melodija za mpx200?

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
nidzo
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 28. Maj 2005. 14:03

melodija za mpx200?

Post od nidzo »

koje vrste fajlova mogu da postavim za melodiju na mpx200 i kako to da uradim to jest gde da ih stavim u mob-u da mogu da izaberem kao melodiju?

StaCuKadSamNarcis
Banned
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 20. Jan 2004. 19:03
Lokacija: Mladenovac

Post od StaCuKadSamNarcis »

mozes wav i midi. melodije prekopiras u IPSM\Application Data\Sounds
onda ces moci da ih vidis kad udjes u settings, pa sounds :wink:
We live together, we die together!
Bad boys for life!

nidzo
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 28. Maj 2005. 14:03

Post od nidzo »

ali koji program da koristim za konvertovanje u waw ili midi.Rekli su mi Sound forge ali on se placa.Dali znas neki besplatan?I dali si uspeo da namestis grps i mms na mpx200?Uspeo sam kao gprs ali nema sanse mms.Inace sam na 063 a imam i 064.

juice011
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 64
Pridružio se: Sre, 25. Maj 2005. 13:04

Post od juice011 »

Mozes koristiti bilo koji program za editovanje zvuka. To je glupo rešenje. Pravo rešenje je da u svoj telefon ubaciš Windows Mobile 2003. On će ti dozvoliti da za melodije staviš i WMA fajlove čiji je stepen kompresije veći nego kod MP3 a mnogo veći nego kod WAV fajlova. Takođe je dovoljno da melodiju staviš u My Documents, bilo na telefonu ili kartici, i moći ćeš da je odabereš u settings-ima. Što se tiče GPRS-a i MMS-a imas na nekom od foruma na mobilnom svetu uputsva za pravljenje konekcije i za 063 i 064. :)

StaCuKadSamNarcis
Banned
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 20. Jan 2004. 19:03
Lokacija: Mladenovac

Post od StaCuKadSamNarcis »

ako ubacis win 2003 baterija ce da ti traje 1 dan, sto je moras priznati prilicno beskorisno! :smutny:
ima negde na netu waw/mp3/wma/ogg converter, potrazi malo. :wink:
We live together, we die together!
Bad boys for life!

Odgovori