Online šoping

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Online šoping

Post od acamatic »

@miodrage, imam sredstva. Izgleda da su neku dodatnu bezbednost uveli i onda je došlo do problema, jer mi broj mobilnog nije upisan u njihov sistem. Sada kartica radi kao što je i radila, sem na jednom sajtu što nikako ne mogu da provalim i što...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Online šoping

Post od гари »

[ne morate čitati, glupo pitanje i glup odgovor :) ]

Nisam siguran da li ovde spada kupovina pod ovih naših standardnih prodavnica što šalju onda šta imaju preko kurirske službe.

Naime, devojka nešto naručila iz Lilija, i ovaj dva puta što je dolazio (tj. nije baš došao, nego je zvao da kaže da će doći), ona nije bila kod kuće u tom trenutku. I onda on kaže "ostaviće u magacin". Kakav magacin, i gde, nemam pojma... Obično kažu da će ostaviti u pošti ako ne mogu. Da, i predložila devojka "nisam kod kuće, ćope kod mene na posao", ali on kao to nije njegov reon.

Pa me zanima, ona ne bi trebalo da mora to da preuzme? Ako nije uspeo da dostavi može samo da vrati šta ima u Lili. Ko zna i gde im je magacin u suštini. I što mu je problem da donese kad kaže da joj odgovara, tipa "kad god hoćeš, samo ne tad"... :/

DODATAK: Dobro, u suštini to bi ona trebala da se nakani da nazove tu kurirsku službu, i da im kaže kada da joj se to nešto donese, tj. da se s njima dogovori...

Sent from mTalk on Windows phone

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Online šoping

Post od Evindzer »

Sve mi je jasno, osim jedne stvari:
гари napisao: "nisam kod kuće, ćope kod mene na posao"
Šta je ćope? :D :D
Čim je naručila, računam da ima želju da preuzme, i zato je najbolje da pozove radnju i razjasni s njima.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Online šoping

Post od гари »

E, ni ja ne znam. :D Verovatno nešto "Može kod mene na posao?". :D

Mada bi možda stvarno trebao da ugasim tu predikciju, Microsoft me tu pr*a pošteno... Tako mi se desi da neku reč dobro otkucam slovo po slovo, i on je prepravi u nešto drugo... Taman počne da radi dobro, pa onda nešto promene i pokvare, pa u nekom momentu opet bude podnošljivo, ali onda opet pokvare, i tako u krug...

Sent from mTalk on Windows 10 PC

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Online šoping

Post od vla-do »

gari, odnesu u svoj magacin u mestu u kojem živiš. Odeš u magacin kad budeš u prilici i preuzmeš paket. Ako ne pokupiš paket za neko odredjeno vreme (recimo 3-5 dana), oni ga vrate pošaljiocu.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Online šoping

Post od гари »

Hvala na odgovoru! Baš taj deo me je zanimao kako funkcioniše ako se ne preuzme roba.

Sent from mTalk on Windows phone

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Online šoping

Post od acamatic »

Ovo pričamo za brze pošte(city, aks, beks....) post express drugačije funkcioniše. Mada ja kada sam primao pakete ako nisam kući ja mu kažem gde sam po gradu ili gde može da dođe i on dođe i donese paket...

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Online šoping

Post od гари »

Da, tako su i njoj sad doneli na posao. Samo je taj lik bio nešto čudan... :D Ali dobro, i oni sigurno odlično i rade s obzirom na to koliko ih plaćaju...

Sent from mTalk on Windows phone

Odgovori