Pitanje u vezi HTC telefona

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Cod3r
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 27. Jan 2010. 22:44
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Pitanje u vezi HTC telefona

Post od Cod3r »

Posle nekog vremena odlucio sam da uzmem neki HTC telefon, ali me je na neku ruku strah, jer na sve strane vidim kako se vecini telefona iz malo starije serije (<2007/8) cesto nesto ili rasklima, slomi ili ispadne. Npr. ekran.

Jel' ima neko iskustva sa HTC telefonima, i ako moze da mi da neke savete? I jel' imao neko S620, taj telefon mi je posebno zapao za oci. :D

Hvala unapred.
"You either die as a hero, or you live long enough to see yourself become a villain."

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

To sto se ekrani rasklimaju ili slome nije od standardne upotrebe, makar po mom iskustvu.
Sto se S620 tice, ja sam vrlo zadovoljan njime, ali meni je od WinMo potreban camo PIM management i hitan browsing. Ako ti treba nesto vise, preporucujem ti ipak neki noviji.

Cod3r
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 27. Jan 2010. 22:44
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od Cod3r »

Pa ja sam cuvao sve svoje telefone koliko sam mogao, ali desi se da mi nekad telefon ispadne iz ruku ili tako nesto slicno, do sada su mi svi prezivljavali svake padove. :) Samo ne zelim da se ispalim da kupim telefon pa posle da doplatim 50ak evra za zamenu ekrana.

Pa u sustini ne, zato bih i uzimao telefon. Eventualno jos po koje aplikacije ali nista previse zahtevno.

Hvala na odgovoru.

Izmenio: IDzO
*u slučaju da odgovarate na poslednji post u temi citat je nepotreban jer se podrazumeva da se na njega nadovezujete*
Sledeći put brisanje bez obaveštenja


Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
"You either die as a hero, or you live long enough to see yourself become a villain."

cveks
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 06. Maj 2010. 00:09
Kontakt:

Post od cveks »

u ovom trenutku htc pravi najbolje telefone na svetu.

mislim na tzv smartphone telefone.

primera radi najjacin nokijin model n97 ima procesor na 434 MHZ ima tricavih 128 MB rama i ekran rezolucije 340 x640 dok primera radi htc desire ima 1 GHZ qualcomm snapdragon procesor, 576 MB rama i 800 x 480 rezoluciju

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

cveks, Aaaaa ne ne ne objasnio si da je sve stvar u linoxu ...Nemoj sad da me bunis !


Cod3r, jel se tebi neso nekontrolisano tresu ruke pa ti telefoni ispadaju toliko ? :D Izvini nisam mogo da odolim :D

Mislim da bi tebi bas dobro lego HTC Tatto ili neki telefon sa manjim TS-om jer su oni koliko-toliko manje osetljiviji jer je i manja povrsina ekrana ali od nekih stvari ne mozes da sacuvas telefon makar i u one gumenjake da ga stavis...Eto ti ustvari dobre ideje.Kupi telefon koji ti se svidja i kupi gumenjak (gumena futrola koja dodje kao pancir telefonu)...Jel bas hoces HTC ili moze i nesto drugo sto je smart ? Pogledaj nokiu 5530 super telefon za vise nego pristojne pare i od dobrih materijala pravljen (barem koliko sam ja video cvrst je)....
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Win6.1
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pon, 08. Nov 2010. 10:25

Re: Pitanje u vezi HTC telefona

Post od Win6.1 »

Cod3r napisao:....
Nazalost slazem se ! Meni su crkla 2 x HTC senzori za ekran.Nisu noseni u dzepu,pazljivo su cuvani i nisu nikad ispali ! HTC mi uopste ne uliva poverenje zbog uzasnih senzora.Koja je poenta da kupujemo HTC kad svakom drugom crkne senzor (i pri pazljivom cuvanju ! ).Windows Mobile zakon,a sto se tice marke HTC,imaju sjajne telefone ,veoma sumnjivog kvaliteta.Mislim kad ti crknu 2 komada kao meni,pa ti majstori nabudze neke cene,dodje ti da poludis.Steta sto ne postoji Nokija sa Win Mobile : )

Izmenio tomas.hokenberi: Ne citiraj cele postove ako se nalaze na istoj strani. Takodje nema potrebe da odgovaras na post star vise meseci.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Cod3r, Win6.1, zadnjih par godina koristim HTC telefone (tynt II, TP i HD2) i svaki od njih mi je nazalost ispadao jednom, dva put :oops: ali nikakve probleme posle nisam imao sa njima niti je ista ckrlo :)
and justice for all...

Zaključana tema