HTC Magic

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Nemanja88
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sre, 27. Maj 2009. 18:34
Lokacija: NBG

Post od Nemanja88 »

Da li neko zna gde se u Srbiji moze naci original kucise (maska) za Magic? I da li se ikako moze proveriti lifetimer?
Ne brze od zivota...A ni od svetlosti!

mladja-denca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 09. Apr 2011. 20:44

Post od mladja-denca »

Zdravo.Imam jedan problem sa magic.
Telefon mi radi samo 10 min i onda se ukoci,kada mu izvadim bateriju i stavim onda se upali sve ok ali ne radi touch,dok tasteri idalje rade.i posle 10 min opet se ukoci.
Kada mu po treci put izvadim bateriju i upalim,onda se cuje sto se podize sistem,ali ekran kao da ne radi. Onda proradi tek posle jedno 7-8 sati,kao da se ohladi pa proradi. I onda sve ispocetka isto.Sta moze da bude problem,jel zna iko??!?!?

duzzd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 07:10
:: Alcatel 6030
Lokacija: kragujevac

Post od duzzd »

Pozdrav svima, cuo sam da postoji oficijalni update za magic. Na telefonu imam smoki 2.1 ali bi ako je moguce odradio to fabricki.

Da li je neko to uradio "legalno" ili mozda znate nekog ko jeste.

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

duzzd, moj profa je uradio update na fabricki froyo... Ali koliko znam on ne moze da se rutuje, ili gresim?! U svakom slucaju, trebalo bi da ima na xda ili na onm drugom sajtu, zavoravih kako se zvase, ima oficejelnih romova... Imas na xda sigurno oficijelni samo vec rutovan... ;)
Ili ako si uradio nandroid backup njegovog maticnog roma, onda se vrati na njega i uradi OTA update..
Samo nek se rolaju....sarme.

duzzd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 07:10
:: Alcatel 6030
Lokacija: kragujevac

Post od duzzd »

Problem je sto sam ja uzeo telefon sa ovim, nisam ja nista radio. E sad bih ga ja poterao sa 2.2 ali neznam sta je radjeno do sad sa njim.

A mislio sam da postoji oficijalni update koji moze da se updatuje preko wifi
http://mobile.benchmark.rs/vesti/htc-ma ... 2-2-froyo/

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

duzzd, ma za njega ima vec odavno 2,2 ali ti pogledaj posto vec imas kuvani rom na telefonu skini sa xda neki 2,3 sigurno ce ti bolje telefon raditi i brze 8)
Iphone 4s white clear install

duzzd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 17. Jul 2007. 07:10
:: Alcatel 6030
Lokacija: kragujevac

Post od duzzd »

Razmisljao sam da to uradim ali nisam nesto vican tome pa me je strah da nesto ne zeznem. Imam smoki 2.1, sve savrseno radi ali dosta slabo koristi resurse, ne mogu da dobijem vise od 40-50mb slobodno, sa redovnim koriscenjem advanced task kiler, dok sestrin wildfire opusteno stalno ima oko 140-150mb. Da ne pricam kako Huawei u8110 sa istim androidom bolje radi.
Pa sam mislio da mi je bolja varijanta da ga vratim na fabricki, u servisu, pa da ga update-ujem legalno.

Cuo sam da nema dobrih 2.2 ili 2.3 kuvanih romova za magic bar da radi sve na telefonu.
Imas li neku preporuku?

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

imam problem,pa da podelim sa vama,
znaci covek je kod kolege kupio vodafon magic,u pitanju je 32B verzija,
i dosao je posle 2 dana,kako mu ne radi BT i usb mass storage..ajde preuzmem odgovornost,i reko sve ce vam raditi samo mi dajte malo vremena..kad cvrc...
pokusao sam sa 10 rom update,naravno napravio sam gold card,pokrene update i onda izbaci gresku tipa 155,170..blablabla..
najgore je od svega sto ga HTC sunc uopste ne prepoznaj :dry: :uhuh:
ok,ubacim svoju karticu reko probacu sa OTA update,ukucam parametre,upalim,system is up to date :blinky: :blinky: kukala mi majka...
vise nemam predstavu sta da mu radim,naravno mogu da ga rutujem,instaliram custom recovery,al
bas za toliku zajebanciju nemam previse vremena!
POMOC!!!!

omega9
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sre, 01. Dec 2010. 19:53

Post od omega9 »

Ako neko moze da mi pomogne trebao bi mi neki linka za skidanje navigacije za HTC Magic,trazio sam ali ne mogu da pronadjem ... :oops:

dekijug
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 30. Maj 2009. 04:00

Post od dekijug »

Pozdrav svima, imam magic i duze vreme mi stoji u fioci jer kad se pali na ekranu pise samo "htc magic" i to je sve. Ne reaguje ni na kakve komande. Ako neko zna resavanje problema ili neki dobar servis zamolio bih da pomogne

poppicaso
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 19. Sep 2009. 15:36
Lokacija: Banja Luka

Post od poppicaso »

dobio sam hc magic 32b, i interesuje me da li neko zna kako da ubacim htc sense? I još ne mogu da ha povežem sa htc sync.Pošto mi je ovo prvi android, da li treba da inst nešto na telefonu?

zoranperic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 22. Feb 2013. 17:21
:: htc
:: magic

Htc magic

Post od zoranperic »

kako mogu upgradit htc magic sa 2.2 na nesto vise.... ne prepoznaje mi sd karticu, dali zna neko u cemu je problem ako zna nek mi odg...hvala unapred....

Odgovori