Motorola i operator logo

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Motorola i operator logo

Post od mikilegenda »

Problem je sledeci...ubacim karticu 063 u moju e770 i kao logo mi pise YU MOBTEL a neki dan ubacim u V3 i pise mi Telenor...da li treba da promenim softver na e770 da bi mi pisalo Telenor ili je nesto drugo u pitanju?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

mikilegenda, baš čudno... :? ...to ne bi trebalo da ima veze sa telefonom, već sa karticom...eto meni još uvek piše samo Mobtel, jer valjda na mojoj kartici još uvek nisu izvršili izmenu...ali čula sam da se nekima dešava da im je čas Mobtel, čas Telenor...Nije do software-a sigurno...tako da ti flash nije neophodan da bi ti pisalo Telenor...A jel ti to toliko znači koji je operator logo?... :unsure:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

tomican
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 14. Jul 2006. 10:07
Lokacija: Nis
Kontakt:

Post od tomican »

Ma ne opterecuj se tim, meni su jedno pet puta slali poruke da ugasim i upalim telefon, reset, da bi se promenio logo operater. I nista od toga i dalje je pisalo YU MOBTEL, e onda meni pukne film pa ga prepravim u 3 (stavim broj tri), a za 064 stavim 4, i zavrsio sa logom, vise je operateru stalo do logo_a nego nama, preparavi i uzivaj, a ako koristis samo jednog operatera izbrisi ga skroz.
Pas je coveku najbolji prijatelj, pas na to nista ne odgovori.
S35, V3, V3x

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

Meni takodje pise yu mobtel. Gasenje-paljenje ne funkcionise. Mislim da to zavisi od slucaja. Meni ne smeta yu mobtel :)

milaan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 13. Mar 2007. 22:22
Lokacija: Nis

Post od milaan »

Ja imam E770 i pre flashovanja pisalo mi je Telenor a sada YU MOBTEL,malo sam lutao po netu i nasao da je to zbog SEEM fajla koji sluzi za programiranje telefone.Moze da se promeni preko nekog SEEM editora (npr. LeaderGL FlexEditor ili P2K Advanced Editor) ali nije bas prosto ja se nisam snasao.
Na ovom sajtu je opisano kako podesiti za motorolu v360 ali trebalo bi da je isto sa sve motorole http://yuetblog.blogspot.com/2006/07/v360-seem.html

Odgovori