RokR e2

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Vrh, gresis za poredjenje ekrana. N70 ima Fizicki veci ekran, ali manje rezolucije! Znaci slika je ostrija na motoroli... A za zvuk-ma vecina novih telefona, posebno muzicki orijentisanih ima super zvuk. ALI koliko telefona ima A2DP i 3.5mm jack!? NI JEDAN! Jedino Nokia N95... :wink:

Ema, mi cekamo neke konkretne live dokaze! :D
...shit happens... keep d smile!

bigbug
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 08. Feb 2007. 17:10

Post od bigbug »

Ako neko sazna ko u BG prodaje ovu motorolu bez kineskih oznaka na tasterima neka mi javi (moze i na PP)

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

blade_bre,

slazem se da ima manju rezoluciju ali je i ekran manji na motoroli,ne moze samo to da bude merilo.....ako uzmes oba telefona i stavis jedan pored drugog videces na sta sam mislio....
Blackberry 9700

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

Da da, jasno je sve to naravno. Ja prvi volim velike ekrane (pa imam M600....). Nego kad pricamo o poredjenju to je to. I da su identicni po dimenzijama opet bi motorola bila ostrija.

Iiii DA, RADO bih stavio E2 pored bilo chega, samo da ga vidim i probam uzivo! Ne mogu da ga nadjem u NS....
...shit happens... keep d smile!

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

blade_bre,

mnogo je cudan e2...kao sto rekoh vec,uopste me nije odusevio ali ima nesto sto bi me nateralo da ga kupim...jednostavan je i smekerica 8) ...
Blackberry 9700

Odgovori