imam problem sa imenom fajlova

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
pedjaaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 22:42

imam problem sa imenom fajlova

Post od pedjaaa »

Imam Z3 i extra radi samo kad prebacim od nekog nesto (sliku, video, pesmu bilo sta) on mi fajl nekad sacuva pod tim imenom a cesce da neko svoje koje nema smisla npr 3AS45FG a nigde ne mogu da ja promenim ime. Kad prebacim nesto sa kompa nema problema, kako da to resim molim pomoc?

mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Post od mikilegenda »

ako je kao i na drugim motorolama udji u slike(sounds ili videos)i ne otvaraj ih nego samo oznaci (da budu u thumbnail)idi na opcije pa na rename...nadam se da ces uspeti

pedjaaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 22:42

Post od pedjaaa »

mislim da nije isto kao i na drugim motorolama (ne znam kako da ih oznacim da budu thumbnail), pa znas li jos koji nacin da namestim ili da mi do detalja objasnis kako se to namesta ?

mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Post od mikilegenda »

npr...imas sliku pict01....udjes u slike i ona ti je prva na listi(vidis je umanjenu-kao thumbnail i vidis njen naziv,na to sam mislio)sad pritisnes opcije i u listi nadjes rename....znaci ne otvaras tu sliku pict01 samo da bude oznacena....bar je tako na ostalim modelima

pedjaaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 22:42

Post od pedjaaa »

nemam opicju rename, sigurno ne znas nijedan drugi nacin? ajde molim te raspitaj se pa mi kazi ako saznas jos neki nacin

mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Post od mikilegenda »

a mozes li da promenis ime kada tel prikacis na komp? vidi da nema mozda u opcijama menage pa rename

pedjaaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 22:42

Post od pedjaaa »

mogu da promenm ime kad prebacim na komp ali tada mi kaze da se fajl mozda nece otvoiti(probao sam nikad ne moze da se otvori) ako mu se promeni ime

Odgovori