Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informacije

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Zligor »

Milsim da ce ovo malo cudo http://www.ouya.tv/ da unisti ps i xbox i wii :)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Green »

Da obnovimo malo i ovu temu :D
Rekoh u prethodnom izlaganju da nisam vise za igrice, ali otkako sam prosle godine nabavio PS3 ponekad zavrsim neku trku u Gran Turismo 5. U medjuvremenu sam odigrao i Sniper - Ghost Warrior.
Trenutno sam na tronedeljnom godisnjem odmoru, ima se vremena i intenzivno se radi na Gran Turismo 6 i Wolfenstein. :D

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od iKe »

Green, i ja dugo nisam igrao igrice. Sad sam hteo deci da uzmem PS4 za novu godinu, ali sam ipak uzeo čipovanu 3 + move, kameru i 2ds-a. 4-ka će ipak sačekati sledeću godinu i veći izbor igrica. Jedva čekam otvaranje poklona!
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Green »

Kontao sam i ja uzeti cetvorku, ali i pored relativno povoljne cene na ovdasnjem AUS trzistu, sacekace jos neko izvesno vreme. A i kao sto kazes, treba sacekati i veci broj igara.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Baraba »

Pa sad. Mogao bih i ja ps3. Na šta treba da obratim pažnju? Šta je važno da bi radile piratske igrice koje skinem sa neta? Šta znači ovo čipovana?

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Green »

Baraba, ja se bas ne kontam u te konzole, ali mogu da ti kazem da cipovana znaci modifikovana, znaci trebalo bi da pusta igrice koje skines sa neta i narezes na disk. Tako je makar bilo na PS2.
Verujem da ce iKe ili neko drugi to bolje objasniti.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Baraba »

Tako je, čipovana vrti igre iz domaće radnosti. Javio se ike na pm i zahvaljujem mu se. Nisam ni razmišljao o igricama dok vas dvojica niste ovde započeli.

Bandicoot
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2012. 12:21
:: S6 edge plus
:: S9 plus
Lokacija: Topola

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Bandicoot »

Ps3 moze se naci polovan za 150 €, sto je odlican izbor, ima dosta igrica, ni jedan Pc za 150€ ne moze da podrzi igrice kao ps3.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Одг: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i in

Post od Sale_M »

Green napisao:Da obnovimo malo i ovu temu :D
Rekoh u prethodnom izlaganju da nisam vise za igrice, ali otkako sam prosle godine nabavio PS3 ponekad zavrsim neku trku u Gran Turismo 5. U medjuvremenu sam odigrao i Sniper - Ghost Warrior.
Trenutno sam na tronedeljnom godisnjem odmoru, ima se vremena i intenzivno se radi na Gran Turismo 6 i Wolfenstein. :D
Najjaca voznja na pc svih vremena Gran Turismo 8) :) obozavao sam to da igram jos od ps1.Sad ne igram igrice gotovo uopste,osim sto se desi jednom u 2 meseca da jedan dan sednem i ukljucim Pes 2013 na lapu i odigram koju partiju.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Pinocio »

Cek,koliko sam razumeo,postoji mogucnost da se PS3 sredi da rade igrice skinute s NETa? Ja sam pre par dana gledao malo cene,za nekih 200 eurica se moze kupiti SP3,ali gledam posle svaka investicija (dzojstici,igrice...) preko 6000 pa mi nekako delovalo odbojno.Konzola jos najjeftinija.Ali ako se mogu skidati igre s NETa,onda to dobija skroz drugi smisao.Inace,nemam iskustva sa playstation uopste,mada kontam da je vreme da probam malo

Bandicoot
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2012. 12:21
:: S6 edge plus
:: S9 plus
Lokacija: Topola

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Bandicoot »

Naravno da postoji skines sa neta, i pikas igricu, stavis je na hard disk i pokrenes je kad hoces, ali to mogu samo cipovani tj hakovani.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Одг: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i in

Post od Green »

Sale_M napisao:Najjaca voznja na pc svih vremena Gran Turismo 8) :) obozavao sam to da igram jos od ps1.
Od voznji uglavnom GT i igram. Par puta sam picio i NFS, ali GT je zakon. Mada, malo su ukenjali ovaj sesti deo sa nekim PP (Performance Points), jer ne moze se tjunirati svaki auto do maksimuma kao pre, ali dobro i to ima neku svoju draz.

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od iKe »

Posle nekoliko dana korišćenja PS3 mogu samo da se pitam zašto sam ovoliko čekao? Odnosno zašto sam propustio celu generaciju konzola! Mnogo je dobra stvar i igre su stvarno super. Jeste da sam odavno prestao da se igram na PC-ju, ali ono koliko se sećam, celokupan doživljaj igranja mi je mnogo bolji na konzoli. Igranje sa onom palicom pomoću kamere je posebno uživanje i zabava za celu porodicu. Siguran sam da ću uzeti i četvorku do kraja godine.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Green »

Pre neki dan presao igru Sniper - Ghost Warrior 2. Ko nije igrao i ne mora, jer je verovatno nesto najkrace sto postoji u svetu igara. Ima samo 3 nivoa, a svaki nivo ima 3-4 previse linearne misije. Pratite spotter-a i eliminisete neprijatelje koji vam se nadju na putu. Iskusan igrac moze za nekoliko sati preci celu igru.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Baraba »

iKe, dobro de, loži me, sad moram definitivno nešto da vidim :angry:

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od iKe »

Baraba, mislio sam na tebe dok sam ovo pisao :D . Ali stvarno sam napisao ono što sam mislio.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Pinocio »

Postoji li neka zackoljica,nesto na sta posebno treba obratiti paznju prilikom kupovine (nove) PS3 jer vidim da cene variraju od 20 do 40000 dinara!?

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od iKe »

Pinocio, cena novih zavisi od veličine HDD-a, da li dolazi neka igra uz konzolu i još nešto od dodatne opreme. Ako kupuješ novu sve su sada super slim i biraš prema svojim željama i prohtevima. Ne možeš da pogrešiš.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Pinocio »

A na nekim forumima sam se tek sad ukljucio u teme o PS3,pa vidim da ima milion stavki o kojima treba voditi racuna,te da li se cipuje,te da li je bucna,da li se greje,pa se spominje menjanje paste na procesoru.... iskreno,malo sam se uplasio posle svega :roll: Zar ne postoji neka spravica da se kupi koja se usteka i... igras,ne razmisljas o drugim stvarima. Kod SP3 koliko sam ukapirao kupovanje konzole je tek 30% ulaganja!?

Obradovao sam se kad sam citao informacije o M.O.J.O konzoli,i sve je bilo super,sve je odgovaralo,dok nisam dosao do kraja teksta i cene :smutny:

Bandicoot
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 590
Pridružio se: Sub, 29. Sep 2012. 12:21
:: S6 edge plus
:: S9 plus
Lokacija: Topola

Re: Playstation PS3, PS Vita, Nintendo Wii konzole i informa

Post od Bandicoot »

Pinocio, Najbolje ti je da uzmes sa oglasa cipovanu konzolu, sa par igrica, i posle ubacujes koje hoces igrice.. Cini mi se da sam video da neke nove Ps3 konzole ne mogu da se cipuju, pa zbog toga uzmi vec cipovanu.

Odgovori