mpx220 ......

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
pyc
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 30. Avg 2004. 21:07
Kontakt:

mpx220 ......

Post od pyc »

ima par stvari koje me izuzetno nerviraju, i preko kojih ne mogu da predjem, pored onih koje bih podneo... navescu samo ove prve.

- u svim java programima koje imam, backspace ne brise jedan karakter vec ceo input box. uzas nad uzasima.

- posto dakle ne mogu normalno da koristim nijedan java ssh client, onda sam se bacio u potragu za windows mobile 2003 klijentom za ssh i zakljucio da tako nesto ne postoji, pocketputty se kao pokrene, ali je nemoguce koristiti ga.

- kod mene je slusalica, kada pricam sa nekim, takav shit. zvuk je izdistorziran i ima neko konstantno krcanja, kao da je razlabavljen zvucnik.

- alarm opcija ne moze da se namesti da radi samo odredjenim danima - osnovna funkcionalnost. da jurcam specijalne programe za alarm - bez veze.

- kamera je zaista shit, ali srecom pa me to puno ne interesuje

- labav poklopac za bateriju

- activesync se diskonektuje bez bilo kakvog razloga (povrh toga, mislim da je pristup telefonu preko nekih explorera totalno bez veze. telefon treba da bude drajv i tacka.)

ja sam se na telefon napalio kada sam video gomile pozitivnih kritika na ovom forumu i u komentarima za telefon, a onda sam shvatio da smo mi jedan uglavnom neuk narod koji se uz to jos i mnogo "pali", a na stranim forumima uopste nije taj slucaj, uglavnom svi pljuju telefon.

ako neko moze da pomogne po bilo kojoj tacki od gore navedenih, super... mozda ga i ne prodam.

draganmitrasevic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 10. Okt 2006. 17:33

Post od draganmitrasevic »

evo ti cere jedan savjet:
to nije 3310!nauci se da koristis pc pa ti nece biti problem koristiti ovaj telefon! sa windowsom neces naci bolji! ako ti se ne svidja,za te pare mozes kupiti 10 3310ki,pa ti izvoli...

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

draganmitrasevic, pre nego sto padnes u vatru proveri datum kada je poruka postovana... :P

pozdrav...

DjoloNS
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Pon, 23. Jan 2006. 18:44

Post od DjoloNS »

Koristio sam neki program ScreenChanger pa sam izgleda obrisao ulazni windowsov ekran ! Kako to da vratim na staro posto nema nigde reset varijanta ??
Hvala

Odgovori