KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
BlackBerry deo foruma posvećen je uopštenoj priči o svemu vezanom za operativni sistem.
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za BlackBerry telefone, možete to uraditi preko sledeće prečice:
BlackBerry

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Ostali operativni sistemi » BlackBerry OS
Autoru Poruka
 Pontafrka1 OffLine Slučajni prolaznik - Uto, 18. Okt 2011. 16:32
Da li je ovo moguce i sta mislite o tome? Pokusala sam da podesim svoj Blackberry kao sto to pise ovde http://gizmo.rs/mobile/blackberry/uputs ... pretplate/ , ali i dalje ne mogu da se konektujem na Internet?
4 poruka od Čet, 22. Sep 2011. 23:09
 dattila OffLine Povremeni posetilac - Sre, 19. Okt 2011. 15:25
Probaj ovo . Network option pa idi na data service i mora biti on. Nadam se da je samo to problem . Nedavno sam uzeo bleki pa ni ja neznam sve.
23 poruka od Sub, 17. Sep 2011. 16:54
 paja_186 OffLine Redovni učesnik - Sre, 19. Okt 2011. 15:32
Imas u options/advanced options/browser dve opcije, prva je default browser koja je verovatno podesana na hotspot tj. wifi, a druga je default browser WAP nju podesi na mondo odnosno na ono drugo sto je ponudjeno, a ne hotspot. Jedino mi ovo pada na pamet :)
100 poruka od Sre, 19. Mar 2008. 03:37
BlackBerry 8800
 vylota OffLine Povremeni posetilac - Uto, 25. Okt 2011. 07:49
Download-uj operu mini i idi sa njom na internet, ja sam kod vip-a, nemam ni bis ni bes, radi mi gmail i internet bez problema. Jedina "kvaka" kod gmail-a, je da ujutro startujes gmail, a onda ce on ostati u memoriji aktivan, i mejlovi ce redovno stizati. A operu mozes da skines tako sto prvo na pc instaliras bb desktop pa se regostrujes pa onda dalje...
47 poruka od Sre, 11. Nov 2009. 14:17
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Index boarda » Operativni sistemi » Ostali operativni sistemi » BlackBerry OS