bluetooth problemi na v3x

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
nash
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 18. Okt 2006. 16:50

bluetooth problemi na v3x

Post od nash »

imam problem sa bluetooth-om na mojoj motoroli v3x!kada hocu da prenesem podatke iz v3x do kompa ili nekog drugog telefona uopste ne vidim uredjaj na koji treba da posaljem nesto,ali meni mogu bez problema da posalju sve i vidljiv sam kod svih...da li se jos nekom desava isto?ja mislim da je problem u softveru,a covek iz servisa gde sam kupio tel kaze da mora biti neko podesavanje(sve sto imam od opcija za bluetooth je find me,audio devices,found devices i setup,a u setup-power i phone name)!!!

4life
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 104
Pridružio se: Pon, 31. Jul 2006. 18:06
Lokacija: Buljarica, CRNA gora

Post od 4life »

Meni se desavalo neshto slichno,ali meni nije moglo ni da se salje ni prima :? :?

Problem je bio u tome sto mi je bila pretrpana interna memorija(memorija telefona) i broj found devices-a,mislim da moras imati bar 3mb slobodno.

Jos jedna stvar-kada saljes file nemoj ici na "use bluetooth" nego na "manage/copy/bluetooth" 8) 8) 8)

POZDRAV
Nemam telefon trenutno.

nash
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 18. Okt 2006. 16:50

Post od nash »

4life,hvala na pomoci,ova motorola je puno komplikovanija od k700.ako znas jos nesto korisno podeli to sa ostalima 8)
its a fucked up liife

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

nash, promena sw ce resiti to...brat mi seta isti i nema nikakav problem sa bt'om :wink:
8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

nash
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 18. Okt 2006. 16:50

Post od nash »

nema frke sve je reseno,radi kako je 4life objasnio,hvala na pomoci i na savetima u svakom slucaju!ako imate jos nekih saveta nemojte da ste cicije pomozite i nama sto malo slabije poznajemo motorolu..... :D
its a fucked up liife

Damjanic
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Sre, 07. Jun 2006. 09:57

Post od Damjanic »

Obrati paznju na spisak uparivanih uredjaja, naime kod motorole v3x kada se popuni lista uparivanih uredjaja koja je nekih 10 do 15 uredjaja, ne mozes vise nikome poslati nista a ne upozorava te zasto je to tako nego jednostavno se ponasa tako kao sto si ti rekao. Znaci samo obrisi uparivane uredjaje (jer on pamti to i bez razmjenjivanja lozinke) i sve ce biti kako treba. Pozdrav.

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

fain2daniel, koji sw imaju tvoji rodjaci, jer do sada sam promenio jedno tri sw_a, i skoro nikada nisam mogao da je uparim sa drugim telefonima. Memoriju imam dosta slobodnu, posto vecinu drzim na sd karticu, a od instaliranih uredjaja sam bt slusalicu, i nikako da provalim kako ih najlakse upariti.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

megatron
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 311
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:31
Lokacija: U Rupi

Post od megatron »

85.99.50R predlozio mi ga je gameforce kod mene radi savrseno i nema tih problema imas link pod FAQ>Fleshovanje Motorole

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

Ma taj sw mi je bio na telefonu, ali ne mogu se da se setim da li sam tada probao uparivati sa drugim telefonima, sada mi je sw 85.9B.C0R, i moram da vidim koji su im bootloaderi, da ne napravim neko sr.....e, probacu da vratim na ....50R, pa da onda vidim. Javljam.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

Ma kada se otkrije caka ispadne toliko prosto da se onda sam sebi smejem, kako se toga nisam ranije setio. Problem, ako je to uopste problem, ako hoces da prebacis nesto, mp3 ili video, odes odakle ces slati i odaberes, mp3 ili video ili bilo sta i pritisnes Options->Manage->Copy, i onda ti telefon ponudi opciju Phone ili Bluthooth, izaberes BT i on pronadje BT na koji treba da se prebaci, izmenjaju se kodovi, obicno 0000, i pocinje prebacivanje. Mp3 oko 3 MB ide za nekih dvadesetak sekundi. I to je to.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

Odgovori