Banovan

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Banovan

Post od Ivan Cirkovic »

Azimut, hvala za ban na mesec dana. Kao prvo, nisi ispostovao pravilo i banovao si me na mesec, a trebao si na manji period, a kao drugo prijavio sam te vlasniku sajta i to sam ga zvao licno. Mislim na coveka na koga je registrovan domen. Toliko o tome kakav si admin i ocigledno je da samo tebi smeta ono sto ja pisem, a drugim adminima je ok. Za svaku pohvalu si i samo nastavi da teras clanove svojom strogocom, posto ocigledno uzivo nemas hrabrosti da se suprostavis bilo kome... Hvala na razumevanju.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Banovan

Post od Green »

Azimuth je moderator i ima pravo da te banuje na 15 godina ako želi, jer svojim budalaštinama prelaziš sve granice. Da sam ja na njegovom mestu, blokirao bih ti i ip adresu, ako postoji ta opcija.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Banovan

Post od sugarcoated_ass »

Slika

Sent from my HUAWEI P9 lite using Tapatalk

vla-do
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1309
Pridružio se: Sre, 19. Nov 2008. 02:06

Re: Banovan

Post od vla-do »

Pa ne mogu te svi zajedno banovati, mora biti samo jedan moderator. Te ne izbacuju te iz lokala, pa da učestvuje više njih. [emoji3]
A možda te je neko ili više njih prijavilo da spamuješ svaku temu sa nebuloznim postovima. [emoji6]

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Banovan

Post od Azimuth »

Bio si banovan na samo mesec dana. Šta ti nije jasno? Hoćeš opet? Zar ništa nisi naučio iz te lekcije?
Naravno da trebaš i možeš da se žališ ako smatraš da sam prekoračio granice ovlašćenja ili uradio nešto mimo pravila. Za takve stvari postoji administrator i njemu se obratiš, a on će te rado saslušati i verovatno poslati na ponovno hlađenje jer očigledno da ništa nisi naučio.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Banovan

Post od znemanja »

Ivan Cirkovic, nema potrebe da svaljuješ krivicu na Azimutha, jednoglasna odluka uredničkog tima je bila da budeš banovan. Takođe svojim postovima koji su bili nebuloza i širenje dezinformacija, ometao si ostale članove koji su se žalili na tvoje postove.


Sent from my Galaxy S7 edge using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Banovan

Post od Ivan Cirkovic »

Slažem se i poštujem njihovu odluku, to jest njegovu. Ali, zar misle da će drugačiji efekat postići ako banuju nekoga na mesec dana i to odmah, a ne primera radi na 5 dana? Isto će da postignu. Mislim da prvo treba dati manji ban i ako se čovek ne smiri, onda ići na veći ban i na kraju trajno udaljiti. Tako funkcionišu svi forumu. Meni su ljudi lično ovde pisali i zahvaljivali se. Davali podršku i to sve, zato što znaju kako moderator sankcioniše. Eto, vratio sam se i sad ne smem ništa da pišem, jer ja ono što pročitam na netu, napišem ovde i budem banovan što širim laži...

Ako sam napisao i lično testirao da se baterija sporije prazni i duže traje kada se puni preko računara na usb, a ne na originalni punjač... ili nešto slično, ne vidim razlog za opomene... Naveo sam kao primer. Mnogo ovde stvari ima koje nisu proverene i što je najgore, administratori jesu na neki način uz nas obične korisnike, ali više naginju servisima i prodavnicama braneći njihove stavove, jer je verovatno lični popust za telefone u pitanju... 8) 8) 8)

Hvala svima i nadam se da sam vam razjasnio neke stvari. :)

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Banovan

Post od Baraba »

Najbolje ponovo da zoveš vlasnika domena, prijavi ti da je to jednoglasna odluka, ne samo jedan da odgovara :D
I koliko danas u tužilaštvo. Neće oni tebi da uskraćuju pravo govora :D
Ako treba i u MUP. Isteraj ovu zaveru do kraja :D
Pravda za Čirka :D

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Banovan

Post od Ivan Cirkovic »

Ahahahaha, da budem iskren. Vlasnik domena na čije ime se vodi sve ovo je izašao u susret i prosledio nadležnima moj problem. Hvala čoveku u svakom slučaju. :) :) :)

Ja sam izneo svoje mišljenje ovde i to šta bih promenio kako bi forum ličio na druge poznate forume, a da ih ne nabrajam sada ovde, jer će neko shvatiti da ih reklamiram... :roll:

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Re: Banovan

Post od bestboy »

Види са Миодрагом да подрије систем изнутра, добије приступне шифре, проследи ти исте, па да ти њих банујеш све. Ааа. :D
Слобода или смрт

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Banovan

Post od Ivan Cirkovic »

Ahahaha, radimo na tome... :P :P :P 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Banovan

Post od znemanja »

Ivan Cirkovic, Na koliko će neko biti banovan, odlučujemo kao tim urednika. Ban na par dana nema efekta, ti si primer da ni ban od mesec dana ne daje pozitivne efekte jer nisi naučio ništa iz toga. Ako nešto funkcioniše na nekom drugom forumu, ne znači da to funkcioniše na isti način i na ovom forumu. Postoje pravila ovog foruma koje treba da pročitaš i da se istih pridržavaš.

Banovani si zato što si iznosio masu lažnih informacija, ne proverenih informacija, čak si i javno postovao kako da se prevare potencijalni kupci modela LG G2. Sve ovo te kvalifikuje za trajni ban, sa banom od mesec dana smo čak i bili blagi, ali tu grešku nećemo ponovo napraviti.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Banovan

Post od Azimuth »

Da skratimo priču. Očigledno da nisi pročitao pravila foruma. Da jesi, znao bi šta se sme a šta je najstrožije zabranjeno. Iz tog razloga ćeš sigurno biti ponovo banovan, verovatno trajno.
Jedino kako bi mogao da izbegneš ponovno banovanje je da kompletno preispitaš svoje ponašanje i pisanje. Ukoliko svi uvide da si se unormalio, neće biti kazne, a u suprotnom pa-pa.
Lock.

Zaključana tema