Novi Monster Pack za Motorolu V3X

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
veizovic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 29. Maj 2006. 11:09
Lokacija: Užice

Novi Monster Pack za Motorolu V3X

Post od veizovic »

http://rapidshare.de/users/OCUBAD
Novi Monster Pack za Motorolu V3X.
R252211LD U 85.9B.A1P LP0039 DRM 0001 FAQ4 by Psycomorpher
Monster Pack od 05.septembra 2006.
Citat:
"(Rasputin007) I tried the original R252211LD_U_85.9B.A1P_LP0039_DRM0001_FAQ4MobilesEdition_PsY and guess what, my phonebook is still there and fully intact. I can edit them they all go their assigned ringtone and picture, unbelievable! The changeable cl.gif made my day, though I lost it again, as well as the reassigned "Browser" button which took me to the main menu. But that might be due to the fact that I flashed a VF-DRM icon flash on it, changed the mma to a 16mma, deleted all skins and replaced them with 16 icon skins, restored my WebSessions (copy of the FTR and GSM files and the Websession file ), deleting obeymoto, replaced the audio file and that's about all the little changes I have done. But my first impression is that it runs smoother then 85.9A.80R."

veizovic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pon, 29. Maj 2006. 11:09
Lokacija: Užice

Post od veizovic »

Prvi utisci...
"...ali čitam utiske ekipe na motox-u i kažu da je značajno poboljšanje kamere kod fotografisanja i snimanja te brže pokretanje aplikacija dok par likova tvrdi da su naišli na bug jer se u novom firmu javlja opcija banda 850/1900 koji kada slučajno odaberete potpuno zblesira mob..."
Na odmoru do 01.10.2006.

forcegame
Banned
Postovi: 54
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 19:12

Post od forcegame »

veizovic, ja ko ono majmunce sto se lovi u Africi na radoznalost :lol: :lol: :lol:
Morao sam da probam to sa mrezom i naravno je zablesavio SKROZ!
Skines bateriju pa opet i..... isto
Samo fles ponovo pomaze :)
Nisam ni probao ostatak jer sam bio iznerviran.
HAHAHAHA!
Moracu da probam ovih dana kada budem imao vise vremena.

juke
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pon, 19. Jun 2006. 08:35
Kontakt:

Post od juke »

Probao sam ovaj monstar pack. Meni se nije svidio nimalo, ja mu dajem jedan veliki minus. Izbornik je rastrkan bez ikakve logike, sms mms odmah raspodljen i kolko sam vidio fali mi dosta opcija nego u proslom mp. odmah sam vratio stari dobri mp 80r. moja preporuka je da nevrijedi ni probati...

P.S forcegame koji skin koristis?

Odgovori