Koji film/seriju ste poslednju gledali?

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

Ready Player One se isplati gledati ako si zesca paljevina na igre. Filmje kao trebao biti omaz retro arkadama 80ih. Nista od toga nema. Po meni je film djubar na kvadrat, Spilberg moze u penziju...

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Evindzer »

Martine, može, ali samo ako angažuju Džona Vua. :D
A RPO je simpatičan filmić za ubijanje dosade, nije nikakvo remek delo, ali kakva smeća danas snimaju, on još i može da se pogleda.

yocasylver1
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 258
Pridružio se: Uto, 24. Maj 2016. 01:50

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od yocasylver1 »

Gledaj True detective s2

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

Traffik - dobar, ozbiljan triler. Sverc belim robljem, tj. mladim zenama.

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Evindzer »

https://www.imdb.com/title/tt6170874/
Druga sezona stigla do četvrte epizode. Serija je i dalje zanimljiva, ali su, na sebi svojstven američki način, ubacili priču u priči u stilu španskih serija, i to je razočaravajuće - ali valjda to prosečan američki gledalac traži od jedne serije.

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od гари »

Pogledao i ja novu sezonu Humans. OK, ali na kraju su već toliko oko nečega počeli da preteruju da ne znam hoću li gledati narednu sezonu uopšte. Možda samo ako mi baš bude dosadno, ali s obzirom da i ovako slabo stižem da pogledam sve što bi hteo - teško.

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od liman3 »

Cargo-Postapokaliptični Zombi film. Iako je originalna ideja, otac sa bebom pokušava da preživi, dosta je loše urađen. Iako tematika nije dečija, podseća me na nekakav dečiji film.

How it ends-Apokaliptični film, momak putuje sa ocem svoje devojke preko cele Amerike da bi je pronašli u toku nepoznatog apokaliptičnog događaja. Kinematografija odlična kao i atmosfera u filmu. Na žalost kraj filma je nedorečen.

Oba filma su Netflixova, prvi ne bi preporučio, drugi ako baš nemate pametnija posla.

Sharp Objects-Mini serija, drama sa primesama misterije i krimi. Odličan ambijent, dobri glumci, za sada spora radnja (samo jedna epizoda). Ima puno potencijala.

Mr.Mercedes-Krimi serija, jako jako spora radnja, brutalne scene, priča ništa posebno. Mislim da je neću nastaviti gledati.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od liman3 »

Power-5 sezona nastavlja u stilu prethodne 4. Serija o dilerima pravljena kao latinoamerička serija [GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

The 100-5 sezona, toliko je loša i puna nelogičnosti da je ne vredi ni gledati. Užas.

Quantico-3 sezona, isto kao The 100.

SIX-2 sezona, ko voli tematiku specijalnih snaga biće mu dobra. Počeli su da ubacuju previše drame na uštrb akcije.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Bjerg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2015. 16:17
:: J5 2017

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Bjerg »

The usual suspects (1995): 10/10
Se7en (1995): 10/10
Dva remek dela, verovatno najbolje sto sam odgledao do sad.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Martin Mystere »

Jesi li možda slučajno gledao nešto i nakon njih?

Bjerg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Sub, 03. Okt 2015. 16:17
:: J5 2017

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Bjerg »

Sta da se radi, nov sam :lol:

dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od dejan87dex »

Ja jesam :-)

The World's Fastest Indian (2005)


OdlicaN film, Hopkins objasnio!
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Martin Mystere »

Ne da nisam žešća paljevina na igre nego se baš nešto i ne palim na njih (OK odigram i danas poneki RPG iako više volim stoni nego kompjuterski) ali meni je Ready Player One sasvim OK film.

Na kraju krajeva sve i da je poslednje đubre film koji počinje sa Van Halenom i Jump samo zbog toga od mene ima prelaznu ocenu...

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

^ Padavicaru matori :D

Ghost Stories - sjajan engleski horor, jedino sto nisam bas skontao kako je prof. Goodman na kraju zavrsio u bolnici.
Dark Water - solidan triler sa par primesa horora. Zena s cerkicom se useljava u staru zgradu u kojoj obitava duh jedne curice.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Martin Mystere »

Šta ćeš kad se neke stvari nikad ne menjaju poput dobre stare muzike kada su muzičari stvarno svirali...

Inače, dve stvari glede filma - nije ovo bio samo omaž igrama i igračima iz osamdesetih godina već i neka suptilna poruka silnim današnjim online igračima koji su izgubili dodir sa realnošću već danima i satima više u svom virtualnom svetu zanemarujući onaj pravi i svakim danom otuđujući se od sveta oko sebe. Isti oni koji imaju na hiljade prijatelja a u stvarnosti, na kraju dana nemaju dva ona prava sa kojima bi otišli negde na piće ili da sednu i o nečemu pričaju tet-a-tet.

Druga stvar je strpljenje jer danas dolazi do frustracije kada je u igrama neka duža cutscene ili ako se igra, ne daj Bože, učitava duže od minut vremena. Pitam se šta bi radili da su oni kao tokom osamdesetih morali da učitavaju igre sa kasetofona i istih onih audio kaseta na koje se snimala muzika - pa dok se dođe do igre i ona se učita skoro izgubiš volju da je igraš. Da ne pominjem nemogućnost da se igra sačuva u bilo kom momentu nego ostavljaš sve uključeno da bi nakon ručka/večere mogao da nastaviš sa igranjem...

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Evindzer »

Inače, narode, film je rađen po knjizi. Pročitajte je, možda vam se dopadne više od filma. :)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Green »

I u nase vreme se znalo igrati satima, ali se isto tako znao i neki red. Kad je vreme okej, igralo se napolju
A tu drugu stvar mladje generacije nikad nece shvatiti, mada to se od njih i ne ocekuje, jer nisu imali ta nezaboravna iskustva kao mi matore drtine.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Martin Mystere »

Evindzer napisao:Inače, narode, film je rađen po knjizi. Pročitajte je, možda vam se dopadne više od filma. :)
Znam, ali toliko dobrih knjiga čeka da se pročita, plus priča nije ni bila neki naročiti plus ovog filma već je njegov najveći kvalitet bila vizuelna komponenta tako da je pitanje koliko knjiga može da unapredi ugođaj...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od sugarcoated_ass »

Green napisao:I u nase vreme se znalo igrati satima, ali se isto tako znao i neki red. Kad je vreme okej, igralo se napolju
A tu drugu stvar mladje generacije nikad nece shvatiti, mada to se od njih i ne ocekuje, jer nisu imali ta nezaboravna iskustva kao mi matore drtine.
Voleo bih da je ovako kako si napisao pošto mi konstantno, čim je lepše vreme, gomila klinaca urla i lupa loptom pod prozorom. [emoji38]
Mislim da malko preterujete, kao što su i svima nama dok smo bili klinci isto tako matorci govorili: "U naše vreme..."
Ja konstantno na svakom koraku vidim pune terene, igrališta, travnate površine, klince na biciklovima, ali da, svi su zabijeni u kući, čukaju po kompu i ne izlaze napolje. [emoji38]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Koji film/seriju ste poslednju gledali?

Post od Martin Mystere »

Znaš, delimično si u pravu, deca starosti do jedno 8-9 godina, nad kojima roditelji još uvek imaju kakvu - takvu moć, se igraju i pod mojim prozorom i to je super stvar.
Nažalost, oni stariji, koji se već svrstavaju u tinejdžere, se sve ređe viđaju na obližnjem igralištu a i ako se vide izgledaju kao da su puškom naterani na to i jedva čekaju da se vrate kompjuteru...

Odgovori