App store problem

Pravila foruma
iOS deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za Apple telefone, možete to uraditi preko sledeće prečice:
Apple
brankons
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 244
Pridružio se: Čet, 01. Dec 2005. 18:58
Lokacija: Novi Sad

Re: App store problem

Post od brankons »

Da. Hrvatska, Mastercard, 11000 Novi Sad
I odmah mi skinulo 1$...
Ali je proslo...

Hvala svima na pomoci.

Sent from my HTC Desire 626G dual sim using Tapatalk
Sony Ericsson C510

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: App store problem

Post od araphel »

Taj dolar će ti vratiti. To je samo proba i potvrda metode plaćanja. Videćeš već. Mislim da najkasnije za koji dan bude vraćeno, a obično u roku od par sati.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Cobiklajic
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Uto, 18. Sep 2012. 11:33
:: nokia n8
:: huawei g300

Re: App store problem

Post od Cobiklajic »

Može li mi neko objasniti u crmu je problem.
Imao sam id nalog na USA app store i normalno kupovao aplikaciju pomocu ituness gifta na emailu. Posle izvesnog vremena nisam mogao da kupujem kada krenem u kupovinu izbaci mi poruku your purchase could not be completed. Kontaktirao sam suport centar i otklonili su bili problem ali se isti opet javio. Nakon ponovnog kontaktiranja podlsli du mi mejl da mi zskljucavsju nolog i to su i uradili, usput zarobili ni nesto para i ostsvili bez mogucnosti azuriranja kupljenih aplikacija.
Napravio sam novi nalog, ubacio pare na njemu putem maila gift card i ptilikom pokusaja kupovine opet poruka your purchase could not be completed.
Ne znam sta da radim, ne smem da ih kontsktiram da mi inovdj ne blokiraju i zarobe pare.
Free aplikacije skidam normalno.

Odgovori