HTC Touch

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Dali81 proveri malo taj ROM koji si ubacio najverovatnije je on u pitanju....Moja preporuka za svakog je da ubaci clean cooked rom jer sve stvari koje mu fale a koje ti trebaju sma ces da instaliras i najstabilniji su.....Takodje moja preporuka je 6.1 WM jer 6.5 je taman prelezao bogidnje kad eo sad dobio svinjski grip pa dok mu i to ne prodje ne bih ga ubacivao.... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Dali81 napisao:Nego cesto me zeza HTC touch,blokira iznenada,ugasi se
To sa iznenadnim blokiranjem moze da bude svasta, probaj da uradis Hard Reset, pa ako ne pomogne, onda menjaj rom. Sto se gasenja tice, prvo razmisli koliko ti je ocuvana baterija, posto kad pocne da umire, prvi simptom je, pored brzog praznjenja, to sto se gasi iako ima jos 45, 50, 60%...

Dali81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 26. Okt 2009. 02:17

Post od Dali81 »

Pomoc ljudi! Hoce li neko da mi odgovori? Imam problema sa HTC Touch,stalno se zamrzne ili ugasi,to se desava i na pola razgovora ili na kraj razgovora ili kad je u dzepu,cesto se zakoci i zamrzne i ne reaguje dok ne izvadim bateriju.Pomoc!!!!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Dali uradis hard reset i koristis 4-5 dana telefon bez ijednog programa ako i dalje flesira zamenis rom ako ne onda neki program ti koci telefon... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

darkmen2506
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 03. Jun 2010. 18:08

Post od darkmen2506 »

Pozdrav
Imam HTC Touch i desava mi se da je Wi-Fi konektovan ali kad hocu da idem na internet preko Internet Explorer-a ili Opere ili bilo kojeg browsera, pise da odbija da se konektuje na internet...
kad iskljucim Wi-Fi i konektujem se preko telenora onda radi normalno.

da li postoje neka podesavanja ili sta da uradim?

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

darkmen2506, koju operu koristis? (Mini ili Operu mobile ?) Meni se to desaval osa operom Mobile pa sam koristio operu mini i radilo je normalno.Skini operu mini pokusaj pa se javi.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

darkmen2506
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 03. Jun 2010. 18:08

Post od darkmen2506 »

dimi89, ne vredi, imam operu mini i nista se ne desava... :(
da li neko zna mozda da namesti konekciju?

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

darkmen2506, uradi mu hard reset i resices problem 99%.Naravno pre toga uradi backup svega sto ti treba.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

goranBL
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 24. Jul 2010. 14:22
Lokacija: Banja Luka

Post od goranBL »

dimi89,

kod mene je isti problem kao i kod darkmena. ali posto sam telefon dovukao iz britanje, bio na na njihovoj mrezi. dekodirao sam ga, pa ne znam ako bu uradio reset ili reinstalirao software da li bi se to dekodiranje ponistilo

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

goranBL hardverski reset ti ne utice ni na RADIO/OS rom.Slobodno odradi hard reset jer ti to ne moze naskoditi.To je samo vracanje na default postavke vec instaliranog OS/Sistema.Tako da ne brini.Snimi imenik,eventualno SMS poruke sa nekim backup programom (imas ih koliko oces) ,dok cak mozes i kontakte jednostavno da kopiras na SMS karticu iz imenika.Bice ti obrisana sva interna memorija i svi tvoji podaci.Za memorijsku ne brini,ona je bezbedna.Isto tako proveri patchove na XDA za wi fi.Neki ROM-ovi ponekad imaju bagove,pa ako imas kuvani rom mozda je i to uzrok.Proveri i postavke mreze kojoj hoces da pristupis.Cesto ti nece pristupiti Wi Fi mrezi po defaultu,vec moras da iscackas opcije u Control Panelu/ Wi Fi

goranBL
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Sub, 24. Jul 2010. 14:22
Lokacija: Banja Luka

Post od goranBL »

eee ja sad imam novi problem... WiFi radi perfektno, i za IE i za Operu i MSN... ali fazon je u tome da svaki put kad se konektujem na WiFi moram da mjenjam stavku za "Network adapter". Prvo "My network card connects to: Work", pa onda da ga vratim u "My..... to: The Internet", pa onda normalno radi. Ima li neko pametno rešenje za ovaj problem?

Iiii, koliko je pametno da stavim Win 6.5 na Touch3g

Odgovori