HTC One X

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

Bogami ovaj Telenor zaprzio momacku cenu....sa obzirom da sam vec njih stari korisnik odustao sam od uzimanja ovog fona kod njih, sto je previse previse je....razocarali su me...nisam normalno ocekivao ni da bas bude povoljan ali ni da ovako nabudze cenu....steta a imao sam zelju da ga uzmem kod njih....ostaje da vidim samo ako dobiju i one s i da vidim kakvi ce da budu sa njegovom cenom...? samo da napomenem, uzimanje telefona kod telenora sam mislio na 6mesecnih rata ....
Huawei

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Znam sta pricam Bato...a ti pricaj i hvali Htc tvoja stvar...S3 izlazi za oko 2 meseca i videcete kakav ce telefon biti,ovaj ce u odnosu na S3 biti igracka,kao sto je sada Sensation u odnosu na S2 a kada su izasli bili su kao rivali,ma da,kako da nisu.A vi koji niste koristili S2 pricate gluposti da je plasticna kocka,nemate pojma kakav je telfon,kupite ovaj precenjeni i prodacete ga brzo.Samsung je zakon a Htc daleka proslost.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

dule88, ali miodrage lepo kaze da SGS2 laguje tako da je i on smece kao i svi androidi! :lol:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

dule88 napisao:Znam sta pricam Bato...a ti pricaj i hvali Htc tvoja stvar...S3 izlazi za oko 2 meseca i videcete kakav ce telefon biti,ovaj ce u odnosu na S3 biti igracka,kao sto je sada Sensation u odnosu na S2 a kada su izasli bili su kao rivali,ma da,kako da nisu.A vi koji niste koristili S2 pricate gluposti da je plasticna kocka,nemate pojma kakav je telfon,kupite ovaj precenjeni i prodacete ga brzo.Samsung je zakon a Htc daleka proslost.
Omg, someone stop him, please... Slika

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ja zelim da ucestvujem u ovakvim temama ali ne zelim da citam gluposti koje pisu ljudi koji ocigledno nisu kompetentni i koji su pristrasni...

zelim da moderatori malo azurnije ucestvuju u ovome... brisete price koje su daleko bezbolnije od ovakvih ovde trenutno a ovo tolerisete! aman zaman... zato sto dopustate ovo, zato vam i odlaze ljudi sa foruma... :uhuh: :uhuh: :uhuh:

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

@dule88 , druze gde se ti gasis....smaras brate ti i tovj S2...3...4 koji li je vec....moracu otici do Telenora da ipak vidim kakva je ovo mashina od fona....inace za @dule88 stari sam korisnik HTC telefona...tako da i dalje ostajem pri tom izboru i do sada nikakav problem imao nisam ni sa jednim modelom....sledeci fon je ili one x ili one s.....a ne plastikaner S2 8) ( @DULE88 NE LOZI SE ) :D
Nego ajde ako je neko vec nabavio ovaj fon kazem AKO ...neka pise utiske da cujemo , zivo me interesuje :) aj u zdravlje ljubiteljima HTC telefona :P :D
Huawei

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Post od m@c|-|oR »

dule88, ima ovde na forumu tema za S2, pa idi i piši tamo. Ovde imaš 7 postova, kojima ovde nije mesto.
bata bogdan, sa ovim cenama, bojim se da ćemo malo sačekati dok ga neko ne nabavi :(
Ja sam se bio ozbiljno zagrejao za njega (ističe ugovor kod Vipa, a ovaj se tako zgodno namestio i kod njih), ali sada sve više mislim o S-u (ako ga neki operater uveze i ako bude normalan sa cenom).
Radi poređenja - pre dve godine sam baš od Vipa uzeo Desire uz paket i platio ga 26 k dinara.
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

CITAT SRBODROID-(Trebalo bi da ga dobijemo ponovo na test tako da cemo imati vise informacija. Ali koliko znam Tegra3 ima 4 jezgra i jedno pomocno. Tako da je dosta stedljiv jer u standby rezimu koristi samo to pomocno, a pali ostala jezgra po potrebi).
Neka mi neko objasni ovaj podatak,(4+1 jezgro),sta to znaci?

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Post od bata bogdan »

Upravo bio do Telenora i malo sam se cimao sa ovom masinom one x....prvi utisak odlican...izgled ok...ekran isto ok...reaguje odlicno na dodir...sta znam....telefon je skroz ok...zamalo da ga uzmem u telenoru ali ipak na 6mesecnih rata je prevelika...jos uvek se razmisljam uzeti ili ne??? trenutno imam htc dhd koji me odlicno sluzi isto uzet kod telenora....sta raditi? paket koji sam gledao i rata mesecna iznosi oko 9k na 6meseci....a cisto sumnjam da ce da smanje cenu u naredna dva tri meseca....
Huawei

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Sacekaj jos malo da se pojavi S3,mislim da je to najpametnije.Bar ja tako razmisljam,necu da prenagljujem nista do izlaska Samsunga
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Post od m@c|-|oR »

Nikola Vapa/CA, ako pogledaš review koji su napravili GSM Arena i engadget, čini se da nisu baš uspeli da naprave neku veliku autonomiju. Ipak, toliki ekran i procesor treba napojiti strujom i ja im to najviše zameram. Ispada da je S daleko bolji po tom pitanju.
Inače, 4+1 jezgro znači da to "+1" jezgro koristi za jednostavne zadatke i tako smanjuje potrošnju, dok ostala uključuje za rendering, browser i druge, zahtevnije funkcije (ili sam ja bar tako razumeo).
bata bogdan, potpuno se slažem sa Behemoth-om. Ne treba žuriti, iako me nepca svrbe da menjam telefon. :)
Ipak su to OZBILJNE pare za telefon.
Neka je off - sad sam se setio da sam negde pročitao: iPhone je uspeo da eliminiše osnovne funkcije mobilnog telefona - prijem i slanje poziva.
:)
I, drugi off - moj drug je, pre nekih 12 godina, rekao za Nokiu 5110: najskuplji džepni tetris koji sam video.
:)
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Mene svrbi novcanik za ovim modelom, i u Vip-u je krajnje korektna cena za njega sto nisam ocekivao, ali cu ipak sacekati avgust i videti da li je adekvatna zamena za sgs2

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

moram da naglasim nesto pre nego postavim jedan klip koji me je u najmanju ruku sokirao :wacko: a to je da sam veliki fan HTC-a (iako je bio u maloj krizi)...

http://www.youtube.com/watch?v=Iutd8PzRtCc&feature=fvsr

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Na konto video snimka, sad kad miogrande uleti u temu komentarom: "A ja pricam li pricam, a niko ne slusa..." :D

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Bila sam malopre do Telenora i malo se poigrala sa One X...;-) Ne mogu da kažem da imam bilo kakvu zamerku (mada sam ga čačkala samo jedno 20tak minuta)...;-) Odziv ekrana i skrolovanje savršeno tečno bez imalo zastoja...;-) Slobodna RAM memorija deluje super...:-) Sviđa mi se i novi Sense kao i kako ICS izgleda i radi na X-u...:-) Lepo leži u ruci iako je većih dimenzija (posebno za mene jer sam žensko) ne bi mi bio problem da ga koristim jer zakrivljen dizajn leđa čni da tel stabilno stoji u ruci. Izrada je ok, koliko sam mogla da procenim i mislim da bi ovo mogao da bude moj sledeći izbor...;-) Svakako bi valjalo sačekati i šta Samsung sa S3 ima da nam pokaže ali ovo zaista izgleda super...:-)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

gasmias
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 60
Pridružio se: Čet, 17. Nov 2011. 16:14

Post od gasmias »

danas sam postao vlasnik telefona, trenutno se navikavam na veličinu (koristio 4S, pre toga S2), ekran više nego dobar, brzina odziva odlična, vrlo smooth za android :) ide testiranje baterije

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Ako video nije nešto izmontiran - onda je ovo zaista poražavajuće za HTC. :dry:

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

A jeste skontali sto je iPhone kao ocitao stranu a jos uvek mu stoji stop dugme umesto reload. Tako su im na starijim verzijama zamerali na nekim testovima da fejkuju ocitavanje zato sto progress bar nestane ali ostane onaj kruzic u status bar-u da se vrti, sada su valjda naucili pa su sve sklonili.

Sta da stopira ako je ucitao, ahahaha kako fejkuju samo tako.

Slika
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Bravo! :wink:

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Post od iKe »

gasmias, čestitke na telefonu! Čudo da si uzeo ovaj model posle S2, ali dobro verovatno nećeš gledati full hd filmove na njemu. Kakvi su prvi utisci? Kvalitet izrade u odnosu na S2 i kako ti se čini u odnosu na 4S ? Kako ti izgleda ekran u odnosu na G Nex, ako si imao prilike da vidiš? Meni ovaj telefon izgleda fenomenalo, samo bih više voleo da ima softverske dugmiće. Jel si uzeo u Telenoru?
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Odgovori