cena a925-ice i rez.baterija

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
strucnjak
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 27. Mar 2005. 09:47

cena a925-ice i rez.baterija

Post od strucnjak »

Ljudi kako ovaj phone poskupljuje???????Valja treba da pojeftini, zar ne????Nije bas uu cvetu mladosti.Imaju li za njega rezervne baterije da se kupe zanam ako ga kupim???

kada ce pasti cena sta vi mislite??? :|
Expert sam JAAAAAAAAAAAAAAAA

punkrockserbia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 09:47

Post od punkrockserbia »

mozda zato sto se malo vise digla frka u poslednje vreme oko njega(ljudi ga hvale da dobiju opasnu igracku za relativno male pare)a mozda se sprema i 3g mreza za 064,pa ga polako poskupljuju,kazem `mozda`
a925 ubica mekog lica

strucnjak
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Ned, 27. Mar 2005. 09:47

Post od strucnjak »

punk sto se tice 064 mreze nije tacno. 8) jedan lik koji tamo radi rekao je da to nece jos inace
taj lik je moj dobar prijatelj.Kada si kupio tel.kakva je bila zastita na kutiji
da li je postojala ona nalepnica da znas da nije otvaran.
Expert sam JAAAAAAAAAAAAAAAA

punkrockserbia
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 09:47

Post od punkrockserbia »

ok sto se tice 064,ja sam samo rekao `mozda`
pazi ja sam uzeo polovan telefon ,ali je jako malo koriscen,sve je novo na njemu,cak tip nije ni znao sta ima,dobio ga iz austrije,i kao veliki je(a i jeste)i hoce da se otarasi njega,ja mu dam nokiu 3650+20 eura i on prihvati,u kutiji je sve stajalo kao da nije ni znao da ima jos nesto u kutiji,disk spakovan sluske u omotu,data kabl na svom mestu.....
ja sam prezadovoljan,vec sam nabavio i solidan broj programa i sve radi kako treba...

Odgovori