Off, opušteno ćaskanje

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Deksi »

Ajde kako je tako je glavu gore. Bilo je boljih dana i veceg drugarstva na forumu to je tacno i ja ih rado ih pamtim. Ja sam clan od 2010 g. symbian je tada bio jos uvek aktuela i pomagali smo jedni druge uvek. Secam se mojih prvih koraka i pomoc i savete koje sam ovde u pocetku dobijao, tim kolegama sam se uvek zahvaljivao. Kasnije kad sam i sam stekao znanje oko symbiana puno njih je trazilo pomoc i od mene, drage volje sam uvek izlazio u susret ali najvise me iznenadi kad od druge strane nedobijem informaciju dali je problem resen, ispade da sam se dzabe trudio.
Danas je jos i gore, skoro sam od nekih kolega trazio neke savete za android, vidim da su poruku procitali ali odgovor nikakav nisam dobio. Ili skoro jedan kolega potrazi neke app za symbian, ja mu sve posaljem i objasnim a od odgovora dobijem djoku. I tako zbog nekih pojedinaca glava se okrece a ima nas tu jos onih starih forumasa koji verujem da su imali slicna iskustva.

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od vla-do »

Eto ti vraže. Smetaju teme uporedjivanja, šta za 300 €, baterije i koječega, a onda su bunite što nema više članova/postova. U poslednje vreme slabije pišu Zoreli i Baraba, s'tim da poslednjeg već duže nema na forumu.
Ima dosta starih članova, koji verovatno samo čitaju po forumu, a redje pišu.
Uzgred, član Layne Stayne nije aktivan već duže vreme, a beše nekad svaki dan tu. Zna li neko šta je sa njim?

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od bestboy »

Био је на кратко пре пар месеци активан у једној теми. Шта се десило са нпр. Миланчетом? Њега није било годинама...
Слобода или смрт

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od bata bogdan »

Youtjuberi su smorili ovaj forum definitivno, i otvaranje milion istih tema, pa se zapitajte zašto onda nema nekada aktivnih članova.... A na te stvari je kutijagreha davno još pisao... Al dzaba, brišu mu se postovi iz ko zna kojih razloga...
Ovde sve smeta pojedincima npr uzecu moje lično iskustvo ovde kao korisnik huawei, smeta svima, čast pojedincima, a dosta njih pojma nema niti su koristili huawei, zato više i ne želim da pišem u tom delu foruma...
Ovo je virtuelno druženje, a neki imaju neki kompleks da se prave da sve znaju bas ovde na forumu... I šta bude onda, brišu se normalni postovi... Čemu onda pisanje i neko iskustvo kad to neki bolje znaju od samih korisnika.... No comment.....
Dacu primer samo, kutijagreha dok je aktivno kacio slike u temi, koliko je bio diskreditovan... Užas, blago rečeno, pa onda kačenje trajanje baterije od Huawei korisnika... To je vec posebna priča, a ima još milion primera... Al ajd, ovo je samo forum...

Huawei Mediapad X2 7.0
Huawei

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od iamivan »

kutijagreha napisao:Ne strucni kadar + favorizanje samog jednog brenda + cesto brisanje komentara,sve to dovodi do bezanja clanova sa foruma ;-)

Pricao sam milion puta,posao administracije je taj da budu objektivni i liberalni.

Ovde se samo jedna struja podrzava,ostalo nije vazno.

Vidi se i po clanovima koji redovno pisu ciji su fanovi.

Naravucenije.

'Ako vidis da dosta njih uzivaju u istoj 'sreci' ne ometaj ih,produzi dalje'
Ako se dobro sećam, a sećam se, ti si bio taj koji je favorizovao LG i uvek to gurao. Neki su gurali Sammy, neki Havajce, neki kineze, ali ti si LG. Pa onda i ono famozno prepucavanje sa 1808 oko kamera...

Ne vidim šta loše administracija radi po tvom mišljenju? To što ti zoreli obriše komentar kad se javiš u nekoj Samsung temi da bockaš?

Što se tiče objektivnosti generalno na forumu, unapred se zna ko koji brend favorizuje i šta će da preporuči od telefona i to znamo svi odavno.

Dosta nas je batalilo da piše. Kao što kaže bestboy, ima nas, tu smo, čitamo, ali manje pišemo.

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk
Poslednja izmena od iamivan u Čet, 02. Jun 2016. 23:55, izmenjeno 1 put ukupno.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Off, opušteno ćaskanje

Post od Azimuth »

Tu smo, samo vas posmatamo :D
Salu na stranu, jeste se izgubilo na kvalitetu zbog nekih clanova. Bas kao sto bata bogdan kaze, iz tih razloga, ali isto tako i konstantno uplitanje drugih brendova gde im nije mesto, zbog podbadanja, zbog prepucavanja, nekad i apsurdnog pisanja ili pisanja samo da bi se nesto napisalo. Od svega toga ima po malo i eto problema. Niko ovde nije zato sto mora, vec zato sto hoce. Neki vole da testiraju granice, drugi vole da im se piri u gu*ice. Ne moze se svima udovoljiti, a to nije samo ovde nego i na drugim forumima.
Slazem se da se neke stvari ponavljaju, ali to je samo zbog prilicnog spektra tema o kojima se na ovom forumu pise.
Mi smo ovde najtolerantniji, ali se mora znati negde neka granica. Gde ste videli da moderacija stalno opominje i ispravlja postove? Nigde jer se takvi postovi na drugim forumima brisu i dobijaju se opomene pred banovanje.
Ja se trudim da budem objektivan, nista vise nego ostali iz moderacije, ali isto tako bi i svi vi ostali trebali da se solidarisete i budete kakvi ste bili do pre godinu, dve ili vise. Tada je bilo k'o za vreme Tita, bratstvo i jedinstvo :D
Secam se da kad sam dosao na forum pre 9 godina, tada je bila neka druga ekipa, mnogi su me naucili nekim za mene tada nepoznatim ali bitnim stvarima, iskustva su se razmenjivala, nije bilo ni prepucavanja. Pre par godina su se pojavili "neki novi klinci", pocelo je inacenje, kontriranje, isterivanje neke pravde, totalno offtopicenje, stvaranje nekakvih klanova i udruzivanja...ne znam cemu sve to. Niko se naucen nije rodio, a svi smo mi u nekom momentu usli u pricu oko telefona i ostali u njoj. Zasto ne bismo mogli kao nekada da normalno pricamo, delimo iskustva, savete, kulturno i civilizovano? Prosto samo treba spustiti loptu, ne treba dizati prasinu i stvarati tenziju, ne treba ni komplekse leciti ovde, ovo je sve na dobrovoljnoj bazi i prosto neki kutak za sve nas gde dodjemo i provedemo tih par minuta u prijatnom okruzenju, a usput i nesto korisno da procitamo ili udelimo neki savet.

A sad laku noc, treba ustati sabajle, sutra tj danas je radni dan :wink:

Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Drakenzen »

Najveći problem našeg foruma je sto nema uopšte novih članova, upadne nekad po neki i to je to, a i druga stvar je što većina ljudi koji su ovde duže od godinu dana zna sve što ih interesuje pa nema više ni potrebe za diskusijom, samo periodično....

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Green »

Ima novih članova, ali to su "padobranci", upadnu da potraže pomoć ili savet oko telefona i to je to, pokupe padobran i kidavela. Ne učestvuju u daljoj konverzaciji. Što je u nekom smislu i ok, mnogi nisu zainteresovani za to, zanimaju ih potpuno druge stvari, idu godine, porodica na prvom mestu itd. Ljudi se okreću drugim bitnijim stvarima, nisu kao ja na primer koji forum posećuje još od Maričke bitke. :D
Drugi problem stvara i ova nova generacija internet klinaca, previše se busaju misleći da su nedodirljivi. Postave nekoliko unboxing klipova na svoje YouTube kanale i onda dođu na forum sa božjim mošnicama u rukama, s oproštenjem. O pravopisu i nepoštovanju prema ostalim članovima da i ne pričamo. Lepo primećuje Azimuth, tera se uvek neki inat, kontriranje, svi se na sve i svašta vređaju. Čast malobrojnim izuzecima.

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od cvoruga »

bata bogdan, nema ljutiš ali i ti si smorio ceo internet sa Havajcima,
kao da te neko u oko ubode kad kaže nešto protiv njih, tako reaguješ.

Ja sam forum napustio jer su ljudi počeli da guše, sve je isto, dosadno,
znam ko će šta da napiše, koju pozadinu, sliku, pesmu da okače,
koje brend da ubace ničim izazvani, jednostavno nema šta da se pročita,
nema to veze sa Adminina nego sa članstvom.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od bata bogdan »

E nek si mi rekao :)
Iz dosta razloga više i ne pišem ništa :) ja sam naveo samo neke primere, a ima ih dosta dosta dosta gorih filozofa od mene... :)


Huawei Mediapad X2 7.0
Huawei

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od znemanja »

bata bogdan, A jel' neko nekom brani da postuje slike u odogvarajuću temu i ss trajanja baterije, ne brani niko. Ako neko ne komentariše iste to je zato što ga to ne interesuje ili mu nije interesantno, a ne možeš nikog da nateraš da nešto komentariše ako to ne želi.
Dodatno, u ovoj temi se poveo razgovor o stagniranju foruma, kakve to veze ima sa Huawei, ili bilo kojim drugim brendom, kada ga pominješ?
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od bata bogdan »

Tacno sam znao ko će da se javi... Al dobro, ko sto rekoh zato i ne pišem više ovde... Moderatoru ponosni

Huawei Mediapad X2 7.0
Huawei

Zile995
Expert
Expert
Postovi: 3292
Pridružio se: Sre, 19. Mar 2014. 10:27
:: Xiaomi Redmi Note 4X
:: HTC M8 | Galaxy SII
Lokacija: Beograd

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Zile995 »

Smorile su teme sa poredjenjima, nesto i ne ulazim u njih. Ali ima onih koji pisu, pa neka nastave.

I Azimuth je sve objasnio lepo, sasvim korektan moderator. Evo prelazi na Android uskoro :D
ROM: Stock Asia WWE 5.0.1, Sense 6.0
Kernek: Stock 3.4.0

matorix
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Uto, 10. Sep 2013. 00:11
:: ma dobar (:

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od matorix »

Propaganda, sto vecina kazu, da ovome... Nije istina.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Sale_M »

Jbt,ovde se pise dva do tri posta dnevno...koja tuga. ..
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od fannY »

Malo je to u odnosu na druge forume. :lol:

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Evindzer »

Znam, znam, čim sam ja proredio komentare, ima se utisak da forum zamire - ali, ne brinite, tu sam ja. :P :lol: :lol: :lol: :lol:

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od iamivan »

Je l' je naručivao beše neko obuću sa Afew Store ili ASOS? :)

Aimbot91
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 65
Pridružio se: Sre, 26. Nov 2014. 19:56
:: HTC Desire 816 Dual

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Aimbot91 »

Ok ovako narode zanima me sledece.Trebao bih da obavim transfer novca na neku rusku bankovnu karticu ali ne znam na koji nacin?Nemam bankovnu karticu i nzm sta mi je sve potrebno da to obavim.Jel potrebno da i sam imam bankovnu karticu ili novac mogu jednostavno da uplatim na rusku karticu vlasnika?!Nadam se da sam ubo gde da postavim pitanje.

Sent from HLTE running DU 10.2 rom

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Off, opušteno ćaskanje

Post od Green »

Ne mozes na karticu prebaciti novac, samo na bankovni racun na koji je ta kartica vezana. Trazi racun od te osobe i onda preko svoje banke obavi transfer. Mozda i gresim, nek me ispravi neko...

Odgovori