HTC One X

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Ali kupiti quqd core telefon da kazemo najnovije generacije i da se onda trazi odgovarajuci pleyer(ako ga uopste ima da hoce normalno d aradi na ovom Htc-u) nema smisla i glupo je,ja u moj S2 nisam nista ubacivao vec sam iz Telenora dobio sa tim pleyerom koji vec ima i nijedan film u full hd rezoluciji mi nikad nije kocio niti je kasnio ton,a i klipove koje ja snimim u fullHd rade savrseno bez ikakvog kocenja,znaci S2 je lepsi,tanji,bolja je plastika a verujem i bolji kvalitet ekrana.Ja licno ne preporucujem da se ovaj model kupi,bolje skupljajte pare za S3 kome nijedan telefon nece moci prici a za sada je S2 najbolji koga ima na trzistu.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

@dule88 smaras brate...ako ti se vec ne svidja ovaj fon , onda ne pisi ovde...ni meni se ne svidja S2 pa ne ubedjujem nikoga i tamo ne pisem...svako ima svoj izbor i misljenje.....ne gusi ovde ovu temu za ovaj fon...kapiramo ne svidja ti se i ok...oladi malo...pozzzz
Huawei

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Procitao sam i ja dosta negativnih ali i mnogo vise pozitivnih komentara i misljenja o ovom telefonu. Jedno je sigurno, tek je izasao i kroz naredne updejtove ce se bagovi i druge sitnice ispraviti.
Kao sto sam vec napisao, po testovima je One S brzi u vecini stvari jer je u pitanju drugaciji cipset ali po pitanju 3D renderinga ne moze ni da primirise Tegri!
A sto se tice "loseg" displeja:
GSMArena.com napisao:The One X display offers arguably the best image quality of any LCD on the market. Not only is it remarkably sharp (at about 312 ppi, it's virtually impossible to distinguish individual pixels), but also has great contrast and nicely saturated colors.
Licno da mogu, sutra bih ga kupio ali sam sprecen dok ne rascistim sa VIP-om, a onda definitvno izbor pada na One X, XL ili S ako bas ne budem imao dovoljno para.

Anyway, cak ni famozni SGS2 u prvih par serija nije radio bas sve out-of-the-box!

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

bata bogdane ja kazem svoje misljenje prosto i jednostavno,ako ti se ovo smece svidja idi pa ga kupi i ne smaraj vise zaista,imam pravo na svoje misljenje koje mi ni ti ni niko ne moze zabraniti.Ja svoj S2 obozavam i tvrdim da je u svemu bolji od ovog smeca sto nije u stanju ni full Hd snimak da pusti,i on da bude konkurencija S3 kada izadje?Jako smesno,S3 ce ovaj telefon jesti za uzinu.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

dule88, za sta tebi sluzi onda smart telefon ako ne ubacujes neke aplikacije u njega nego koristis fabricko smece koje dolazi uz sam tleefon? Pritom pricas da je plastika na sgs2 bolja nego ova od One X a pritom nisi drzao telefon u rukama, kada budes mogao uzivo da uporedis sgs2 i ovaj model onda nesto pricaj a ne da se primas na ovo Videla-Kazala baba Stamenka...

Savacar
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Ned, 16. Maj 2010. 16:38
Lokacija: Beograd

Post od Savacar »

@dule88
Citam sta pises i smejem se :) Smesno mi je koliko si zaljubljen u svoj telefon, skoro pa mi te je zao :) Uzivaj ti u svom samsungu, pusti druge da uzivaju u svom htc-u i nemoj praviti idiota od sebe time sto pises "ovo smece" i slicno o necemu sto nisi uzeo u ruke. Mozda samo hoces da budes primecen il sta god, nije ni bitno, svoje misljenje si izneo jednom i aj tu da zavrsimo, pusti druge da iznesu svoje misljenje ili jos bolje iskustvo. pozdrav za tebe i tvoj voljeni S2. :wink:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Njemu smartfon sluzi za pustanje fullHD filmova. Jer, ako jedan moderan smartfon i malo zakaze na tom polju, nije vredan novaca. A i ta plastika, majku joj i plastici, 'oce li je vise zameniti nekom legurom anobtanijuma, pa da vise ne podseca na "kinesku"... :roll:

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Pricajte sta hocete,vidim na youtubu sta je ovaj telefon a najavljuju ga kao rivala za S3 a nece moci ovaj Htc da pridje S3 kada se pojavi jos malo,raspitajte se malo pa ne bi pisali gluposti kako je ovaj Htc vrh medju telefonima.Ma ne necu da pustam full Hd filmove nego cu kao dete da igram samo igrice.Svasta,sluzi mi za par aplikacija jer nisam zaludjen kao vi ovde neki,za dosta neta,gledanje filmova,youtube i to je to.Videcete kada izadje S3 koliko ce mu ovaj krs biti dostojan rival,zivi bili pa docekali.S3 ce biti najjaci ikada napravljen telefon,a Htc se samo trudi da bude bolji od Samsunga a to se nikada nece desiti.

vanjuska
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 404
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 00:45
Lokacija: Novi Sad

Post od vanjuska »

dule88, cek, a oce S3 biti bolji od S2? I ako bude bolji, hoce plastika biti bolja? A jel HTC izmedju S2 i S3 ili je losiji? Jel S2 bolji ili losiji? Kontam da uzmem HTC pa pitam.
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away! HTC DESIRE!

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

@dule88 nego reci ti nama kako ce da izgleda taj S3.... daj bre neki SS vidimo toliko si upucen u sve da se razumes kao Marica u kriv.....al ne bitno...ne davi vise ovde....vidis da si dosadan i smaras ...u zdravlje... :D
Youtube ti merilo za ovaj fon...e svaka ti cast, nema sta vidi se da si expert....momcinoooo prvo skoci pa reci hop....

noviandroidas
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2010. 15:32
:: Galaxy S7

Post od noviandroidas »

dule88 napisao:.Ja svoj S2 obozavam i tvrdim da je u svemu bolji od ovog smeca sto nije u stanju ni full Hd snimak da pusti,i on da bude konkurencija S3 kada izadje?Jako smesno,S3 ce ovaj telefon jesti za uzinu.
Dva pitanja, ako uopste gledas full HD snimak na telefonu zanima me koliko je po tvom misljenju bolja slika u odnosu 720p ( "obican" HD) snimak kad ga pustis? Koja je bese rezolucija fullHD snimka? :cry: 'nough said.... :dry:

Kad smo vec kod 1080p snimaka, po nekom yt testu telefon snima u 24fps i to je samo do software-a, verujem da ce biti sredjeno prvim update-om.

Inace, meni istice ugovor za 3 meseca pa mi je ovaj fon prvi favorit za obnovu ugovora. Display me je odusevio, ma sve me je odusevilo. Novi Sense je sjajan. Jedino ne znam koliki ce mi biti sok prelazak sa wildfire-a :lol: na ovo cudo, navise zbog velicine. Navikao sam na mali fon. Ako bude bio One S uzeo bih njega samo zbog nize cene.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

dule88 napisao:S3 ce biti najjaci ikada napravljen telefoni.
Cekaj ako izadje S4 hoce li on biti najjaci telefon ili ce S3 i dalje biti najjaci telefon, ili ovo mislis na kvalitet izrade kao najjaciu telefon? :lol: :lol:

gasmias
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 60
Pridružio se: Čet, 17. Nov 2011. 16:14

Post od gasmias »

Imao sam priliku da ga drzim (nisam ga palio), izgled je vrhunski, osecaj u ruci takodje, s2 je kao plasticna igracka kada se uporede..3. maja je premijera novog galaksija, pa cemo videti, sigurno su radili na izboru materijala, ocekuje se da ce s3 biti u prodaji i kod nas od juna..

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Post od m@c|-|oR »

Evo ga i u Telenoru: http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php ... _id=601291
cena, ... hmmm, ali se pojavio.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

vanjuska
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 404
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 00:45
Lokacija: Novi Sad

Post od vanjuska »

Ja ne znam jel u Telenoru neko bio pijan dok je kreirao ove cene, ali ovo je vise nego apsurdno! 750e da kosta nov bez ugovora? Pa za te pare mozes da kupis skoro najbolji tablet na trzistu!
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away! HTC DESIRE!

noviandroidas
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2010. 15:32
:: Galaxy S7

Post od noviandroidas »

Cena je smejurija, 49K dinara uz paket od 1800din. Vazi... :dry: Telenor je vec neko vreme najveci derac...

banana
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 13:59

Post od banana »

No pojavio se pre izvesnog vremena na sajtu Telenora, i za sada samo model One X.
Priče o Samsungu su stvar ukusa, meni je ovo 5ti model HTCa i diskusija se svodi na razliku izmedju
BMW i Mercedesa, stvar ukusa. Komentari koje je postovao Dule88 su svakako doza neiskustva pomešana sa zaljubljenošću u Samsunga što niko ne osporava ali trebalo bi pustiti da ljubitelji HTC razgovaraju o svom ljubimcu bez upadica, pogotovo bez osnova, pošto telefon nisi koristio niti ćeš, verovatno.
Za sada uredjaj nemaju u NS, naručio sam preko njihovog šopa i moći ću za nekoliko dana da kažem iskustva. Cena u Nemačkoj je oko 580, što je slično kupovini kod Telenora na 6mesečnih rata uz paket koji ja trenutno koristim pa ne vidim šta je problem. Takodje iz iskustva znam da prvih 20tak komada koji se kupe u Telenoru nikad nije zaključano/bar je takvo iskustvo od ranje/ te se mogu koristiti i na drugim mrežama. Čujemo se.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

U vip-u je na najjeftinijem paketu 51000 dinara. Meni je ovaj Telenor pravo djubre ...

banana
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 13:59

Post od banana »

vanjuska napisao:Ja ne znam jel u Telenoru neko bio pijan dok je kreirao ove cene, ali ovo je vise nego apsurdno! 750e da kosta nov bez ugovora? Pa za te pare mozes da kupis skoro najbolji tablet na trzistu!
75000 nije 750 evra, već 680 koliko ga nude u telekoplusu bez prave garancije, mala ispravka

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

mobilnishop.com - 645e sa 1 god. garancije... Fair enough! A nije nista novo za nase drage nam operatere da nagruvaju cene. :dry:

Odgovori