HTC P3300

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
mikelibgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 01. Mar 2009. 21:58

HTC P3300

Post od mikelibgd »

koja su vasa iskustva vezana za ovaj model i zasto ga nema u prodaji? koliko mi je poznato, ovaj model je star oko 2 godine ali tehnicki je na nivou novijih modela u kategoriji smart phone. :o

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

P3300 je PocketPC ne smartphone, ali si verovatno pod tim smartphone mislio na uredjaje sa OS. :wink: Zasto ga nema u prodaji, sam si odgovorio, star je 2 godine. Interesantan model, jog wheel i trackball su "zarazni" jer su dosta udobniji od joysticka i sl. GPS je dobar, naravno sa iGO 8. Chipset je stariji, ali radi pristojno uz malo optimizacije, video i sl rade normalno. Kamera je dobra samo kad se slika na otvorenom. Podrska za SDHC sto tehnicki znaci do 32GB ali je po meni 16GB plafon. Imas dve varijante kao HTC P3300 i O2 Xda Orbit, isti uredjaji ali je izgled malo promenjen, T-Mobile verzija nema WIFI.

mikelibgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 01. Mar 2009. 21:58

Post od mikelibgd »

da,telefon sa OS :)

da, jog wheel i trackball zaista izgledaju dobro. kao da imas mouse:)

primetio sam u oglasima noviju verziju HTC P3600i

btw, ko je distributer HTC-a za Srbiju? ako uopste postoji?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Postoji i Orange varijanta SPV M650. Koristio sam ga neko vreme i uopšte nije loš s obzirom da već ima staž.

Odgovori