Motorola RAZR MAXX

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Re: MOTOROLA Droid RAZR MAXX

Post od xerosoft »

mislim da je glupost to sto narod izbegava motorolu kao proizvod,ja sam prvi veliki fan htc proizvoda,al od pre mesec dana sam postao da kazem ponosni vlasnik motorole atrix 4g telefon je masina ziva radi kao lud,1gigaherz dualcore nvidia tegra 2 procesor,giga rama,16 gb interne memorije plus slot za memory card podrske 32 gb,otkljucavanje na otisak prsta i baterije 1860 miliampera,ma masina je ziva haos kako su dobre igrice na njemu i sve.mislim za pohvalu svaku preporuka
Iphone 4s white clear install

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Motorola RAZR MAXX Titanium ili Samsung Galaxy SIII?

...ma uzecu RAZR MAXX bez razmisljanja samo da se pojavi kod nas u prodaji :chytry:
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od Behemoth »

Kakva je ta Titanium?Daj neke specifikacije,ja nisam mogao da nadjem na netu nista
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Pa nisam ga video uzivo, ali sam samo citao da moze da se naruci preko neta. Kontam da je maska ojacana titanijumom, tj. onaj okvir na ivicama. I zbog toga je 10-ak eura skuplji.

Sve ostalo je isto...
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

RašaBg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 28. Jun 2011. 21:30
Lokacija: Beograd

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od RašaBg »

Zanima me ovaj tel, rarzr maxx titanium i našao sam ga za oko 490-500 e, dosada sam imao telefon koji nije zahtevao micro sim, video sam na par klipova ljudi to sami rade uz pomoć makaza. Ne bih da probam jer garant ću nešto da zeznem, jel rade to u MTSu za dž? Ja sam prepaid korisnik pa možda bi mi uzeli do 500 din??? Ili bolje da pitam da mi to urade u nekom servisu? Ovo bi mi bio prvi android telefon :) Nokia je kod mene završila, bilo koji ozbiljniji telefon treba da ima dobru bateriju pre svga :P

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od Chobby88 »

Odes u poslovnicu i trazis da ti daju isti broj samo micro sim,imaju to sad svi operateri.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od Green »

RašaBg, promenu sim kartice u micro sim Mts naplacuje oko 170 dinara, cini mi se. U Telenoru je bilo 120 dinara...

RašaBg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 28. Jun 2011. 21:30
Lokacija: Beograd

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od RašaBg »

Aha, hvala na info, ja reko to je sad 1000 din pa će da me odrape :oops: Imam jos jednu nedoumicu da li jo ok da telefon pazarim preko mobilnishop internet prodavnice, tražio sam o njima na netu i ima pozitivnih komentara?Imali ko iskustva sa njima?

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od pero0000 »

Koga zanima ICS? Evo najnovije informacije, citiram (copy/paste) :D sajt Benchmark:

Prvobitno najavljeno za drugi kvartal, Android 4.0 Ice Cream Sandwich ažuriranje za Motoroline RAZR i RAZR MAXX smartfone nedavno je odloženo za treći kvartal. U stvari, dostupnost ovog ažuriranja za treći kvartal bila je samo nagađanje jer je kompanija zvanično samo objavila da nije u stanju da objavi Ice Cream Sandwich do kraja juna. Međutim, kupci DROID RAZR i DROID RAZR MAXX smartfona u SAD već su primili ažuriranje. Čini se da su Evropljani ostavljeni da čekaju malo duže, da bi ovih dana Motorola objavila dostupnost Android 4.0 ICS za ove uređaje u nekoliko evropskih zemalja. U zvaničnom saopštenju navodi se: "Motorola RAZR i RAZR MAXX vlasnici u Evropi sada mogu početi da preuzimaju Android 4.0 (Ice Cream Sandwich). Ovo važi za korisnike u Nemačkoj, Francuskoj i Italiji, a u narednih nekoliko nedelja biće dostupno i šire".

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od pero0000 »

@RašaBg, meni su u Vip-u besplatno specijalnim makazama(ili šta već) isekli GSM karticu u mikro format za đzabe, zato što sam njihov postpaid korisnik. Nemoj dozvoliti da te lažu da moraš da platiš, to je njihova obaveza da ti urade ako si postpaid korisnik.

A što se tiče kupovine u preko mobilnishop internet prodavnice i sličnih, ne bih davao tolike pare za nešto što ne vidim, :uhuh: i što ne daju fiskalni račun ni pisanu garanciju na hardver, a ne na softver, :blinky: kao što mi je rekao prodavac u jednoj prodavnici kad sam zvao telefonom da se raspitam o uslovima garancije? Ti prodavci misle da smo svi ovce :x da nam mogu svašta pričati-lagati. Sačekaj malo, biće njih u oglasima i preko operatera sa normalnom garancijom.

I te pozitivne komentare pišu oni sami da "navuku" :angry: neobaveštene i neinformisane kupce. :(

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od Green »

pero0000 napisao:@RašaBg, meni su u Vip-u besplatno specijalnim makazama(ili šta već) isekli GSM karticu u mikro format za đzabe, zato što sam njihov postpaid korisnik. Nemoj dozvoliti da te lažu da moraš da platiš, to je njihova obaveza da ti urade ako si postpaid korisnik.
Bez obzira kakav korisnik bio, neke mreze naplacuju promenu sim kartice u micro sim. To je praksa svuda u svetu, pa ne vidim zasto bi bas lagali samo da navuku ljude da plate. Kome je to puno, jbg, eto u Vip-u to iseku za dz, a moze i u kucnoj radinosti da se uradi. Mada, ova druga opcija je rizicnija...

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od pero0000 »

Napisao sam da iseku, a ne da menjaju kartice besplatno. To su dve rezlicite radnje.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od sugarcoated_ass »

Ja sam micro SIM dobio za dz u Vipu... moju SIM su otpisali i dali mi lepo novu micro SIM karticu. :)

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Ljudi imam jedno pitanje... kupio sam RAZR MAXX, dobio sam orginal kutiju, telefon oblik, dizajn, sve u fulu... samo mi je cudno zasto kada odem u settings/about phone pise da je model XT910 ?

Da li bi trebalo tu pisati da je RAZR MAXX? Kako da znam da me nisu zajebali?
Znam da su to 2 ista telefona i samo da je baterija razlicita, ali bi mi pomoglo ako bi neko od vas mogao da proveri da li mu takodje pise XT910 ili se negde moze naci da je MAXX napisano?


Takodje mi je malo cudno oko baterije... telefon imam tek 1 dan, ali mi je sumnjivo da ga napunim 100% i za 12 sati standby da se potrosi 10% baterije 3300 mah koja bi trebala imati 15,6 dana standby.
Bateriju ne smem otvarati jer gubim garanciju :/
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od bachika »

JoLoLo, Pa koliko ja znam u pitanju je isti telefon, samo ima veću bateriju! Možeš po debljini telefona prosuditi!
Zašto gubiš garanciju ako otvoriš bateriju?
Brašo kupio si nov telefon, stoji ti 12 standby :o :o :o :o
I ko bre još veruje u priče o trajanju baterije po specifikaciji :chytry:
Pa trajala bi bez ubačene gsm kartice i sa svim funkcijama isključenim!
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Hehe... ma preko noci je bio standby. Doduse sa WiFi ukljucenim i potrosilo se tacno 7% baterije (jutros me je sacekao 1 propusten poziv i par poruka, mail i tako to... ako to moze da mu crpi bateriju toliko:)

Po obliku je to to. Natpis je tamne boje, kutija sve u fullu... jedino me nervira sto su mi dali punjac sa ona 3 pina (za americko trziste ili koje vec).

A citao sam svuda utiske... evo i ovde lik kaze da je 3 dana koristio telefon maksimalno i da mu je baterija izdrzala... Ja imam utisak da je mogu potrositi za 10 sati :/

Riba u prodavnici mi je rekla to da ga ne otvaram sto mi je bilo malo sumnjivo... sad da li je mislila zbog toga da nju ne mucim da mi ga otvara, jer treba srafciger i jos po nesto... ili je to nesto sumnjivo :/

Takodje mi je rekla da ga ne rutujem... mislim na zvanicnom Motorola sajtu ima update na Ice Cream Sandwich, postoji li tu ikakav rizik da se nesto izbaguje i sjebem OS?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od bachika »

Kolega psyhound će ti sve ovo malo pojasniti oko apdejta...
Pa pazi on je pravio konekcije za net, osvezavao prognozu i ko zna šta još... Tako da je normalno da troši bateriju na stanby...
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Pa znam... ali mi opet cudno da na obican wifi ukljucen preko noci on potrosi 10% (mail, prognoza, facebook i te gluposti...). Slusao sam hvalopeve o ovoj bateriji... niko nije uspeo da je potrosi za 1 ceo dan... uh... mozda ce sa novijim androidom biti ekonomicnija potrosnja baterije?

Takodje zna li neko kako da instaliram keybord input za Srpski?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od sugarcoated_ass »

Na 3. strani teme za RAZR imas moj mini tutorial kako da ga podignes na ICS bez root-a i sl. cimanja. To iskoristi ako ti motocast ne prijavljuje da imas update.
Ja sam prvi koji ce uspeti na MAXXu da spuca bateriju za 10-12h! Samo treba znati kako. ;) Salu na stranu, Gingerbread bas i ne stedi bateriju dok sam posle nadogradnje na ICS dobio jos 2h rada! Zato mu sto pre odradi update na ICS i uzivaj! :D
Pored toga, telefon NE OTVARAJ NI U LUDILU!!! Ako nisi znao telefon je vodootporan i jedini nacin da ga otvoris je da mu pokidas izolaciju. Znaces da je MAXX po debljini telefona. Pogledaj slike za obican RAZR i RAZR MAXX pa uporedi izgled zadnjeg dela. :)

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Motorola RAZR MAXX

Post od JoLoLo »

Da da izucio sam sve vizuelne razlike... i kutiju sve je kao orginal. Pogledao sam gomilu klipova pre nego sto sam ga kupio. Samo mi posle prvog dana koriscenja cudno kako se baterija trosi. Doduse videh da je i tebi bilo cudno na pocetku :)

Ako mi motocast prijavi da imam update, onda mogu opusteno da ga pokrenem i nemam nikakav rizik da cu sjebati nesto?

...takodje da li se posle update-a obrisu sve aplikacije, akaunti i to sto je instalirano na telefonu?
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

Odgovori