Veličanstvena V3i....

Fabrički OS, Android, Windows, Symbian (UIQ)
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian (UIQ) OS
Schkomi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Uto, 21. Sep 2004. 11:53
Lokacija: Novi Sad

Veličanstvena V3i....

Post od Schkomi »

Danas sam imao prilike da se malo poigram sa Motorolom V3 i V3x... i shvatio sam da im je softver jako spor. Sporost se najviše vidi kada otvorite folder sa fotografijama. Nije mi jasno zašto Motorola to sebi dozvoljava? Ja imam N6680, a pre toga sam imao i Samsunge i Sageme i SE.... i ni na jednom telefonu se ovako nešto nije dešavalo, tj bar ne u tolikoj meri. Pitanje:

1. Da li se sporo učitavanje slika vidja i na V3i
2. Čini mi se da je i samo listanje opcija po Meniju sporo - mene je iznerviralo. Da li je i kod V3i ista priča?
3. famozno zujanje.... Oslušnuo sam i V3 i V3x.... zuje.. ali je to toliko slabo da verovatno ne bih ni primetio da nisam znao šta treba da čujem. Kako po ovom pitanju stoji V3i (jače-slabije zuji?)
4. koji vam je po dizajnu lepši: V3 ili V3i?

HVALA na odgovorima!

mixxx
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 293
Pridružio se: Pon, 19. Dec 2005. 17:48

Post od mixxx »

ej a koja je razlika u dizajnu v3 i v3i? nema ja!mozda si mislio v3x i v3i? svejedno v3(i) je lepshi!

plavusica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 13. Sep 2006. 20:28

Post od plavusica »

v3i je extra razmisljam da ga kupim,sta se sve dobija uz njega,kolika je memorija na kartici i koliko poruka moze da stane u inbox?

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Schkomi, imao sam v980 i e 398 nimaju isti problem kad otvoris folder slike, dok ne izlista tumbse mozes umreti od dosade :D
Ne znam zasto to motorola sebi dozvoljava, ali je jako glupo i ruzno. Kod windows motorola toga nema koliko sam ja zapazio 8)
5130+Koss the plug....

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

@schkomi:
1. Da.
2. Da.
3. V3i definitivno! Lepsa boja, vece staklo spolja, lepsa tastatura.

Ne preporucujem kupovinu ni jednog od V3,V3i (za v3x ne znam), jako su spori i kvalitet izrade im nije bash najbolji (bar sto se tice v3). A i bolje je da zaboravish na samu motorolu jer nema apsolutno nikakvu ponudu.
gallee said: Da li postoji mogucnost da se napravi java aplikacija koja moze da instalira sis i sisx fajlove?
Program bi bio najprodavaniji svih vremena i totalno bi pregazio prednost simbijan modela.

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

ja se ne slazem sa dario-m jer moja keva ima v3 i mislim da je sjajan telefon ima gimilu sitnica koje me prosto oduseve i zbog njega sam se najvise odlucio da promenim moj sadasnji mob. Za motorolu ne znam ali mogu slobodno da tvrdim da je lg veoma pouzdan mobb. koristio sam ih vise modela
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

TeCHNiCS_
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Sre, 06. Okt 2004. 18:44
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od TeCHNiCS_ »

a bre ljudi nije spor telefon vec je spora memorijska kartica.... slike cuvajte na memoriji telefona a ostalo na mmc.... nemoj da sirite dezinformacije.... prvo pitajte pre nego sto lupite tako.... imao sam v3x 10 meseci i znam sve sta i kako... telefon je fenomenalan.... pogotovu kad se pojaca zvuk i kad se stavi normalan softver...
BANE BRE!

Odgovori