HTC 7 Trophy

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

HTC 7 Trophy

Post od milann »

HTC Trophy

Slika

Slika

Izvor

andrejs
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 30. Jan 2011. 15:22

Post od andrejs »

Moze mi neko pomoci,naime uzeo sam telefon i sve je okej, samo mi Zune software pravi problem i nece da se instalira. Izbacuje mi neku gresku tipa da package for windows 7 portable device nije instaliran...

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

da li si proverio koji service pack imas na kompu,ispod sp3 za xp nece da se instalira ZUNE...
najbolje je ako vec imas win7! 8)

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

evo mali rewiew telefona u kratkim crtama
da se ne bakcemo nepotrebnim,
telefon je izradjen kvalitetno,odlicno lezi u ruci, zadnja strana je presvucena gumom, nema proklizavanja i pruza odlican osecaj,nije glomazan a ni tezak,mogu da napravim poredjenje sa konstrukcijom,identicnu sa HTC Wildfire..
ekran je S-LCD,po meni ok,mada posle omnia 7 i wave izgleda malo isprano..
sto se tice samoga OS,100% je do sada receno dosta toga o WP7,njegovim prednostima i manama..naravno vecina nedostataka ce biti izbrisana sa narednim mango updateom..
ako zelite da ga jailbreak,i namestite usb mass storige mod,ne smete da odradite zadnji update od marta meseca..
realno sam prezadovoljan,negde navedoh da je web surfovanje i mail klient ubedljivo najbolji od svih os...
autonomija,tj vek baterije je slaba tacka, ali je uspevala da izvuce citav dan koriscenja...
multimedija mogla bi da bude bolja,npr kao na Omnia 7, kamera i nije tako losa,prebacivanje iz photo moda u video,je tromo,imate osecaj da se zabagovao telefon,
kao mp3 player moze da se koristi,samo ako imate kvalitetnije slusalice,u mom slucaju sam koristio Seinhesser HD201 i razer ProTone m100..i tada cak zvuk nije bio potpun..
sto se ostatka tice,po pitanju signala slabiji je od Nokia i Samsung telefona,al ne osetno,
zvuk u slusalici kristalno je cist, moze se reci da na pola snage jednostavno i gluv cuje..buzer ili zvucnik moze biti malo jaci,al zadovoljavajuce...
evo malo slicica iz ruke
Slika Slika Slika
da upotpunimo,par slicica slikanim sa Trophy,pa zakljucite sami
Slika (znam zgodan zam :) )
Slika
Slika
telefon realno vredi svaki ulozeni dinar,posebno sto se na crno moze naci za oko 200e nov,(ako nekog zanima :) ) mislim da za te pare Gratia i Wildfire jednostavno ne mogu da mu doskoce ni do kolena ;)
pozz Skar :D

petar17
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Pet, 17. Sep 2010. 15:19
Lokacija: Beograd

Post od petar17 »

Da li neko zna koje su prednosti novog MANGO updatea..?

Da li "novine" resavaju problem bluetooth transfera i sl.?

Pozdrav

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

To nije problem, vec stav MS u odnosu na BT, naime, mozes povezati slusalice, slusalicu..., ali comp ili drugi telefon ne... Uostalom, kao kod iphona...
Tako da... Nista od transfera ni u buducnosti...

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

i o tom cuvenom vocu na ovom forumu se razglabalo podosta,malo potrazi i naci ces sve sto ti je potrebno!

kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Post od kopitaneskita »

zbog čega trophy i hd7 imaju probleme sa signalom? to je navedeno na više sajtova.

jel se to može rešiti nekim oficijelnim firmware apdejtom ili je to jednostavno tako?

Freyr
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 457
Pridružio se: Sub, 14. Avg 2004. 09:57
:: iphone 4
Lokacija: Zemun 88

Post od Freyr »

Neka me neko ispravi, ali ja mislim da nemaju problema sa signalom neo je prosto signal malo slabiji u odnosu na nokiu i ostale proizvodjace. Ja sam inace vrlo zagrejan za ovaj tel, pazaricu ga verovatno posto se moze naci nov iz prodavnice za 200 evra :wink: ajde ako nije problem nekome ko ga ima da mi kaze kvalitet loudspeaker-a da li je dovoljno jasan i jak zvuk? Inace meni je tel prevashodno potreban za sms poziv surf i mail tako da me raduje sta je Skar rekao u ovom mini testu. Da, jos jedna stvar me zanima, posto nisam nikada koristio wp7 a to je da li se sve sto se tice povezivanaja na internet podesiti na manual posto sam na postpaid i ne bih da se nadjem u neobranom grozdju :)
12 godina na forumu!

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

ja sam od pre neki dan vlasnik trphy-ja i telefon je fantastican,brzo radi sve,ma extra.Jedino me nervira sto ne moze da se stavi svoj ton zvona i za poruku,nego samo fabricke melodije.Signal je odlican,displej fantastican,kamera takodje

simonen
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Uto, 20. Jul 2010. 12:31
:: Nokia N8
Lokacija: Kragujevac

Post od simonen »

kupio sam pre neki dan TROPHY ,sve je OK osim zvucnika koji je veoma tih,iako je ton zvona stavljen na najjace (30)dolazni pozivi se vrlo slabo cuju.Kada pustim neku pesmu ili video zapis,opet se jako slabo cuje.Da li je mozda zvucnik "crko"ili ja nesto ne znam da podesim?

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Ne znam koliko to slabo znači, mislim u odnosu na neki tvoj prethodni telefon, npr. meni se jače čala E71 od E72. Pokušaj sa nekim drugim zvonom, skini ih sa app "free ringtone", meni na mozartu solidno rade LG zvona i Iphone 4. Mada sada imam neku "loudnes sms", koja se čuje odlično. Hmmm... Možeš još videti, mada mislim da to nema veze, podešavanje "sound enhancer", pa tu stavi na srs...
Zvuk možeš i sam da editueš, a na netu piše i kako... da ja sad ne pišem... :)

simonen
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Uto, 20. Jul 2010. 12:31
:: Nokia N8
Lokacija: Kragujevac

Post od simonen »

problem sa zvucnikom resen danas,odneo u servis,ugradili nov,sada drzim jacinu na pola i zvoni kao lud :lol:

B.B.
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 18. Okt 2012. 11:41
:: htc hd 7 8 gb

Re: HTC 7 Trophy

Post od B.B. »

koji je htc telefon bolji htc hd7 8gb ili htc trophy? :)

gile78
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 02. Mar 2009. 22:29

htc7 trophy how to instal custom rom

Post od gile78 »

moze li mi neko pomoci kako da instaliram custom rom i kako da zamenim spl5.. u hspl?

arno
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 20. Feb 2013. 20:17
:: 0038761832329
:: 0049762219685

Re: htc7 trophy how to instal custom rom

Post od arno »

gile78, druze . potreban ti je tzv "Y kabal" . ako ga imas , ja cu ti pojasniti kako radis, nije komplikovano,, ja sam uradio. i napravio update sa WP7.5 na WP7.8 . pozdrav

Odgovori