Motorola V525>>>v600 Flash/Flex

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Silwersurfer

Motorola V525>>>v600 Flash/Flex

Post od Silwersurfer »

Ne znam koliko su vlasnici novijih Motorola upoznati,ali moguce je ne samo ubaciti novi software,nego i od Moto v525 softwerski dobiti v600.Uglavnom su u pitanju jako lepe animacije,kao i mogucnost reprodukcije kratkuh video fajlova,ali ne i samo snimanje videa :( .
Danas sam uspeo,zahvaljujuci jednom drugaru, da u svoju v525 ubacim najnoviji s/w,kao i SRPSKI jezik.

Silversurfer

Post od Silversurfer »

Sa istim flashom mogu se flashovati Moto v300/v500/v600,jer im je osnova ista,samo su dodatne mogucnosti drugacije>>>IRD-adapter i Bluetoth.E sad,flex iliti Firmware je ipak nesto drugaciji,poseban je za sve navedene telefone.Posto imam v525,a volim da brljam i rizikujem naravno,ubacio sam kombinaciju flash/flex u motorolu i dobio Moto v600,naravno bez IRD-a.Najvise mi se svidelo sto se potpuno izgubilo vodafonovo s.... koje u sustini i ne izgleda loshe,samo sto ti ne dozvoljava da potpuno prilagodjavas opcije telefona.Ne treba ni da govorim koliko vremena mi je,kao laiku trebalo da pokupim sav potreban software.Uglavnom sam sve potrebno,kao i uputstva nasao na Spanskim sajtevima: www.motclub.com i www.v525.com .Tu su i sva potrebna objasnjenja kako i sa cime fleshovati,kao i sta koji flash/flex sadrzi.Problem je sto nisam mogao da nadjem srpski jezicki paket,jer jezik moze i sam,posebno da se ubaci,ali posebno treba paziti da se verzija slaze sa verzijom softwera koji je vec u telefonu ili sa kojim se flashuje,da ne bi zakucali telefon,kao sto sam ja uspeo sa zetovim da uradim.Srecom pa mu je vredela garancija...

srki

Post od srki »

ja sam flexovao v525 i sve je ok, ali sada imam neko chudno krchanje dok biram broj i kada govorim .Da li neko zna shta moze da bude i da li je uputno da ga mozda ponovo flexujem?

sky master
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Sub, 31. Jul 2004. 00:49
Lokacija: cobba

Post od sky master »

Evo momak ti je naveo @ sajta sa kojih mozes skinuti ono sto ti treba.

@Silversurfer
Nemoj da se plasis,Motorole na Patriot platformi ne mozes ubiti softversi,tj ako je ubijes i ne mozes da je upalis lagano je mozes vratiti takodje softverski, sto recimo nije slucaj sa Panasonic-om
by ME,MY SELF and I

Odgovori