HTC U12 Plus

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U12 Plus

Post od Green »

To sto ti imas neke fanaticne prohteve sto se ekrana tice, uopste ne znaci da je HTC-ov LCD tuga u odnosu na ostale. Idi na Benchmark odakle si se i vratio pa tamo budi junak i ekspert za ekrane. Moj komentar ti nije upucen na nacin na koji si poceo da odgovaras.
Uporedjivao sam sa mnogim modelima, razlike su mizerne i nebitne. Jedino ti i Batak imate neke specijalne vanserijske oci, koje sve uoce.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC U12 Plus

Post od Baraba »

Takvi kao ti su i oterali ljude odavde, prija im da se kucaju sami sa sobom. Deluješ kao Miodrag nekad za Win, Win pa Win.
Nemam fanatične prohteve već je konkurencija otišla napred, HTC se unazadio.
Tržište i kupci su pokazali HTC gde mu je mesto, ma koliko tebe to pogađalo i shvatao lično ako neko napiše svoje iskustvo sa ovim modelom.
U11 je imao bolje osvetljenje (ali ne najbolji i sjajan ekran za svoje vreme, znam, nekom je ekstra, ali nekom je isto ekstra na telefonu od 100e i ne vidi razliku sa U11 jer ne zna za bolje), oni z@jebu i to (znam, to nije bitno ako se koristi u mišijoj rupi, što nije slučaj kod nas):
Slika

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U12 Plus

Post od Green »

Da, u pravu si. Laboratorijski nalaz sa mnostvom brojki potvrdjuje da je ekran HTC-a zaista "tuga". Uvek razveseli tako neki test koji u realnom okruzenju velikoj vecini ne vredi pisljiva boba. Kao i benchmark, dxo mark i razni drugi testovi. Loze se samo fanatici poput tebe. Jos se secam tvog svakodnevnog overclock-ovanja Samsung Galaxy SII. :roll:

djole1989
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 374
Pridružio se: Sre, 17. Okt 2007. 01:07

Re: HTC U12 Plus

Post od djole1989 »

Green ne znam sto se ljutis kad je covek lepo izneo cinjenice, htc je imao sansu kad je izbacio hd2 i jos po neke modele mogao je da se popne na tron a danas su skliznuli u zaborav, jer su im telefoni bezobrazno skupi a nude manje od konkurencije.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
iPhone 13 Pro 256GB / iPad Air (3rd generation) 256GB

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: HTC U12 Plus

Post od somi92 »

Htc je pilicarska firma sa jos pilicarskijim servisom. Od ljubavi do mrznje. Nece me skoro opet videti.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC U12 Plus

Post od Green »

djole1989, to nisu cinjenice vec neke licne frustracije. Mozda nudi nesto manje od konkurencije po paprenoj ceni, to je istina, ali je i pored toga ispao jedan od najboljih uredjaja u protekloj godini. A za to sto se firma srozala su krivi neki drugi faktori, a ne "tuga" ekran. Svi oni koji su telefon ipak kupili su se zeznuli, jer eto ne znaju za bolje. Svasta...

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: HTC U12 Plus

Post od Sale_M »

Te price za ekran uopste ne stoje. Mozda je za nijansu tamniji i to je to. Meni kao i mnogima vise odgovara LCD nego Amoled.
Cuo sam da imaju los servis kod nas, ali ne mora da. znaci da je svuda tako.


Poslato sa Huawei P10 uz pomoć Tapatoka
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: HTC U12 Plus

Post od Sale_M »

U12 plus pojeftinio, Vip cisti zalihe :

https://www.vipmobile.rs/privatni/mobil ... device=351
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Odgovori