Problemi- V3x

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
kilbil
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 13. Jan 2007. 19:55

Post od kilbil »

Ljiljana, da sam znala da mi treba kurs za ovaj telefon da bih mu podesila sve sto treba, GPRS,MMS,audio.cfg,p2k commander i jos svasta nesto(a uzgred moj kompjuter jos uvek ne prepoznaje telefon preko p2k commandera), mozda bi moja kupovina drugacije izgledala.Kod nokie i SE je uvek sve super funkcionisalo.Telefon je stvarno extra, dobar izgled,ekran prva liga ali mislim stvarno...Pocinje da mi kida zivce. :x :disgust: :uhuh:

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

@kilbil, ih koliko je ona meni tek pokidala zivce, a i sada HELOMOTO, ali na kraju odahnes i sa ponosom mozes da ga pokazujes svim nokijasima. Salu na stranu, ako ima ICQ, MSN javi se na pm pa ce mo sve da podesimo. Jer ja sam telekom zvao najmanje jedno dvadesetak puta i odlazio u njihov kor. centar i za V3x nista, i na kraju sam jedno nedelju dana i evo sada sve radi, jedino sto ukinuse B92 da se gleda preko V3x.
Bez nervoze.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

dentomaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sre, 26. Jul 2006. 19:18

Post od dentomaster »

Pa desilo se nesto ... tek tako mi proradio GPRS.to je posle instalacija onih poruka koje sam dobila popunjavajuci podatke na onom(ima negde link)sajtu.Lepa vest ali.....jos uvek ne mogu da posaljem/primim MMS. Ubacila sam nekako audi fajl(morala sam da instaliram prvo RSD lite.Zvuk je stvarno jaci ,cak se bojim da ne osteti zvucnike jer na nekoj pesmi zna malo da prsti pa mora na peticu/sesticu.Moja keva kupila takodje V3x,videla od mene ali njen nije treo 3 mreza ,valjda i nije sa mreze,ima MP3 player, i kad je dobila poruke od mts-a odmah joj je proradilo i gprs i mms ,evo sada gleda i B92,slika je ok. Radi i videocall-sa caletom koji ima sve to na N70 i kod njega vec odavno sve dokazano radi.Bolja je slika pri videocall-u na N70-za sada,na V3x mnogo zamrljana ali je B92 i ostali bolji ma motoroli.Tako...pozdrav :) :disgust:

kilbil
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 13. Jan 2007. 19:55

Post od kilbil »

Ej ljudi,sorry, prethodni post dentomaster sam ja pisala ,dentomaster je moj cale koji je bio vec ulogovan ,kompjuter stoji vec na stranici foruma i ja tako pod njegovim username napisah.Sorry jos jednom. :? :)

momir
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pet, 23. Feb 2007. 22:42

Post od momir »

Ljudi kako da promenim vreme na V3X?
Nikako da se snadjem,posto se promenilo vreme stvarno mi je neophodno,stavio sam autoupdate ali nista

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

1)Turn off Autoupdate
2)Menu > Settings > Initial Setup > Time and Date

Autoupdate radi samo na nekim mrežama 8)
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

Zaključana tema