preporuka:Motorola RAZR2 V8

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Barabo
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 27. Okt 2006. 20:07
Kontakt:

preporuka:Motorola RAZR2 V8

Post od Barabo »

da li da kupim ovaj tel? jel je imao neko iskustva sa njim? i koja je realna cena njegova? da li ima prosirivu memoriju?
kod moba mi je bitno da bude sto manjih dimenzija,tako na preklop ili slajd,i kamericu da ima finu....
poz

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Ja imam taj telefon i platio sam ga ovde u Nisu naravno po naradzbini 190 evra. Odlican telefon kompletno uradjen u metalu, mo3 player mu je odlican cak mislim da je bolji od ovih plejera od 3-4000 dindzi,nema 3g,ekran odlican,lako se flesuje e sad imas 2 verzije od 512MB i 2GB. Kamera je 2 MP, tanak je telefon

Barabo
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Pet, 27. Okt 2006. 20:07
Kontakt:

Post od Barabo »

kul,a kaze mi drug(on ga je video uzivo) da je dosta ogroman,mislim velikih dimenzija?
jel je nezgodan za rukovanje - mislim na velicinu?!

miodrag75
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 79
Pridružio se: Čet, 01. Jun 2006. 10:11

Post od miodrag75 »

Meni nije kad sam uzeo prvi put telefon u ruke mislio sam kad pritisnem taster da ce da se slomi na 2 dela tanak je i velicine kao v3 totalno je od metala i prsti ostaju svud po njemu a i tako je lepsi od 95% telefona tasteri su mu veliki i nemoguci su promasaji i telefon je MUSKI. Metal je malo cudan telefon se samo pravi u sivoj ali ta siva u toku dana moze da bude i tirkizno plava i zelena i u ni jednom trenutku od kad sam ga uzeo nije mi licilo na sivu boju. Odi do neke radnje i pogledaj ga najbolje je tako, svako ima drugaciji dozivljaj


P.S Ako trazis telefon kvalitetne izrade od kvalitetnog materijala,cvrst nema krckanja skoljke onda je za tebe. S druge strane telefon ima samo 2Mpix kameru,nema 3G i nema radio. Moram da ti napomenem da ima stvarno odlican mp3 player

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Ja vidim da ima ona luxury verzija, zlatna ili ti pozlacena od 2gb je verzija,pa me zanima sta vi mislite jel se ispaliti uzeti ga i jel puno losiji od v9?
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

dejan87dex
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 441
Pridružio se: Sre, 12. Dec 2007. 01:41
:: Lumia
Lokacija: Pancevo

Post od dejan87dex »

da kazem nesto u korist ovog modela,extra je,tanji je od v9 i duplo pametniji,zasnovan je na motomagx platformi,tj kombinacija linuxa i jave...
Modovanim firmware-om se dobija par opcija vise,tipa menjanje fonta,izbor boot logoa,direktan backup user fajlova...itd
a da nepricam o dizajnu,chak i model made in china pa je extra odradjen,tj kvalitetan-koji poseduje a nije kopija...
Moja preporuka,nema lepsheg a ni pametnijeg u toj klasi a da je na preklop.
Nokia N9 Cyan, Lumia 800 Black, Lumia 720 Black

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: preporuka:Motorola RAZR2 V8

Post od Ivan Cirkovic »

Kupio sam ovaj telefon u perfektnom stanju i sutra ga preuzimam od coveka. Jedina mana je sto nije 3g, jer sam cuo da ce polako da gase 2g mrezu kod nas... Tako da, dok traje, neka traje. Mnogo dobar model.

Odgovori