ROKR E1 adapter za sluške

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

ROKR E1 adapter za sluške

Post od Jones »

Poz ljudi...posle puno izleta u druge kompanije vracam se ja mojoj motoroli...hteo sam E2 ali posto moram cekati da buraz ode preko i pitanje je dal ce je naci nadje ja ROKR keca...
E sad moje pitanje...Imam sluske super kvalitetne (KOSS) a posto ova a uostalom kao i sve mototrole ima one stetoskope koje i pored fenomenalnog kvaliteta ispadaju iz usiju,ja bih hteo nekako da prikacim moje KOSS
Zanima me da li ima negde 2.5mm to 3.5mm prikljucak i koliko bi on radio na motoroli(da li bi bilo nekih softwerskih problema)
Also, da li mozda postoje u prodaji neke kvalitetne in-ear bubice sa 2.5mm ulazom(sad trazim previse al ajd sad)
Hvala unapred i btw gameforce nadam se da imas resenje za moj problem
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Neka me demantuju vlasnici ali..
Trebalo bi da uz nju dobiješ original adapter 2,5 to 3,5mm.
Neke koje sam imao prilike da vidim imale su to u standardnom paketu.
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Hmmm...Ja sam je kupio bio pre godinu dana i nisam dobio nista sem usb i sluski...onih standardnih...E sad ovaj sto kupujem(Rokr) je polovan i nema cak ja mislim ni sluske(decko nije napomenuo)...
Evo citao sam nesto na netu o 2.5mm motorolinom ulazu...navodno je malo drugaciji raspored kontakata na njemu pa standardni adapter daje samo mono zvuk sto se da resiti izvlacenjem sluski mali napolje iz ulaza ali ja kontam da opet ne dobijash stereo zvuk vec samo dajes jedan kanal na dva izlaza(ili se varam)...
Razmisljao sam...dal bi ja mogao da motoroline sluske presecem uzmem taj deo i na njih zalemim 3.5mm bananu cime bi dobio neku vrstu adaptera ali sa pravim rasporedom(mozda je pitanje vise za thread sa Upgrade sluski
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

limanac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 18:06

Post od limanac »

Ja dok sam jos imao sharp tm 200 sam kupio taj adapter koji menja 2.5 mm u 3,5mm i odlicno mi je radio, a platio sam ga svega 40din :D

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

jeste radi on posao ali su ljudi sa Rokr i e398 rekli da im ne radi kako treba odnosno da dobijaju mono zvuk zbog tog rasporeda kontakata :shock:
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

limanac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 18:06

Post od limanac »

e Jones koliko si ti platio tu polovnu rokr e1, posto ja ocu da kupim ili e398 ili rokr e 1, kao drugi fon?

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

kupuje se sutra za 70e... 8) a m65 ide u penziju tj prodaje se :wacko: moze se naci i za 60e....sve to zbog cinjenice da se k750 moze naci za 110e a kamera od 2mpx i noviji telefon nadmasuju e398 i e1
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

limanac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 18:06

Post od limanac »

A koliko je glasan zvuk na tim stereo zvucnicima kod rokr-a i e398? U poredjenju recimo sa k750, jer glasniji i ako je ste koliko?

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Nebo i zemlja...Treba cuti zvucnike da bi poverovao...Ja sam ih evo danas josh i pojaca...ima jedan program koji se ubacuje u software...E da napravio sam adapter za 3.5mm ubo KOSS sluske i dobio skoro isti kvalitet kao i na mom Sony mp3 plejeru koji dobro kosta!!!6500din
Ja sam odusevljen...Inace imam e398 modovanu sa Bodyguard ipod Revolution 3.0 monster packom...Brzi je ima itunes koji ne koci,baterija duze traje ali duze...evo ceo dan ga njakam i nista!!!
Stvarno sam ubo telefon samo tako...i to za samo 70e
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

limanac
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 86
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 18:06

Post od limanac »

Lepo, trebao bih to da kupim, jos 30 evrica da skupim i eto! A kako si napravio adapter, ako nije tajna? :lol:

Jones
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 487
Pridružio se: Pet, 05. Maj 2006. 22:18
Lokacija: Ratkovo
Kontakt:

Post od Jones »

Ne svaka cast k750 da se razumemo ali e398/rokr ima bolje zvucnike,malko kvalitetniji ekran i modabilniji je...naravno za k750 se zna!!!respect
E sad adapter...Posto je nemoguce naci dobre sluske sa 2.5mm ulazom odlucio sam da napravim...Ovako sam ja radio...Odseko motoroline sluske onaj deo mi je trebao sa 2.5mm ulazom....Otisao da radnje kupio zenski 3.5mm,skinuo semu za sluske na motomodders,zalemio(tu sam se mucio jer sam stvarno trapav) izolovao i to je to...Iz prvog pokusaja odradio,stavio moje KOSS i gruvaj sinko...
E sad razlike koje sam uocio uporedjujuci istu pesmu na oba uredjaja sa istim sluskama...Ipak je Sony dosta bolji...jaci zvuk,cistiji i prodorniji bass...Al da nisam cuo moj mp3 i da ga nemam veruj mi da bi me ovaj ostavio bez daha...Ali moze rame uz rame sa W serijom!!!!Kazem iz iskustva....E da nesto josh odma da ti kazem!!!NEMASH EQUALIZER na motoroli
Ja moram definitivno na lecenje u ustanovu za odvikavanje od mobilnih telefona

Odgovori