Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od iKe »

Od danas je moguće gledati zvanično Netflix u Srbiji. SD paket 7.99€, HD 9.99€, prvi mesec besplatan. Da li je neko probao i kakvi su mu utisci?

https://www.netflix.com/rs/
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od Baraba »

Hvala za info.

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od cvoruga »

Zašto bi iko kod nas koristio ovo pored pirata, nije mi jasno?
U uređenim državam gde nema piraterije pa i da razumem, ali kod nas?!

Koliko sam video i MTS je uveo nešto slično, 600 kinti mesečno, ali opet čemu to?

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od Baraba »

Imam na SBB u paketu, ovo je app za mob:
Slika
Slika
Slika
Slika

Sve radi perfektno, odlučna slika na mob i tabletu. Ali ovaj gore servis nije zanimljiv nama. Dobro je ako imaš samo net, neće kablovsku, uplatis ovaj servis i voziš.

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od cvoruga »

Ja ne mogu da dobijem probni mesec odma mi traži da platim,
znaju da se zalažem za pirateriju i neće da me puste u legalne tokove :) .

Nema naš prevod, btw.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od bata bogdan »

Mnogo bolje rešenje je BIGTV što ima, mesečno 7e, preko PayPal se uplaćuje, nema nikakav ugovor itd, uplata ide na mesec 7e, tri 19e i šest meseci 36e.
Programa ima malo manje nego što je baraba postavio ss. Ko želi na tv, potreban je smart tv (samsung ili lg) takodje ide i na laptop, tablet i mobilni,pri registraciji vas pitaju na kom uređaju želite da gledate.
Meni recimo je idealno bas ova opcija jer sam u de, slika savršena, radi sve kako treba.
Huawei

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od acamatic »

Možda bezobrazno od strane mene i nekulturno, al opet meni je to bacanje para kod nas. Što reče cvoruga da u uređenim zemljama, ali kod nas kada cveta piraterija i kada se još uvek ne kažnjava mislim da je bacanje para. A i ovi korisnici SBB sve to imaju. Mi na Box - u ne možemo da se pohvalimo sa tim.

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od iKe »

Ajde da se ipak držimo teme. Kakav je izbor filmova i serija, da li ima našeg prevoda? Da li ste se registrovali i dobili besplatno mesec dana? Kod mene na TV-u nemam aplikaciju za Netflix, LG LM serija. Meni je lično bolje ovo da plaćam nego IPTV. Probaću sutra na PC-ju da se registrujem ako ne nađem aplikaciju za TV.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od znemanja »

Pokušao sam da se registrujem i posle unosa e-mail i lozinke traži da unesem metod za plaćanje. Na vrhu strane piše da se neće naplaćivati dok mi ne istekne mesec dana probnog perioda, ali ne piše da li ću imati pravo da odbijem plaćanje posle mesec dana probe ili ne.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od bata bogdan »

Upravo bas tako znemanja, ok prvi mesec free, ali posle može da bude problem, jer naplata ide automatski, i pitanje je da to otkazes, koliko vremenski traje da otkazes. Poznata fora ovde u de, imas nesto free i onda muka živa da to otkazes.
Bas sam sad pročitao na Netflix.de, navodno, pre isteka free Netflix, treba da online otkazes dalje korišćenje, inače ide redovna mesečna naplata. Cisto sumnjam da tako može lako odmah da se otkaže.
Bar ovde u de nude razne gluposti prvi mesec free a onda muka živa oko otkazivanja... Budite oprezni!
Huawei

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od Azimuth »

Moze da se odjavi, ali morate to uraditi 24h pre isteka ovog promotivnog perioda.
Nego, da li mogu da se uguraju nasi titlovi?

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od cvoruga »

Nema naših prevoda .

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od bata bogdan »

Na drugom forumu pišu, da uopšte niti ima novih filmova a ni novih serija, dosta kasne, tako da i nije neki izbor...
Komso, ne bih ja bas verovao da u roku odmah prime odjavu... Nznm...
Huawei

cvoruga
Expert
Expert
Postovi: 2613
Pridružio se: Pet, 25. Mar 2011. 09:05
:: BG

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od cvoruga »

Ma meni je ta njihova provera kako i čime ću ja da plaćam dovoljna da me odbije.
Ako je prvi mesec za dž nemoj da me proveravaš imam li ja karticu i koju.
Mene su tim potezom izgubili zauvek, + što nema novih stvari i naših prevoda.

Nego mene brine druga stvar, čim uvode ove servise
da to verovatno nagoveštava da će da pritisnu ove naše da ukinu torente i pirateriju.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od bata bogdan »

Bas tako cvoruga, ni meni se to ne svidja iz tog razloga.
Pa moguće je sve, tako je to krenulo u de...
Neće se piraterija i torenti nikad ukinuti, ali moguće da naplate kazne ko skida filmove, serije itd itd... Kao što je slučaj u de.
Huawei

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od iKe »

Ja ne mogu da se registrujem. Promenio sam podešavanja na TV-u na UK i pojavi mi se Netflix u premium aplikacijama, ali prilikom registracije mi izbaci poruku da moj uređaj nije podržan. A nema svrhe da se registrujem ako ne mogu da gledam na TV-u.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od znemanja »

Ako je tako onda mi se to ne sviđa. Ovde kod nas vladaju torenti, ako je sadržaj zastareo, zašto bih plaća kada mogu sve da nađem na torentu. Ovo je ok u zemljama gde se zakon protiv piraterije sprovodi.

Bata Bogdan i meni taj probni period izgledao kao navlačenje, ne znam koliko je efikasan otkazni rok.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od Azimuth »

Kad ste se registrovali, dobili ste dva mejla. U drugom, na dnu, imate link i tamo mozete da iskljucite placanje. Ja odradio to odmah, za svaki slucaj. Probao posle toga, radi i dalje. To bi trebalo da je dovoljno, ali eto videcemo za mesec dana ;)

Elem, postoji i fora da se konvertuju titlovi u drugi format pa onda aplikacija povuce. Ali i pored toga ostaje problem oko sadrzaja, kasne sa kacenjem filmova i serija po nekoliko meseci.
Probao, video, za mene nista posebno i spektakularno sto vec nemam na popcorn-u i strem.io.

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od Nikola Vapa/CA »

Sinoc sam aktivirao,,prvi mesec nece naplatiti,zatim se skida sa racuna.Prevoda nema,kvalitet slike je odlican,ne zauzima mnogo neta.Aplikaciju sam morao skinunti sa Lg marketa(lb model).Rano je jos za donosenje nekog zakljucka,imam sbb i mts iptv,za sada jedina zamerka ide zbog prevoda.

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Netflix stigao u Srbiju - utisci i iskustva

Post od iKe »

Nisam mogao da se registrujem, jer nisam imao dovoljno para na računu. Sada sam uspeo preko drugovog naloga, radi na TV-u. Odličan kvalitet, prevod ima engleski, meni je to dovoljno. Komfornije je da koristiš ovo direktno na TV-u, nego skidanje torenta, prevoda i prebacivanje na TV. Ako četvoro podele jedan nalog to je 3€ mesečno ultra HD kvalitet. Što i nije mnogo, a nadam se da će se ponuda poboljšati.
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Odgovori