**Prijave za prvo okupljanje MS foruma**

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

E pa, Forumasi... 15. april je prosao... :) I s obzirom na vasu burnu i pozitivnu reakciju na ideju skupa...moramo da priznamo da se cak i neki koje smo ocekivali nisu prijavili... :o ...ali nas je ipak dovoljan broj da skup bude odrzan kao sto smo se i dogovorili i najavili... :P

Pozivamo jos jednom ...ovom prilikom...da se prijave i ostali koji se mozda dvoume... jer je rok do 20. aprila jos otvoren...A steta је da propuste ovu (a mozda i jedinu) priliku da se upoznaju medjusobno i razmene, mozda, jos neka iskustva...Ili bar da se opuste u drustvu svojih svakodnevnih..."nevidljivih" prijatelja... :lol:

PRIJAVITE SE!!!

Pozdrav i poziv svima!!!
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Obavestavamo vas, da je na vase adrese poslat e-mail - Pozivnica za skup forumasa sajta Mobilni Svet ... o kome ovde vec duze pricamo...sa malo izmenjenim podacima u vezi roka prijave koji je produzen i pomeren na 20. april....
Nije potrebna potvrda onih koji su se vec prijavili ... mail je informativne prirode ... i prvenstveno je upucen onima koji mozda nisu imali priliku da na samom forumu vide da se skup, uopste, i organizuje ... a eto znamo da ima i takvih ....
Neki ce mozda dobti i 3 ista maila ... i njima se izvinjavamo, jer je to delo tehnickih problema koji su iskrsli ... :shock:
Zahvaljujemo se onima koji su se vec prijavili ... ;)
A ostale pozivamo da nam se pridruze ... jer jos uvek nije kasno ... 8)

Pozdrav svima ...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

Prijavih se i ja za ovaj skup, ideja je odlična. Nije me bilo neko vreme na forumu, ali evo me opet. Vidimo se 29 aprila, pozdrav svima.
Ghost

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ninolina svaka tebi cast kao i dexteru i dr nick rivieri zbog organizacije ali eto idem sledece nedelje za bg ali na zalost necu moci i za vk biti tamo i ne bih obecavao a video sam da je ambijent za medalju i nadam se da cete se lepo provesti i pustiti fotke sa svima vama da vas bar upoznamo preko fotkica ako vec ne mozemo iz (tehnickih) razloga uzivo :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

fain2daniel, slike ćemo sigurno okačiti... :lol:
Pa i normalno je da ne možemo baš svi da se pojavimo u isto vreme na istom mestu...lepo o tebe što si se javio na ovu temu, bar da daš podršku...Hvala ti !!! :D

Koliko vidim po prijavama...Bice ovo zanimljivo okupljanje... 8)

Pozdrav... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Trenutni sastav:

1. blade_bre
2. Dr Milengele
3. Schkomi
4. Kuzman
5. rower
6. Vulle_NS
7. Sir_Oliver
8. DREAM WEAVER
9. Miskoni
10. Mirko BGD
11. nevidljivi
12. The_Saint
13. boki
14. aleksandarl
15. b_udder
16. hellboy_90
18. gargamel4
17. Lobachewsky
18. `Dr. Nick Riviera`
19. Dexter
20. Zoka
21. Ninolina
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

`Dr. Nick Riviera`, Vidim da je broj ljudi solidan, možda nas bude još i više, izgleda da je ideja o okupljanju naišla na odziv bolji od očekivanog
Ghost

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

Pohvale za ideju,organizaciju i ulozeni trud.
Moram priznati da jesam i nisam ocekivao ovakav odziv ali i ocekivao sam jos neka imena sa foruma.

Samo napred. 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

6630 app, pa eto, hvala, timski rad je zakon ... :oops: ... Hvala na podršci.... :wink:

A vidim da ni tebe nema na spisku... ??? :o

Pozdrav..... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

Da li se sastav proširio do sada ili je ostalo na tome? Spisak će se sigurno proširiti, ali u svakom slučaju mislim da će nam biti extra...
Ghost

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Josh koji dan pa oqp,spisak varira ali svakako ima josh par ljudi koji ce doci koji nisu trenutno na spisku..Prijavite se josh uvek.. 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Pazite sad,

Ima još dva dana do skupa ... Malo je bilo i promena na spisku kojio je ovde istaknut ... Biće nas oko 25-oro ... i pošto se po dogovoru koji smo napravili sa gazdom lokala gde će se skup održati, ništa unapred ne plaća ... ako je neko još uvek raspoložen da nam se ipak pridruži, neka to i uradi ... dovoljno je da nam se javi ... :D

Eto ... ovo bi bio ... the last call for everyone of you, ... možda se i još neko javi ... jer, bilo bi dobro da se što više nas vidi i upozna ... ko zna kad će opet biti prilike :wink:

Nema nikakvih promena oko mesta, datuma i sata okupljanja, kao ni mesta gde ćemo biti u toku večeri ... ali će svi koji su se prijavili biti kontaktirani u slučaju bilo kakve promene ... kojih, nadamo se, neće biti ... :roll:

Pozdrav svima ... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Ljudi to je za manje od 48h. Hajde ako ima jos neko iz Novog Sada, neka mi se javi. Schikomi ne ide. Znaci samo Vulle_ns i ja.
Malo, malo...
...shit happens... keep d smile!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ko josh ima iz NS-a? Eo iskoristite prevoz pa krenite svi zajedno jednim kolima cete doci koliko sam ja shvatio vi iz NS da vam bude lakshe...

nevidljivi
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Sre, 18. Jan 2006. 03:18
:: LG Optimus L7 II
:: Samsung GT-C3322
Lokacija: Beograd

Post od nevidljivi »

Pa narode, vidimo se onda za tačno 20 sati, jedva čekam, a i na odmoru sam pošto radim u školi, sve mi se fenomenalno uklopilo, pozdrav svima.
Ghost

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Nadam se da ce svi prijavljeni doci i da ih nishta nece sprechiti... 8) Vidimo se uskoro... :wink:

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Mocna fora ono sa masovnim SMS obavestenjem :) Pozdrav i neka ponese neko digitalac ili onaj samsung B600 :)
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Burazeru vecheras 25-ti rodjus... nadam se da cju i pored toga uspeti da dodjem... a ako nebudem uspeo onda sorry, prem da cju se BASH potruditi pa makar i na sat-dva

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Naravno...Na sve smo mislili... 8) Organizacija je za sada na nivou,videcemo vecheras rezultete nasheg rada... :)

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Zao mi je sto netju motji da dodjem, za koji sat putujem, pa svima koji dodju zelim lep provod... :wink:

Off: Dexter, kakav je to potpis? :lol: :lol:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Zaključana tema