Problem sa java igricama na v550

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
motorolav550
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 29. Avg 2005. 02:57

Problem sa java igricama na v550

Post od motorolav550 »

Molim vas da mi neko pomogne skinuo sam brdo java igrica (u .jar formatu je vecina) ali nemogu nijednu da pokrenem, javlja mi aplication erorr.Cuo sam da trbaju neki programi,pa ako neko zna neka mi pomogne. Unapred hvala.

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Koliko ja znam V550 ima neki problem sa java igricama uopshte,nijedna neradi i treba neki softver za to,ima tema o tome negde ovde,pisali su ljudi pa potrazite malo.Shto se tiche prebacivanja igrica,ja koliko znam to nemoze da se odradi cak ni preko Mobile Phone Tools!Ja sam imao V3 koju sad moja zena nosi i ni ona ni ja nismo nikako uspeli da ubacimo igrice,osim onih koje smo skinuli direkt sa wap sajtova,i naravno platili za to....Cuo sam i od drugih ljudi da razlicite Motorole imaju isti problem shto me navodi da pomislim kako je ta opcija prosto moguca jedino putem download-a.Ako neko ima suprotnu informaciju,mogao bi da napishe,jer i mene zanima....

Visnja
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Pet, 24. Jun 2005. 23:48

Post od Visnja »

Instalirala sam Mobile Phone Tools i opste nema opcije za instaliranje ili prebacivanje Java aplikacija sa PCa... Jedino sto sam saznala od druga koji ima A925 da on preko bluetootha sa opcijom ''Send to..'' sa PCa prebacuje sve na telefon bez problema i bez ikakvog softvera, ali ta varijanta na V547 nece da radi ni pod razno...
Sky is not the limit!!!

grujakv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Čet, 12. Maj 2005. 12:44

Post od grujakv »

cini mi se da preko mpt-a ne mogu da se prebace igrice, a bt-moze, ali ne na desno dugme pa na send to... mora fizicki da se uzme jar file pa da se stavi na ,mislim, object push...a pre toga mora u opcijama da se iskljuci secure connection, nisam siguran dok ne odem kuci, pa cu da proverim

Visnja
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Pet, 24. Jun 2005. 23:48

Post od Visnja »

Mogu da se prebacuju bletoothom java igrice sa kompa probala sam kako mi je objasnio grujakv... Tako kako je rekao sa iskljucenom secure connection opcijom i direktno preko object push, a ne treba da se ide na file transfer... Hvala grujakv....
Sky is not the limit!!!

stomic_50
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 20. Okt 2005. 07:53

Post od stomic_50 »

gdje tacno prebacujete jar fajlove? jel tamo gdje vam izlista foldere audio, video i pictures ili negdje drugo? je li potrebno praviti i jad fajlove i njih prebacivati?
jel moze neko objasniti tacan postupak kako prebaciti java igre na v550?

grujakv
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Čet, 12. Maj 2005. 12:44

Post od grujakv »

Mobile phone tools-om,nije moguce prebaciti igrice,cak ni sa novom verzijom (3.11) koja ide u paketu sa e 1000.jad fajlove moras da convert-ujes u jar da bi bili funkcionalni,tj njih ne prebacujes... i na kraju evo upustva za prebacivanje bt-om.
Dakle,ides na ikonicu bt-a u desnom donjem uglu(kod sata), desni klik,advanced configuration,pa odaberes client aplication,pa file transfer i tu iskljucis secure connection. Otvoris bt ikonu na desktop-u, zatim na motoroli overis find me, pa na compu view devices in range ,pa dvoklik na motorolu i izacice ti vise opcija: dial up...,file transfer..., i object push on motorola, na koji samo jos treba da prevuces jar file i prihvatis prenos na telefonu.

Odgovori