Blokirao mi se MPx200, pomoc!!!!

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
boza boza
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 07. Feb 2005. 13:09

Blokirao mi se MPx200, pomoc!!!!

Post od boza boza »

Treba mi pomoc!!! Blokirao mi se telefon Motorola MPx200. To se desilo kada sam na poziv umesto sa dugmetom sa zelenom slusalicom, odgovorio pritiskanjem dugmeta iznad. Probao sam da ga iskljucim i nisam uspeo, onda sam izvadio bateriju. Sada kada upalim telefon samo prikaze home screen i tako stoji i nemoze nikako da se iskljuci samo vadjenjem baterije. Sta da radim????

Inace cuo sam da cu morati da ga flashujem pa mi trebe software (Windows Mobile 2002). Ako neko zna gde mogu da skinem besplatno ovaj software neka javi! Unapred hvala

i_veske
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 02:24

Post od i_veske »

Mislim da nema potrebe da flash-ujesh mob. Pomoci ce ti master reset telefona. To ces uraditi tako sto ces iscupati bakteriju, vratiti je, i potom pritisnuti action (plavo) dugme i dugme za paljenje istovremeno. Drzis ta dva dugmeta koji sekund i na displeju bi trebalo da te pita Master Reset? yes/no. Izaberes yes i pustis ga. Proces traje plafon 10-ak min. Master resetom telefon vracas na fabricka podesavanja, pri tom ti se sve od podataka brise sa telefona (imenik, instalirani programi, tj sve sto si ikada ubacio naknadno u telefon). Ajd pa javi sta si uradio.

boza boza
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 07. Feb 2005. 13:09

Post od boza boza »

i_veske napisao:Mislim da nema potrebe da flash-ujesh mob. Pomoci ce ti master reset telefona. To ces uraditi tako sto ces iscupati bakteriju, vratiti je, i potom pritisnuti action (plavo) dugme i dugme za paljenje istovremeno. Drzis ta dva dugmeta koji sekund i na displeju bi trebalo da te pita Master Reset? yes/no. Izaberes yes i pustis ga. Proces traje plafon 10-ak min. Master resetom telefon vracas na fabricka podesavanja, pri tom ti se sve od podataka brise sa telefona (imenik, instalirani programi, tj sve sto si ikada ubacio naknadno u telefon). Ajd pa javi sta si uradio.
Hvala puno, uspeo sam da sredim

Odgovori