Motorola X Force

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
OMikikg
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2017. 13:04
:: Motorola X Force
:: Samsung S3 i9305

Motorola X Force

Post od OMikikg »

Pozdrav ljudi. Od skoro sam vlasnik Motorola X Force. Nov telefon. Full zapakovan. Kupljen u Nemackoj,EU retail. Mogu reci da sam po prilicno zadovoljan telefonom. Jednostavan cist android. Brz. Grubog izgleda ali nekako pravi tel.za muskarce. Nije sa neke mreze vec pravljen za eu trziste,sim free,i bez gomilu aplikacija koje obicno idu ako je sa neke mreze. Lepo se cuje u razgovoru. Fotografije kamerom savim ok. Baterija mi traje i po dva dana.
Bivsi sam korisnik,izmedju ostalih i LG V10,Samsung Galaxy S6 i evo hteo da promenim....
Do juce me je sve drzalo fino ali evo danas nesto svrljao po svetskim forumima cak i Lenovo forumu i naidjem na gomilu prijavljenih problema da se na telefonu tj.ekranu nakon nekog vremena pojavi odjednom zelena ili roze linija. Zaprepastih se. Ima li ko kakvo iskustvo? Jel' ovo neizbezno? Jesta da su uglavnom ljudi koji ga imaju sa americke Verizon mreze ali ima ih puno i iz UK. Ako neko nesto zna pisite.... Da se pripremim za ono sto me eventualno ceka... Da li da menjam fon dok je nov i vredi sta..
Hvala.