HTC 3600i / 3600

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

HTC 3600i / 3600

Post od lovd »

Ocu da ga uzmem preko oglasa .... pa me interesuje kako da provalim 3600i u odnosu na 3600 ... znam da je ovaj godinu dana mladji ... razlika u procesoru 400/500Mhz .... Gde u mobu kad ga uzmem mogu to da vidim o kom modelu se radi ???

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Imas u About sekciji sve sto te interesuje. Trebalo bi da se nalazi u Start > Settings > System, nemam nijedan PPC pri sebi, ali ak si ikad koristio WM, znas o cemu pricam. Imas tu info o OSu, memoriji i procesoru.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Mozes tako kako ti je Grandpa objasnio a mozes i jednostavno preko Help-a da vidis :wink:

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Uz moj HTC sam dobio disk ali je ekstra ogreban i niko nije uspeo da ga procita a ja se ubi trazeci drajvere i softver na netu i nista :( Jel neko zna gde ima da se skinu drajveri za P3600?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

LittlePrince, Za Windows mobile masine ti treba samo ActiveSync - skini ga Microsoftovog sajta:

http://www.microsoft.com/windowsmobile/ ... ync45.mspx

Ako koristis Windows Vista-u onda ti treba Windows Mobile Device Center:

http://www.microsoft.com/windowsmobile/ ... enter.mspx
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

tomas.hokenberi, To mi treba :) mucho gracias, ja u pretrazivacu kucao HTC P3600 drivers, software... i nista nisam nasao.

Imam jos par pitanja:

1. Moze par korisnih adresa za modovanje WM-a i download softvera
2. Zeleo bih da ubacim WM koji se nalazi na HTC Touch ili nesto slicno prvenstveno zbog ovoga
3.Imam instaliran Garmin Mobile XT, deo ili ceo program je na kartici, svaki put kada izvadim-ubacim karticu dobijem poruku "Najnovija verzija softvera Garmin Mobile XT je vec instalirana na telefonu. Zelite li je pokrenuti?". Da li cu ako ubacim novi siste moci ponovo da instaliram Garmin sa kartice?

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

1. linkove ces dobiti sutra tj danas ujutru na PP posto ovde ne mogu da ti ostavim.
2. trebao si da sakrijes broj pogotovu sto je fixni u pitanju :wink:
3. neces moci sa mem. kartice da ga instaliras jer tu nemas instalaciju. Znaci, treba ti instalaciona verzija a i za to ces dobiti link na PP. Nego meni nije jasno zasto hoces Garmina da instaliras kad ti je iGO8 daleko bolja solucija :?

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Azimunt, ajd molim te prosledi imeni taj PP sto si poslao LittlePrince

fala vi

spalep
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Ned, 02. Avg 2009. 23:20
Lokacija: Beograd

Neobičan problem sa htc 3600 i Igo 08

Post od spalep »

Pre nekoliko dana sam uzeo ovaj PDA sa instaliranim Igo08. Od prvog dana se javlja neobičan problem: kada udjem u program za navigaciju u podešavanjima mi je lokalno vreme sat vremena ispred našeg. Isključio sam opciju za automatsku sinhronizaciju vremena na telefonu i vremena u Igo programu. Kada izadjem iz programa, vreme na telefonu je pomereno sat unapred i ponovo moram da ga podešavam. Premenio sam do sada dva ROM-a na telefonu i mislim da sam proučio sve opcije u Igo08 ali ne uspevam da nadjem rešenje. Molim za pomoć. :blinky:

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Koristio sam taj isti aparat 9 meseci i zaista mi se to nikada nije dogodilo. Jesi siguran da si sve u iGO-u dobro namestio? Namesti lokalno vreme u navigaciji na nase, to bi vajda trebalo da ti resi probem.

spalep
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Ned, 02. Avg 2009. 23:20
Lokacija: Beograd

Post od spalep »

Hvala na odgovoru. Naime,to sam već uradio. Naše vreme je, ako se ne varam,GMT+1, a kad izadjem iz programa za navigaciju i ponovo udjem vidim da je sam prebacio na GMT. I u telefonu je GMT+1, pa sam pomislio da ipak uključim automatsku sinhronizaciju programa sa telefonom, ali rezultat je isti.
Uzgred, koji si ti ROM koristio? Ja sam probao adewith-ov sa xda developers (verzija 1.1) koji mi nije odgovarao zbog par bugova, pa sam sada preuzeo neki drugi...nisam siguran kako se zove ali je wm6.1 i za sada je stabilan.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Da me ubijes ako znam koji sam imao ROM na njemu :smutny:
I ja sam 6.1 koristio jer mi je bio zaista stabilan. 6.5 nisam stavljao ali sam cackao kod drugara na istom telefonu i nije mi se svidelo jer je bilo nekih bagova npr kad udjes u poruke, trebalo mu je duplo vise vremena, kad primas poziv nekad ne prikaze celu identifikaciju tj sakrije ime i sl. Mozda su to nekom sitnice ali meni se to nije svidelo. Doduse, ima tome vremena pa su mozda sad i ispeglali te neke stvarcice. Vredi pokusati ako te ne mrzi...

spalep
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Ned, 02. Avg 2009. 23:20
Lokacija: Beograd

Post od spalep »

Rešen je problem...ni sam ne znam kako, posle drugog soft reseta. Sada sve radi kako treba...a bio sam na korak od toga da se vratim na originalni htc ROM wm5... :angry: šta da radim, ovaj model je malo zastareo i nema oficijelni htc update na wm6. Hvala na savetu za wm6.5, ali mislim da ga ovaj telefon može izdržati samo u nekoj ultralight verziji :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

spalep, gresis, moze savrseno dobro da ga gura, bez ikakvih problema. Da li ces lihgt ili full verziju je na tebi i stvarcicama koje su ti potrebne. Naravno, glupo je bespotrebno opterecivati ram i usporavati telefon tj cesce ces morati da mu radis reset kako bi ram oslobodio i npr navigaciju pokrenuo. Ja sam u proseku 6.1 resetovao na svakih 7-10 dana.
Provali foru da kada imas malo rama, startuj iGO i odmah izadji iz njega, oslobodice ti se nekim cudom barem 2mb :)

spalep
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 30
Pridružio se: Ned, 02. Avg 2009. 23:20
Lokacija: Beograd

Post od spalep »

Hvala na savetu. Pokušao sam i stvarno se oslobadja RAM. Meni ovaj uredjaj služi najviše kao PDA,a ne kao zamena za laptop, pa i nemam veliku potrebu da ga opterećujem raznim programima.

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

e pa i ja imam slican problem na touch pro stim sto meni npr.radi dobro po nekoliko dana pa mi onda promeni vreme( obicno me "zajebe" kad imam ispit i tako zakasnim sat vremena :D :D

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

bezbi, imas negde u podesavanju vremena i datuma opciju da Automatic time, timezone ili tako nesto. Uglavnom to je opcija koja automatski menja vreme na osovu podataka koje dobija sa cell towera. Probaj da iskljucis to (disable), pa da vidis da li ce i dalje da ti se to desava. Znam da jedan tower u Kumodrazu pravi probleme.

andrija86ze
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 24. Okt 2009. 09:13
Lokacija: Zemun

Post od andrija86ze »

Potrebna pomoc...
Alarm na telefonu podesen da se aktivira svakog jutra u odredjeno vreme, i to radi dok je telefon ukljucen. Stavio sam telefon na punjenje i ugasio ga...narednog jutra se alarm nije oglasio :? Pregledao sam opcije koje telefon nudi da se resi to pitanje (tipa "activate alarm when phone is off" tako nesto...), ali je bilo neuspesno (mozda mi je nesto promaklo). Ovo mi je prvi "mob. telefon" ove vrste, iako se dobro snalazim na kompjuteru ovo nisam uspeo da resim...Pregledao sam dobar deo foruma da bih nasao slicnu temu,ali nista...
Hvala unapred na savetu :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

andrija86ze, to je "problem" sa svim WM telefonima. Ja, doduse, nisam moj nikada gasio dok sam ga imao iz nekih drugih razloga pa mu to i nisam uzimao za manu...

andrija86ze
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 24. Okt 2009. 09:13
Lokacija: Zemun

Post od andrija86ze »

Azimuth,

hvala na odgovoru :) ima li nekog resenja na vidiku...? Ako nema, izgleda cu i ja morati moj fon da ostavljam upaljen u toku noci... :dry:

Odgovori