Off, opušteno ćaskanje

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
brankisha
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1028
Pridružio se: Čet, 04. Sep 2014. 07:33
:: Xiaomi Mi5
:: Lumia 925

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od brankisha »

Kad smo kod sektasa, pogledati Kresimira Misaka o transhumanizmu.

Sent from my SM-G950W using Tapatalk

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od mare-ss »

Martin Mystere, што се тиче недужне деце.. како твоји вољени амери кажу: колатерална штета

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od гари »

Ljudi, nema poente ovom išta objašnjavati. Bude to tako, ne može da ukapira, pa to ti je. Čovek ograničen.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Martin Mystere »

mare-ss napisao:Martin Mystere, што се тиче недужне деце.. како твоји вољени амери кажу: колатерална штета
Nisu oni moji voljeni Ameri, jednostavno za mene, i uopšte za svakog iole normalnog čoveka, su deca samo to - deca, a ako misliš drugačije onda ti nisi ništa bolji od "mojih voljenih Amera". Sa druge strane samo idioti, bez obzira na rasu, boju kože ili naciju decu doživljavaju kao "kolateralnu štetu"...

Zanimljivo je da su to ipak moji voljeni Ameri ali si ti taj koji im sa jabučicom puniš kasu dočim tvoje licemerje postaje još izraženije.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od mare-ss »

Каква јабучица човече? О чему причаш?

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od sugarcoated_ass »

Jbt... Mislio sam da sam ja udaren što imam spreman štek crnjaka za ovaj događaj.

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Martin Mystere »

mare-ss napisao:Каква јабучица човече? О чему причаш?
Samo sam hteo da vidim koliko pominjanje da neko koristi jabučicu može da kod njega izazove reakciju u odnosu na smrt dece koju naziva kolateralnom štetom...

Zanimljiv izbor kada i kako da se pokažu emocije i kada/kako da se reaguje, kao i da nije problem u nečitanju tuđih komentara već o nerazumevanju napisanog.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Probacu da promenim temu pošto imam jedno pitanje u vezi Maxi Shop aplikacije. Koliko sam razumeo moguće je da se poruči roba iz Maxija online i dostava na adresu. Zanima me da li je ovo već neko koristio i koji je rok isporuke nakon potvrde porudžbine? Da li se plaća online ili lično prilikom isporuke?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Festina lente.

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od mare-ss »

Martin Mystere, moje pitanje o cemu pricas ti si shvatio kao "reakciju i pokazivanje emocija" a termin kolateralna steta zna se ko koristi. Oni jos vole da kazu da je jedan mrtav tragedija, dvoje mrtvih katastrofa a troje i vise e to je vec statistika. Kako god i dalje mislim da se je ovo sve farsa i predstava

гари
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4712
Pridružio se: Uto, 13. Sep 2016. 17:04
:: Xiaomi Mi A2 Lite
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od гари »

Apolo napisao:Probacu da promenim temu pošto imam jedno pitanje u vezi Maxi Shop aplikacije. Koliko sam razumeo moguće je da se poruči roba iz Maxija online i dostava na adresu. Zanima me da li je ovo već neko koristio i koji je rok isporuke nakon potvrde porudžbine? Da li se plaća online ili lično prilikom isporuke?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Odličan izbor - za promenu teme. [emoji16]

Nisam koristio, ali bi i mene zanimali utisci ostalih.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Martin Mystere »

Kako god, boli me uvo da li će ko misliti da je ovo farsa i predstava, dok god ima stradale dece. Isto tako, briga me da li će neko decu zvati kolateralnom štetom ili statistikom jer ako je neko govno, ne moram biti i ja i meni su kao roditelju sva deca bila, jesu i biće neko ko nije za potkusurivanje i merenje/razbrajanje na naša i njihova. A ko želi da bude kao i "oni" to je njegov izbor i rekao bih problem.
Samo onda Green, kada priča o zlu, nemoralu i lošim stvarima koje se događaju i na koje treba obratiti pažnju ne treba da ide dalje od ovog foruma i ove teme...

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od znemanja »

Apolo napisao:Probacu da promenim temu pošto imam jedno pitanje u vezi Maxi Shop aplikacije. Koliko sam razumeo moguće je da se poruči roba iz Maxija online i dostava na adresu. Zanima me da li je ovo već neko koristio i koji je rok isporuke nakon potvrde porudžbine? Da li se plaća online ili lično prilikom isporuke?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Koristim vrlo često Maxi app za online kupovinu robe za potrebe kancelarije. Jednostavno se registruješ, ostaviš podatke u pogledu adrese na koju želiš da se vrši isporuka i to je to. Prilikom online kupovine kada čekiraš virtuelnu korpu, potvrdiš tu adresu i način plaćanja. Za dostavu imaju ponuđene vremenske okvire po danima, npr. da se isporuka izvrši tog i tog dana od 9h-12h, pa sledeći vremenski okvir je od 12h-14h itd, bukvalno rezervišeš ponuđeni vremenki okvir za isporuku. Što se plaćanja tiče, možeš da platiš kako želiš u gotovini ili karticom kada ti isporuče naručeno, mozeš dirketno online pre isporuke da platiš. Dostava je besplatan za užu teritoriju Beograda za iznose preko 3.000 din.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od znemanja »

mare-ss napisao:Martin Mystere, што се тиче недужне деце.. како твоји вољени амери кажу: колатерална штета
Povedi računa šta pišeš, tvoj pisanje je na granici širenja mržnje po nacionalnoj osnovi, a to neće biti tolerisano.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od mare-ss »

evo je i osoba kojoj je jedino bozanstvo samsung korporacija :lol: :lol: :lol: :lol:

edit: samo da pitam a po kojoj osnovi smem da sirim mrznju (sta god to znacilo) posto ne smem na nacionalnoj?
ako nisi znao zemlja ti se trenutno nalazi pod okupacijom te nacije koja je trovala i ubijala isto tako neduznu decu i ostale civile... da ne pisem ostalo
Poslednja izmena od mare-ss u Pon, 27. Jan 2020. 20:14, izmenjeno 1 put ukupno.

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Apolo »

Znemanja, da li postoji neki rok do kad treba da poručim da bih dobio proizvode isti dan? Npr da li to moram uraditi ujutru da bi mi stiglo do 12h ili npr do 14h ili se to sve bira prilikom zaključivanja porudžbine?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Festina lente.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Martin Mystere »

mare-ss napisao: ako nisi znao zemlja ti se trenutno nalazi pod okupacijom te nacije koja je trovala i ubijala isto tako neduznu decu i ostale civile... da ne pisem ostalo
Jesu li ih ovo troje dece pobilo ili su to uradila neka nerazumna goveda u odelima političara?

Ja znam odgovor nego čisto pitam, pošto nisam siguran da si u svom besu ti u stanju da raspoznaš odgovor pa ti je najlakše ako svima nacrtaš mete...

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od znemanja »

mare-ss napisao:evo je i osoba kojoj je jedino bozanstvo samsung korporacija [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]

edit: samo da pitam a po kojoj osnovi smem da sirim mrznju (sta god to znacilo) posto ne smem na nacionalnoj?
ako nisi znao zemlja ti se trenutno nalazi pod okupacijom te nacije koja je trovala i ubijala isto tako neduznu decu i ostale civile... da ne pisem ostalo
Još jedna ovakav ispad i letiš sa foruma.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od znemanja »

Apolo napisao:Znemanja, da li postoji neki rok do kad treba da poručim da bih dobio proizvode isti dan? Npr da li to moram uraditi ujutru da bi mi stiglo do 12h ili npr do 14h ili se to sve bira prilikom zaključivanja porudžbine?

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Sve zaivis od raspoloživih termina za isporuku. Često naručujem i to mahom u jutarnjim časovima i ne pamtim da je ikada bio raspoloživ termin za isporuku isti dan, najranije sledeći dan.

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od miodrage »

Ne mogu da razumem da neko seiri nad smrcu drugog ljudskog bica. To mi je toliko izopaceno da nemam reci.
Znam za slucajeve kad se neko raduje smrti nekoga ko mu je nekada naneo zlo i sta ja znam... Pa jos takve stvari i da razumem, ali verujem da Kobe, i ona deca u tom helikopteru nikome ovde nisu nista nazao ucinili, te je sprdanje sa takvom tragedijom cin toliko morbidan da je to za specijaliste psihijatrije.
Sram svakoga da bude ko se sa ovakvim stvarima sa toliko ostrascenosti sprda.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od sugarcoated_ass »

Što ste stali? Hlade mi se kokice, a ni onog Evija nema sa Pepsijem. [emoji1787]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk

Odgovori