Sta vozite?

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Sta vozite?

Post od bata bogdan »

Pa eto ima i takvih, mada još se ništa ne zna...
Kia Sportage me je privukao sa izgledom i spolja i unutra, i naravno cenom za nov auto... Mada i e klasa mi se opasno svidja, Jos nista odlučeno nije... Lagano, ne žurim se se baš... :)

Huawei Mediapad X2 7.0
Huawei

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Sta vozite?

Post od Evindzer »

http://auto.blog.rs/blog/auto/zanimljiv ... li-beograd
Braćo, šta mislite o ovakvom nečemu? :roll: :oops: :oops: :roll:
Ozbiljno pitam, ne šalim se.

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: Sta vozite?

Post od Cooomi »

bata bogdan, vidim da si porodičan čovek i da tražiš nešto veliko, ja bih ti preporučio da baciš oko na Mazdu 5, brat moj ima stariji model, vozio sam je i odlična je, dosta mesta, udobna, upravljanje i preglednost fenomenalni i za te pare može da se nadje sa super opremom... posle toga sam vozio Lagunu III i BMW 320 GT kao i neke starije pa da ne spominjem, al nigde se nisam osećao toliko komforno i sigurno koliko u njoj...

Ledjo,
Upravo me i taj stav odbija od gledanja Mercedesa, svaki balvan sa naših prostora kad zaradi pare gleda da ga kupi bez obzira na opremu ili konkurenciju... a što se BMW-a tiče, lepi su mi spolja ali ti malo stariji modeli (ispod 2015) su mi unutra nekako prazni, jeftini, al spolja su vrh... da ne zalazim u tehničke informacije jer stvarno nisam potkovan sa tim toliko...

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Sta vozite?

Post od bata bogdan »

Zanimljiv auto, mislim na Mazda 5,malo sam bacio pogled na mobile.de. :)

Huawei Mediapad X2 7.0
Huawei

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Sta vozite?

Post od Green »

Evindzer, bolje da ne pišem šta ja konkretno mislim. Kičerica na kvadrat. I onda je takav bilmez auto entuzijasta, poznavalac, priznat u društvu, ribe svuda oko njega... :roll:
Cooomi, Porsche Boxster možda?

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: Sta vozite?

Post od somi92 »

Comi, ako imaš love da voziš u odrzavas, bmw 6, takav kupe, u toj opremi sa takvim motorom... Pfff

Sent from my LT22i using Tapatalk

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: Sta vozite?

Post od Cooomi »

Green, za tu neku cifru oko 20k, ne može se dobiti toliko opreme koliko kod konkurencije a i troši više i skup je za održavanje... isto i za BMW 6 :S
Da imam toliku svotu ne bih toliko razmišljao oko kupovine

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: Sta vozite?

Post od somi92 »

Nije bmw 6 skup koliko je skupo održavanje... :)

Sent from my LT22i using Tapatalk

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Sta vozite?

Post od Pinocio »

Preporuka za neki auto vrednosti 5-6000E!? Do sada sam vozio Peugeot 306 Cabrio (zuti) i Cross Polo (naradzasti) :D
Ni sam ne znam sta bih,da li neki lep crveni A3,bio sam nasao lep crveni BMW 116i,ali sam odustao posle razgovora sa majstorma,da li mozda neki lep Golf V ili Golf Plus. Ili neko od vas ima neki predlog. Zivotna zelja mi je Mazda RX8,ali ne smem da se usudim zbog njenog motora

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Sta vozite?

Post od filip11314 »

BMW e46 318i (143ks) isključivo u M opremi. Ja ga vozim već neko vreme i auto je odličan. Sad jedino ako ti je bitna potrošnja onda juri sa plinom ili stari 318i sa 116ks. 320d bih ti preporučio da izbegavaš, em radi ko traktor, em se non stop kvari. :)
Slika
Možda i Alfa 159 1.9jtd 150ks. Ili GT 1.9jtd 150ks. :)
Pogledaj i Mercedes CLK200 2003. godište. 1.8 163ks. :)
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

ilija98
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 235
Pridružio se: Sre, 28. Avg 2013. 19:36
:: LG Spirit
:: E72, 5800

Re: Sta vozite?

Post od ilija98 »

Golf 5 bih te savetovao da gledas samo dizele, 1.9 i 2.0 tdi. u benzince (fsi, tsi) ne ide plin + 1.4 tsi je imao problema sa lancem. E46 ti je isto dobar auto, jedino ako ti ne odgovara njegovo godiste, ili zadnja vuca. U tom cenovnom rangu imas i Alfu 159, koja je isto atraktivan auto, a pogledaj i Jettu Mk5, koja je u sustini Golf sa gepekom.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: Sta vozite?

Post od Ledjo »

Dobar golf, veoma kosta. Vecina su brda presla. Jedino da gledas nesto sto je kupljeno u Srbiji novo. Uvoz I dizeli stari 10godina nikako ne mogu da budu dobra kombinacija.

http://www.polovniautomobili.com/putnic ... -romeo-159

Ako je stvarno ovako kao sto stoji u oglasu, onda je fina kupovina.

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Sta vozite?

Post od Pinocio »

Ja bih uvozio auto od preko,i Pezoa i Crosa sam uvezao i bio prezadovoljan. Ni sam jos ne znam stabih,uglavnom volim da autic ima mnogo opreme,na polu sam bas sve imao,i prodao sam ga samo zato sto sam dobio neodoljivu cifru... i sada se ne bih libio uzeti ponovo isti,ali nikako da naleti. Audi A3 mnogi hvale,a ovde niko da ga spomene :) Sto s egodina tice,gledao bih da ne bude ispod 2005. Jel vozio neko RX8? Kakva li su iskustva? Taj auto je idealan za mene,ali nemam hrabrosti... Golf PLUS mi je speceifican,5 minuta mi se dopada,pa mi je 5 minuta veoma ruzan :D .Sto se unutrasnjosti tice,mnogo mi je lep i Peugeot 308,ali par drugara sto ga imaju i nemaju bas reci hvale ni za potrosnju ni za odrzavanje. Gledam oglase,vagam jos....

Slika

A na ovo otkidam 8)

ilija98
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 235
Pridružio se: Sre, 28. Avg 2013. 19:36
:: LG Spirit
:: E72, 5800

Re: Sta vozite?

Post od ilija98 »

Mazda RX8 je brutalan auto, vidjam ga cesto u gradu, bas lepo se cuje! jos mala registracija, ma milina :)
E sad, imaces problem sa nabavkom delova, i skupocom istih, mada mozes i narucivati i sa eBay. Drugi problem jeste sto nemas majstora u Srbiji koji se razumeju u Vankel motore, kao i bas teska postprodaja.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Sta vozite?

Post od Green »

Prvo skontaj sam sa sobom kakav tebi auto uopšte treba. Čisto sportski, limuzina, hatchback, karavan... Onda izbor svedi na najviše 3-4 modela koji ti se sviđaju. Ovako samo nabrajamo bez veze, a ti i dalje ne znaš šta bi.

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: Sta vozite?

Post od Cooomi »

I meni je isto rx8 bio idealan kad sam ga gledao, al kada sam popričao sa momkom koji ga vozi rekao je da troši 15l, i drugačija je vožnja sa vankelovim motorom, moraš ga konstantno pržiti na obrtajima i ne smeš da ga hladnog gasis da ti ne bi presisao...
Pogledaj Pežo 407, tu je negde po ceni, komforan je, mali potrošač a i dobar što se tiče održavanja... dešavalo se da se naš 7 vozi u njemu na utakmice kad sam išao... :D :lol:

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Sta vozite?

Post od Pinocio »

Green napisao:Prvo skontaj sam sa sobom kakav tebi auto uopšte treba.
Treba mi lep,skladan,prepoznatljiv auto sa lepom opremom. Po mojim prethodnim otprilike mozes skontati... kazem ti bio sam se zalepio za tog crvenog BMWa 116i,vec i cenu dogovorio,ali me majstori odvratise,kazu da su ti motori losi,neke varijabilne remenice i sto cuda,sta ti ja znam. Recimo A3 ako bih uzeo,trazio bih iskljucivo u crvenoj boji... Znaci pre svega estetski da je ok. Motor svakako najverovatnije 1.9 ili 2.0 TDi. Razmisljao sam i o B klasi mercedesa,ali danas sam malo sedeo u A klasi i taj stil mi se ne dopada uopste. Iako nisam defeinisan,meni svaka vasa poruka znaci,eto prvi odgovor na moje pitanje mi je mnogo pomogao,nacuo sam koje motore treba izbegavati koje traziti...

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Sta vozite?

Post od vla-do »

Ja bih izbegao 2.0 TDI u Golfu V, jer im glava puca kao balon. Imaju nekih fabričkih problema sa tim (vw naravno to nije priznao).

filip11314
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1332
Pridružio se: Ned, 26. Okt 2014. 16:37
:: Xiaomi Mi 10

Re: Sta vozite?

Post od filip11314 »

A Brera 2.2 jts ili 2.4 mjet? Ili MiTo 1.4 turbo (140 ili 170ks)?
Generalni sponzori foruma: Samsung & Apple

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Sta vozite?

Post od Green »

Pinocio, ako ti treba lep, skladan i prepoznatljiv auto, predlažem eto Opel Astru GTC. Valja? Ne valja? Mislim, možemo ovako da ti predlažemo do prekosutra, ako me razumeš...

Odgovori