Motorola L6 imenik,dupli brojevi

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Nerull
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Pet, 31. Okt 2003. 22:28
Lokacija: The Void

Motorola L6 imenik,dupli brojevi

Post od Nerull »

Imam motorolu L6 i imenik mi ide na zivce opasno. prebacio sam sve brojeve sa sim kartice na telefon. Problem je u tome sto ne mogu nikako da skontam kako da stavim dva broja u jedan kontakt da ne budu dupli brojevi (jedan kucni, jedan mobilni bla bla...) Molim ako neko zna da mi objasni jer sam ocigledno glup i ne mogu sam provaliti (a pokusao sam dosta toga :))

mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Post od mikilegenda »

i ja imam isti problem...ne verujem da nema te opcije i ne samo te nego nema npr da vidis samo kontakte u tel ili na kartici panema ni delete all...cudno :unsure: :?

zlig0r
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 24. Nov 2005. 03:48

Post od zlig0r »

hm...ja sam taj problem imao na E770 i nadjoh opciju...ne znam dal je na istom mestu, no vidi jel imadesh tu opciju!
ma mom fonu je kad udjem u imenik levi taster [OPTIONS] a desni [BACK]
idem na levi, pa onda dole nadjem WIEW i kad udjem tu imam:
Phone & Sim card
Sim Card
Phone Contacts
otkachish Phone contacts i to je to....

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Nerull, SIM kartica ne moze da grupise 2 ili vise broja pod jedno ime. 1 broj - 1 ime! Moras da sednes, i rucno sredis sve to. 8)
...shit happens... keep d smile!

Nerull
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Pet, 31. Okt 2003. 22:28
Lokacija: The Void

Post od Nerull »

blade_bre napisao:Nerull, SIM kartica ne moze da grupise 2 ili vise broja pod jedno ime. 1 broj - 1 ime! Moras da sednes, i rucno sredis sve to. 8)
To znam i onda sam htio rucno da na jedan broj (koji se nalazi na telefonskoj memoriji) ubacim jos jedan. Medjutim nakon toga umjesto da imam 2 broja u jednom kontaktu on mi samo doda jos jedan kontakt sa istim imenom. Prije sam imao sony ericsson i tu kad stavim 2 broja u jedan kontakt prikazuje mi samo jedno ime a sa dzojstikom lijevo desno mogu izabrati broj koji zelim. Ovo pise da je moguce i u uputstvu za motorolu ali u praksi nikako ne mogu to da dobijem :x. Nadam se da je sam malo jasniji problem :unsure:

Nerull
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Pet, 31. Okt 2003. 22:28
Lokacija: The Void

Post od Nerull »

Provalio :) nevjerovatno kako odgovor dodje uvijek sam po sebi cim postavim pitanje. Caka je sljedeca nakon sto se doda vise brojeva na jedan kontakt on napravi vise kontakta kao sto sam rekao ali kad se ode options/setup/view pise all contacts i primary contacts treba chekirat ovo drugo i bice samo po jedan kontakt a sa lijevo desno se shaltaju brojevi (mjenja se ikona s desne strane). God bless moto :)

mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Post od mikilegenda »

uradio sam kao sto si napiao...delimicno je resilo problem...medjutim...sad kada udjes u kontakt vidis samo jedan br a onaj drugi je je "sakriven"...kad gledas listu mozes da menjas br ali kad ides naview pojavi se samo jedan br

Odgovori