HTC Snap

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

HTC Snap

Post od Tacty »

vidim da je telenor krenuo da ga nudi uz ugovore pa rekoh mozda bi moglo da se nesto kaze o njemu. meni se jako dopada vizuelno, ali jos nisam uspeo da ga vidim uzivo, nadam se da ce ga biti ovih dana u telenoru kako bih video kakav je hardverski. da li ga je neko mozda vec razgledao uzivo, ili mozda i nabavio, javite utiske!

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »


Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Gde si video tu telenorovu ponudu?
On je naslednik Excalibura koji je fenomenalan WM Standard telefon. Ako ti treba QWERTY, a nije ti potrebna navigacija/mozes da prezivis i sa garminom, onda nije los izbor. Od svih reviewa koje sam cuo ni jedan nije rekao za HW nista lose, makar ne znacajno. Jedino unapred treba da se pomiris sa cinjenicom da za Standard verziju postoji znacajno manji broj programa.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Tacty video sam HTC Snap u oglasima ovde na sajtu...pogledaj da li ti odgovara. 8) http://www.mobilnisvet.com/mobilni-malioglasi/23 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Post od Tacty »

Grandpa napisao:Gde si video tu telenorovu ponudu?
ima na sajtu, kosta 1 dinar u paketu 2000 i 4000. 16.000 je za kombinuj 1000. u pitanju su biznis paketi.

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Hvala puno! Ovo je vrlo tempting, sad jos samo mother dear da ode do poslovnice da vidi koje joj je stanje. Kapiram da i ako mi ne legne sad moze da ode za vise od 200e.

Marchelo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 01:39

Post od Marchelo »

Ja imam HTC Snap, kupio sam ga polovnog, star je oko 2-3 meseca, fon je fenomelan, vrlo sam zadovoljan kako je HTC to odradio, Window 6.5 sljaka ko leptir, ali imam problem da nadjem programe za njega i jos neke stari me zanimaju oko njega, kao recimo kako da mu vratim fabricki softvare.

ako neko ima neko pitanje nek pita , ja sam za sad prezadovoljan i necu ga menjati uskoro....

a da GARMIN radi svoj posao kako treba, prilicno je precizan, MP3 Player takodje fino funkcionise, i da kazem da je kamera za 2 Mpx vrlo dobra, kad snima video ne primecuju se pixeli kao kod srugih kamerica od 2 mpx.....
baterija je vrh, znaci imam fon 7 dana a punio sam ga samo jednom i to da kazem jos da mi je fon non stop u rukama :-)

topla preporuka, ja sam bas danas hteo da pokrenem temu na sajtu ali se neko setio pre mene, brawo ...

Tacty
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 353
Pridružio se: Čet, 11. Feb 2010. 15:37

Post od Tacty »

kakva mu je tastatura? cini mi se da su mu negde zamerili da su dosta plitki tasteri...a zasto je problem sa programima inace, nisu kompatibilni za standard windows?

Marchelo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 01:39

Post od Marchelo »

tastatura je super, bar za mene i moje drugove koji su probali da kucaju, udobna je mada ko ima malo vece prste onda bude prob da pritisne 2 dugmenceta odjednom.... iance ljudi koji su ga uslovno receno testirali imaju sledece telefone, Nokiu e71, e61, e61i i 6220.... tako da .. za njih je neuporedivo bolji od e71, a i ljubitelji touch screan telefona su rekli da je ok...

sto se tice programa,ja sam nov korisnik windows telefona pa se za sad ne snalazim gde da nadjem programe i iskreno samo sam uspeo da nadjem SmsBubles koji radi provereno na telefonu, istarzujem ali bez uspeha neke forume u potrazi za jos programa za moj fon :-)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Marchelo, za pocetak pogledaj temu o Windows Mobile aplikacijama ovde: viewtopic.php?t=14779
Nadam se da ne trazis aplikacije specijalno za HTC Snap. Za tim nema potrebe - trazi jednostavno Windows Mobile aplikacije namenjene toj rezoluciji ekrana.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Marchelo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 01:39

Post od Marchelo »

hvala tomas.hokenberi , gledao sam :-) ali neke stvari tek treba da isprobam :-)

ali cinjenica je da za Snap ima vrlo malo aplikacija sve su koncipirane uglavnom za touch screan telefone ...

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Marchelo, ne bih se slozio sa tobom.....Pogledaj posto poslao sam ti neke stvari...
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Marchelo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 23. Dec 2004. 01:39

Post od Marchelo »

Hvala dimi :-) ..... prolistacu pa cu se pohvaliti kasnije :-)
a i bio bi zahvalan za odogovor na moje pitanje ...

mironiko
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2011. 12:21
:: ASUS ZenFone 2 Laser
Lokacija: Petrovaradin

Post od mironiko »

Evo i jos jednog korisnika HTC Snap-a, i to svezeg iako je telefon vec prilicno star kao model... :)

Ako nekoga zanima moj opis telefona, moze ga videti na forumu Benchmark-a, u podforumu Korisnicki opisi, vec danas... :)

Ono sto mene zanima je postoji li sansa da podignem trajanje baterije? Vidim, mnogi se hvale da telefon drzi i po 5, 6 dana, a meni jedva 1.5. Takodje, gde se za njega u Srbiji (jos bolje u NS) mogu naci rezervni delovi - maskice, baterije, ostala cudesa..? :) Da znam, za svaki slucaj...
ASUS ZenFone 2 Laser

MilivojeJungin
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 31. Avg 2010. 16:36

Post od MilivojeJungin »

mironiko, bateriju verovatno da menjas, za delove pokusaj u Begramu verovatno oni imaju.

vaspitac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 22. Jul 2012. 17:28
:: htc
:: nokia

htc snap

Post od vaspitac »

Imam problem, telefon je radio, ugasio sam ga da stavim karticu i nece da s eupali vise . lampica sija da se puni. ima li neko da je imao slican problem?

urkst
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 24. Feb 2013. 17:11
:: huawei
:: htc s

Re: HTC Snap

Post od urkst »

poydrav,
imam htc eu06 i nije los telefon, ali ne mogu na mobilnu prodavnicu da si skinem kakav programcić (SKYPE ILI NES SLICNO) pITANJE, ima li kakav poseban razlog zasto ne mogu skidati programe s njihove prodavnice? napomena na net idem i sve je ok iako nije bas pogodan za surfanje prvenstveno zbog malog ekrana.
hvala

Odgovori