glupo pitanje o V3

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

glupo pitanje o V3

Post od araphel »

Znam da je malo bezveze,ali kako se namesta na v3 da datum bude prikazan da display-u?nigde u uputstvu (koje je prilicno siromasno) nisam nasao ovu opciju!zna li neko?

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

pa ja mislim da je ovako:madjes gdje ti je pocija clock(ti to sam znas gde je)i onda ako ti je auto update onda prebaci na off i problem je resen
The Bloody Alboz

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

jebiga ja u opciji date and time imam samo da podesim vreme...sat mi se prikazuje u dnu ekrana i njega imam da izaberem da li da bude digitalni ili analogni,a datum nigde nema opciju tipa ono show time and date.....samo mi stoji dva puta ispisan logo operatera na ekranu i to je to....da li uopste moze umesto jedne te linije da se stavi da pise nesto drugo ili da se ukloni skroz?uzasno me zivcira da mi pise to Cellcom
Cellcom

na ekranu!!!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

E pa nisi valjda zamenio nokiu sa tim telefonom?
I sad pitas sto je glupo podesavanje za sat, eh... 8)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Pazi,nikad ja nisam bio neki ljubitelj nokia fonova,najvise sam bio zadovoljan siemensima i motorolama,3650 sam kupio jer ne prosto fenomenalan i kupio bih ga i da je na njemu pisalo alcatel,jer ima prelep dizajn...i ne....nisam ga zamenio,kupio sam motorolu da mu pravi drustvo....sad lepo ko seljak setam 2 fona....a nije mi frka podesavanje za sat,to je ok,nego neznam kako da izbacim i datum na ekran.....mada znam da iako uspem posle par dana ce mi se smuciti pa cu ga skloniti opet.....a inace,v3 je odlican telefon,po dizajnu mu nema konkurencije....kao i 3650.....ja volim da kupujem neobicne fonove

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Ma ok, nisam mislila nista lose niti da te nesto prozivam :)
Iskreno nemam puno iskustva sa motorolama pa ti oko toga i ne mogu nesto pomoci, ali sigurno na ovom forumu neko hoce :)
Potpuno se slazem sa tobom za 3650 :wink: :)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

mnogi ljudi se ne slazu....ali cinjenica je da ni pre ni posle njega nema tako originalnog aparata!a sad,sto se tice toga da li sam pogresio za v3 ili ne....stvarno nisam nikakav 3g freak ili tako nesto pa da kupujem 6630 ili slicno.....recimo 6680 mi se mnogo svidja ali cemu davanje tolike love kad znam da cu 3g servise koristiti jednom u 100 godina i to samo radi zezanja!Internet imam i na poslu i kod kuce i toliko sam okupiran netom da mi ne treba i na fonu,mozda da posaljem email u pokretu ponekad i to je to....sad,kao sto rekoh,i v3 je kao i 3650 jedinstven na neki svoj nacin,i to je bilo presudno kad sam razmisljao o kupovini......izbor je bio na siemensu sl65,motoroli v3 ili samsungu e800/e630....zena mi je skratila muke i poklonila mi v3 za godisnjicu braka! :D :roll:

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

e mislim da definitivno nisi pogresio sto si kupio mototrolu v3!!! delimo isto misljenje za dizajn tog fona-stvarno je nesto posebno!!!ni je nigde nisam mogao da nadjem kako da namestim datum :(

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

ma fon je genijalan!imao sam mali tip u prvih par dana,ali se ispostavilo da je pitanje u defektnom punjacu,uzeo sam nov i sad je sve ok,a inace sam saznao da je postavljanje datuma navodno zavisno od mreze,tojest da bi se postavio datum mora da bude ukljucen auto update ili tako nesto,a moja mreza to ne podrzava,pa mi bezveze zvrji dupli operator logo na ekranu!ma nije strasno,kad dodjem u srbiju na prolece ionako planiram da mu ubacujem srpski i da ga flesujem kako bih otkljucao opciju za video zapis,pa cu da vidim da mi skinu i taj smrdljivi logo!

Gorance
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 285
Pridružio se: Pon, 06. Jun 2005. 21:30
Lokacija: Beograd

Post od Gorance »

Kad ga vidim (V3) smo zelim da kazem "Beam me up, Scotty" :lol: Dizain je "svemirski" dobar. A shto je najvaznije telefon uopshte ne "dobija" na dizain. Stabilna Motorola je ispod "haube" !!!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Hm...da je stabilan stabilan je!jedina stvar kod motorole koja me nervira je neproporcionalno trajanje baterije!naime,ona poslednja kockica traje naaaajduze,a kad ona vrisne,ostale 2 odu za dan!isto tako je i sa punjenjem:napuni 2 relativno brzo,a onda poslednju razvlaci 3 sata!i cesto im se desava da nove iz kutije vec od prvog punjenja brljave.....meni se recimo u original pakovanju,od distributera,desio defektan punjac,pa sam se tripovao da fon nije uredu!punio sam ga 2 puta na usb i u medjuvremenu zamenio punjac i sad je sve ok!e,da i onaj 3d imenik je jedno sr**je nevidjeno,dobro je da ga moj fon nije ni imao fabricki ubacenog,umesto njega sam imao neki slide show!ma super je fon.....samo me taj dupli logo uzasno zivcira!! :x

Odgovori