WILDFIRE uputstvo za update na Froyo (rootovani tel.)

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
noviandroidas
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 142
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2010. 15:32
:: Galaxy S7

WILDFIRE uputstvo za update na Froyo (rootovani tel.)

Post od noviandroidas »

Posto root-ovane fonove ne mozete da regularno update-ujete na froyo koji je sad dostupan evo kratkog uputstva kako to da uradite. Znaci ovo vazi samo u slucaju da vas operater ima froyo na serverima. Ja sam u vip-u. Vec sam pisao na jednom forumu na engleskom pa mi ne zamerite sto me mrzi ponovo da pisem na Srpskom. ;) Ako vam nesto nije jasno, slobodno pitajte. :)

I had same problem. Solution is simple. You have to unroot it first. ;) Go to this link:
http://shipped-roms.com/download.php?ca ... signed.exe
download will start auto... It's stock elcair Wildfire rom installler. You can only run it in Windows. When you install it on your computer, then start the application, read the readme file first and just follow the instructions it gives you during the process. Installation will take about 10-15 min. Afterward you can update it to android 2.2 (froyo) no problem. 8)

IMPORTANT
It is complete flash of your HTC Wildfire. You will lose all your data except data on your SD card!!! So, if you have something you want to save, backup it first to SD card. You will also lose your root and clockwork mode.


Ja sam ovo uradio i radi sve bez problema. :)
Pozdrav -vikonic

P.S.
Za moderatora: ako je problem engleski, javi mi na private da ne brises post, a ja cu napisati na srpskom.