Azijski ROM za mpx200???

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
ddcww
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 16:23

Azijski ROM za mpx200???

Post od ddcww »

Ljudi da li iko ima link za skidanje ovog azijskog roma koji u sebi sadrzi MP10? Da li ga je iko probao? Znam da radi na MPx220, a za ovaj fon?
Freethinkers Are Dangerous!!!

samurai_jack
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 04. Jul 2005. 00:05
Kontakt:

Post od samurai_jack »

Greshish, ovaj, greshish silno sinko... :D
Azijski ROM postoji samo, i iskljuchivo za MPx220, a za MPx200 figurira par njih, i to:
SuperMoto(2), MPxLand-ov, i mozda josh po koji, shto se tiche WM2003.
A shto se tiche Wm05 postoje dva, za koja sam ja chuo, i to, prvi je valjda neki turski, ili tako neshto, i ima tri instalaciona imiga, a drugi ja imam na telefonu, i ima dva imidza, a uz njega sam dobio i jpg fajl na kome stoji da je tu verziju napravila MPxLand org.
Ja, kao shto i napisah, imam na telefonu taj, nazovi MPxLand-ov, i fercera odlichno, a u njemu vec imash WMP10. A ono shto mene zaista interesuje je: zashto ti je toliko bitan WMP10, kad ima gomila plejera, a TCPMP je jedan od njih, koji su za par koplja ispred WMP-a...

ddcww
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 28
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2006. 16:23

Post od ddcww »

Ma interesuje me više zbog izgleda, nego zbog funkcionalnosti. Nego, imaš ti link za taj 2003 sa MPxLanda, svi govore o njemu, a svi linkovi na forumu su pogašeni :disgust: . da i ja probam taj ROM.
Freethinkers Are Dangerous!!!

Odgovori