HTC HD2

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

zeljovan, nema n cemu :wink:
and justice for all...

Innerspirit
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 44
Pridružio se: Čet, 08. Jul 2010. 00:51
Lokacija: Novi Sad

Post od Innerspirit »

Da li neko ima malo zivaca da mi pojasni kako bi mogao da ubacim iGo u HD2 WM 6.5? Da li je moguce uopste da se ubaci, gde da skinem sve sto mi treba, mape i tako to... ? :blinky:
Ili, ako ima neki post, da mi neko da link?

Unapred hvala.

:)

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Innerspirit, pogledaj pp :) :wink:
and justice for all...

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Pozdrav,može li neki program za muziku-po vama najbolji?
Trenutno koristim tcmp.
HTC HD2 ANDROID

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Imam jedno pitanje,koliko je bezbedno dekodirati ovaj telefon,u smislu kasnije stabilnosti softvera i eventualnih bagova?
Cuo sam negde da hoce da pobrljave noviji telefoni kad se dekodiraju,ima li neko iskustva?
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Behemoth, drugar mi je fleshovao (dekodrao) HD2 i telefon je radio sasvim normalno posle, mada sam ga jako brzo prodao ali ne zbog fleshovanja :lol:

Jedno sto mora telefon da se otvori kako bi se dekodirao i to je uvek problem. Kako mi kaze drug :wink:
and justice for all...

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Ja sam cuo da se od telenora dobija kod(posto je na telenor mrezu zakljucan) ukuca se i radi normalno.Nisam upoznat sa tim otvaranjem
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Behemoth, pa ovo je radjeno bez telenorovog koda , bio sam do telenorove radnje i nisu hteli da mi daju kod da otkljucam telefon pa sam morao po seljacki :lol:
and justice for all...

cure2fast
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 17. Mar 2009. 19:10
Lokacija: Beograd

Post od cure2fast »

Dream Weaver, cek momenat...ti tvrdis da HD2 moze da se otkljuca bez kupovine koda? :? Koliko ja znam da bi HD2 radio na drugim mrezama, nema druge do kupovine koda...ako znas drugi nacin, daj salji na PP... :)

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Jel moze neko da mi objasni kako da povezem telefon sa kompom,WP 6.5 je na telefonu,ne mogu da uklavirim kako se to radi.I na vrhu ekrana mi stoje neki pokazatelji,tipa baterija,signal i neko slovo E.Zna li neko sta je to?
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Behemoth, da li si instalirao na racunaru Micorosft Active Sync 4.5 (Windows XP), odnosno Windows Mobile Device Center 6.1 (Windows Vista/7)? To je sve sto ti je potrebno da se povezes (+ naravno USB kabl).
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Jesam,u medjuvremenu sam se snasao :)
E sad sam malo smarac,posto je za mene ovo sve novo sa prelaska sa nokie koju sam koristio godinama.Primecujem da prilicno brzo guta bateriju.Ja sam iskljucio sve sto sam nasao,tipa 3g,wifi,ima li jos nesto sto bi moglo da se iskljuci kako bi baterija duze trajala?
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Skoro sam bila do Telenora i setih se da pitam za davanje kod-a za telefon i rekli su mi ono što sam i očekivala NEDAJU nikakve kodove.Još me lik onako sa čuđenjem pogleda i reče mi odakle si ti to čula da radimo?
HTC HD2 ANDROID

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Pozdrav društvo,može li neko od vas malo da mi pojasni oko SYS.TXT fajla za IGO?
U fon imam ubačen igo myway i radio je normalno do skoro.Sada mi prilikom traženja adrese-mesta nedozvoljava da kucam-nonstop izbacuje jedan isti ton kao da ima neku grešku.
To je počelo da mi se dešava od kako sam htela da probam i drugu verziju programa igo.
Skinula sam IGO PRimo v1.2 i neznam kako da mu promenim SYS.TXT fajl da bi radio na mom HD2 telefonu.
HTC HD2 ANDROID

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Jel stavljao neko WP 7 u ovaj telefon?
Hteo bih da odradim to pa me interesuju iskustva drugih,ima li podrsku za bluetooth transfer,i sve ono sto u pocetku nije bilo omoguceno?
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

zeljovan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 15. Nov 2010. 17:05
Lokacija: Beograd

Post od zeljovan »

sanjke, @U fon imam ubačen igo myway i radio je normalno do skoro.Sada mi prilikom traženja adrese-mesta nedozvoljava da kucam-nonstop izbacuje jedan isti ton kao da ima neku grešku. @

sanjke ja koristim IGO 8.3 i Primo, sve ferca pet u glavu, ali nekad davno sam i ja imao isti problem ako sam te najbolje razumeo, da ne mogu nista da ukucam i jedan isti ton se javlja. Problem je kod mene bio kada pokrenes IGO i odes u podesavanja osvetlenja displeja tj. da isti svetli dok IGO vrsi navigaciju.
Imas tri opcije, jedna da se stedi baterija, druga svetli stalno pri radu i treca mislim da je auto...

Prilikom pokretanja IGO displej se gasi za otprilike 1 min, ja sam odlazio u podesavanja displeja i stavljao opciju da svetli stalno u radu IGO, e problem je kod mene bio sto sam podesavao osvetlenje displeja pre nego sta zadam rutu tada IGO pisti i ne dozvoljava unosenje rute, zaglavi kod unosenja adrese.

Pravilo je da se zada ruta pa se onda ode u podesavanje osvetlenja dipleja.

ayrton senna
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Čet, 22. Apr 2010. 18:52
Lokacija: Kg

Post od ayrton senna »

to je bilo nekada
sada sa novim branding.zip fajlom sve radi odlično
evo i sys.txt fajla za primo 1.2:
[Interface]
resolution_dir="800_480"
vga=0
show_exit=1
show_minimize=1
extra_settings=1
capture_to_jpeg=1
mapfontscale=80
laneinfo_signpost_enabled=1
shutdown_time=0

[folders]
app="\Storage Card\Primo"
content="\Storage Card\Primo\content"
map="\Storage Card\Primo\content\map"
has_secondary_root=0

[rawdisplay]
highres=0
screen_x=800
screen_y=480
class="landscape"

[gps]
port=6
baud=38400
set_messages="0"

[debug]
experimental_features=1
no_file_cache=0
cache=10485760
max_memory=480000000
reserve_memory=3670016
skip_eula=1
hnr=1
show_hnr=1

[feature]
text_guidance=1
signpost_coloring=1
tmc_event_coloring=1
tmc_traffic_side=1
ding=0
tunnel_guidance=0

[sound]
csv_voice_enabled=1

[power]
backlight_status="0"

[network]
available="1"

[oasis]
exclude_directories="PICTURE::%SDCARD%/,PICTURE::%myflashdisk%/,MUSIC::%MYDEVICE%/"
include_directories="PICTURE::%SDCARD%/Pics/,MUSIC::%SDCARD%/MP3/"

[other]
demo_enabled=0

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

zeljovan,provalila sam u čemu je štos sa ovim problemom,hvala ti u svakom slučaju.
ayrton senna, probaću ovo pa javljam da li radi.Hvala ti.
HTC HD2 ANDROID

zeljovan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 15. Nov 2010. 17:05
Lokacija: Beograd

Post od zeljovan »

sanjke, Vidim da si po pisanju instalirala u HD2 IGO primo v1.2, pa me stoga zanima da li si imala sa voice? Koji si Voice srpski stavila, meni nece da cita iz IGO 8.3?

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

zeljovan, nisam ga još uvek instalirala jer sam imala problema oko sys fajla,ubaciću ga danas da probam pa javljam.
Trenutno imam Nav N Go iGO 8(8.3.4.117940)

P.S.Upravo sam ga ubacila i radi jedino nemam srpski glas za navođenje i meni nije na srpskom.
A da,imam problem-neće da izađe iz programa normalno kada pretisnem ikonicu za izlazak.
HTC HD2 ANDROID

Odgovori