Gde kupiti CRNU ili SREBRNU MOTOROLU V3X?

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Gde kupiti CRNU ili SREBRNU MOTOROLU V3X?

Post od Vrh »

Pritom takodje da nije skidana sa kojekakvih mreza...i ako je skinuta sa mreze sta to znaci?hvala unapred

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Vrh, kao prvo dobrodosao,kao drugo ispod tvoje teme se nalazi tema o kupovini v3x,mogao si da pogledas.A gde moze da se kupi pa sigurno u nekoj radnji sa telefonima,neces da kupis u Maxi-ju :lol: To ako je skinuta sa mreze znaci da je ta mreze sa koje je skinut ubacila svoj softver(vodafone),a neke mreze ne ubacuju samo izmene softver i ubace neke ikonice koje su za internet,ili neke bookmarks.I na telefonu postoji neka nalepnica ili oznaka te mreze.A za srebrnu ne znam da li ima uopste da se kupi ovde u Srbiji,znam da ima crna :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

hvala na dobrodoslici,tema ispod mi nista ne znaci jer sam proverio i motorole nema u intercomu...nasao sam jednu crnu ali sa oznakom 3,to je ja mislim italijanska mreza.ne znam skeptican sam,uzeo bih je odmah ali me malo to brine.s druge strane,mislim da crnih motorola vise nece ni biti...samo je jedna radnja ima...ipak hvala na pomoci,sta mislis da treba da radim?
Blackberry 9700

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Pa ne znam,uzmi sa 3 mreze,jeste to je italijanska,ona ima samo znak na prednjoj strani tj. broj 3 i nista vise.Softver je dobar samo ima jedna ikonica koja je povezana sa tom mrezom.Pa pozovi neke druge radnje pa vidi.Vidim da si otvorio temu o 6233,pa sta ti treba od telefona je dobra kamera,sta? Ja bih ti preporucio sonyericsson k750i,ili ako imas para w810i. :wink:
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

otvorio sam temu i za 6233....sony e uopste ne volim,znam da je ok,ali me odbija....kamera mi nije toliko bitna ali ili cu da imam pristojnu kameru ili mi upste ne treba.motorola mi je pvi pik ali kako ne mogu da nadjem cistu a imam predrasude,verovatno ce u obzir doci neka nokia...prosto mi je neverovatno da motorole crne ima samo u jednoj radnji,da mogu narucio bih je iz inostranstva...
Blackberry 9700

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Vrh, ne znam onda sta da ti kazem onda vidi 6233 ili probaj da nadjes v3x da nije sa mreze,ili uzmi tu sto je sa 3 mreze.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

videcu sta cu,nego htedoh da te pitam jos nesto....da li od nokia postoji jos neki tel koji ima slicne ili bolje performanse od 6233 a da nije preko 250...mozda n70?iako ima symbian mene iritira jel je sporiji,i kakva su tvoja misljenja o samsung telefonima,navedi neki koji cenis...vidim da se razumes,zato te malo smaram.hvala
Blackberry 9700

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Vrh, pa n70 je odlican izbor,to sto je symbian ne znaci da je spor,ja bih izabrao n70,samsung telefoni su dobri ovako,ali imaju los softver,tj. neke zabrane i sl.Pa ako ti se bas svidjaju samsunzi onda vidi d600,ili e900.Ma nista tu sam da pomognem ako nesto treba :wink:

edit:
Vrh napisao:ako je tel skinut sa strane mreze i ako se flesuje,to sto je bio sa strane mreze vise nema veze ili se ja samo tesim?
ti kad ga fleshujes dobijes normalan softver znaci onda original motorolin,samo ti ostane nalepnica na telefonu ili znak. :)
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

ti si kralj,hvala...vidimo se...razmislicu,pa cu ti napisati sta sam uzeo... Napravio sam spisak pa cu redom koji mi se najvise svidi V3x,6233,n70,e900 poz

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Vrh, drugar je uzeo crnu v3x sa trojke i izgulila mu se sa gornje strane toliko da je sam sastrugao sve do plastike .... sad izgleda prilično jadno (telefon) :wink:

pozdrav...

lud
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 54
Pridružio se: Čet, 28. Sep 2006. 14:57
Lokacija: Zemun

Post od lud »

Ja imam plavu tj cosmic universe blue iliti razrv3x :D i nije sa mreze. Maska mi se ni malo nije ostetila za neka 2 meseca. Onaj jedan lik je rekao da je nasao crnu na terazijama valjda ali da je fazon uzeo poslednju tako da :(

Odgovori