Pokémon GO

Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj igri, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Odgovori
Drakenzen
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1885
Pridružio se: Ned, 08. Dec 2013. 23:54
:: 00

Re: Pokémon GO

Post od Drakenzen »

O čemu se radi ovde?
Igrica je kriva sto ljudi ne vode računa o sebi? Budalastina.
Sta, sad ja uzmem laptop i šetam sa njim napolju dok igram neku igricu ili dok surfujem na netu i podletim pod kamion i posle mi igrica kriva sto sam ja moron? Svašta....

Sent from my D6603 using Tapatalk

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Pokémon GO

Post od iamivan »

Aman, zašto je igrica kriva ako neka petarda ne pazi na stvari oko sebe i nastrada? Sam je kriv što ne pazi, ne igrica. Kao što Arkan kaže, to se moglo desiti i da je neko kucao poruku, a dešavalo se X puta. Što tad ne kažeš da su mt:s, Telenor, Vip, itd. krivi jer porukama odvlače pažnju klincima?

Bogdane, je l' znaš kako funkcioniše sama igra? Je l' znaš da sami stvaraoci igre nemaju veze sa time gde će da se pojavi pokemon? Sve je random, a koriste se podaci od Google Maps da bi se pokemoni negde pojavili.

Btw, šta si ti radio kad si bio klinac sa 10, 11, 12 godina? Imao si posao, radi full time i nikad se nisi igrao pa tako pričaš? Deca su, šta će da rade ako ne da se igraju i zamlaćuju.

I ja sam dosta mlad, pa pored fakulteta i posla nađem vremena da se opustim i radim šta hoću. Ako hoću da jurim virtuelne životinje - juriću, ako hoću da igram Sony - igraću, ako hoću da odem na fudbal - otići ću da igram fudbal i ne može niko ništa da mi kaže jer je to moja stvar, moje slobodno vreme i mogu da radim šta hoću.

Svako radi ono što voli i nemaš pravo da ga osuđuješ zbog toga, a naročito ako uopšte nisi ni u materiji. Vi ste matorci naspram nas ili ste dovoljno stariji da niste imali ovo kao deo detinjstva i zato ne razumete pa sad trujete temu.

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk

pelleruma
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 699
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 16:59
:: LG G2
Lokacija: Ruma

Re: Pokémon GO

Post od pelleruma »

Igrica je kriva u smislu da su kreatori igre mogli musliti da ce je igrati DECA, a ona ipak nemaju taj nivo razmisljanja kao odrasli, i za ocekivati je da jurnu tog pokemona ne razmisljajuci o opasnosti.Kao sto su nor.igralista zagradjena - naravno i da ne bi lopra otisla, ali jos vise da za loptom ne potrci dete, jer ono vidi samo loptu. Da ovu igricu igraju samo punoletni, cista srca bih rekao da igrica nije kriva - ko ga j... sto ne gleda,ali to ovde nije slucaj te je igrica, tacnije programeri, kriva

avec mon G2 Lg
stara japanska poslovica - nikad ne veruj staroj kineskoj poslovici

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Pokémon GO

Post od iamivan »

I ok, kako bi ti onda rešio taj "problem"? Šta je trebalo da urade Nintendo i Niantic povodom toga?

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Pokémon GO

Post od bata bogdan »

iamivan napisao:Aman, zašto je igrica kriva ako neka petarda ne pazi na stvari oko sebe i nastrada? Sam je kriv što ne pazi, ne igrica. Kao što Arkan kaže, to se moglo desiti i da je neko kucao poruku, a dešavalo se X puta. Što tad ne kažeš da su mt:s, Telenor, Vip, itd. krivi jer porukama odvlače pažnju klincima?

Bogdane, je l' znaš kako funkcioniše sama igra? Je l' znaš da sami stvaraoci igre nemaju veze sa time gde će da se pojavi pokemon? Sve je random, a koriste se podaci od Google Maps da bi se pokemoni negde pojavili.

Btw, šta si ti radio kad si bio klinac sa 10, 11, 12 godina? Imao si posao, radi full time i nikad se nisi igrao pa tako pričaš? Deca su, šta će da rade ako ne da se igraju i zamlaćuju.

I ja sam dosta mlad, pa pored fakulteta i posla nađem vremena da se opustim i radim šta hoću. Ako hoću da jurim virtuelne životinje - juriću, ako hoću da igram Sony - igraću, ako hoću da odem na fudbal - otići ću da igram fudbal i ne može niko ništa da mi kaže jer je to moja stvar, moje slobodno vreme i mogu da radim šta hoću.

Svako radi ono što voli i nemaš pravo da ga osuđuješ zbog toga, a naročito ako uopšte nisi ni u materiji. Vi ste matorci naspram nas ili ste dovoljno stariji da niste imali ovo kao deo detinjstva i zato ne razumete pa sad trujete temu.

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk
Vijaj bre ženski svet a ne tamo neke pokemone ako kazes da si vec mlad... :)
Moje detinjstvo u tom dobu godina koje si naveo je kući kamo lepše bilo igrati se na ulici nego ovo današnje vreme, ali naravno to nije ni tema, i ja nikog ne osuđujem, napisah, nek radi ko sta hoće,ali dosta pametnijih stvari ima u zivotu od jurnjave tamo nekih pokemona...?
Kako bi ti rešio slučaj vijanja pokemona na ostrvu gde je kružni tok, a još prometan saobraćaj? Za išli imas mlađeg brata ili rođaka i vidis ga pretrcava put gde saobraćaj zuji non stop, pitao bih te onda kako bi reagovao, za decu je to i zanimljiva igra, ali nažalost deca nisu pažljiva, smešno mi sto to klipani stariji igraju, kao moje kolege sa posla, a vidim da ih ima i ovde ukoliko se ne varam...
Kolega, Vijaj ti pokemone, tvoj problem,ne, a, ja nista protiv, napisao ti vec na početku posta...
Uživajte u pokemonima :)

Edit : Malo šale na račun igre/igrača
Slika
Slika

Huawei Mediapad X2 7.0
Huawei

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Pokémon GO

Post od Martin Mystere »

iamivan napisao: I ja sam dosta mlad, pa pored fakulteta i posla nađem vremena da se opustim i radim šta hoću. Ako hoću da jurim virtuelne životinje - juriću, ako hoću da igram Sony - igraću, ako hoću da odem na fudbal - otići ću da igram fudbal i ne može niko ništa da mi kaže jer je to moja stvar, moje slobodno vreme i mogu da radim šta hoću.

Svako radi ono što voli i nemaš pravo da ga osuđuješ zbog toga, a naročito ako uopšte nisi ni u materiji. Vi ste matorci naspram nas ili ste dovoljno stariji da niste imali ovo kao deo detinjstva i zato ne razumete pa sad trujete temu.
Ne sećam se da je iko rekao da ti ili bilo ko drugi ne smete da radite šta želite, uključujući Pokemone ali ako si ti prethodne postove shvatio ovako kako pišeš onda jedan od matoraca mora da ti kaže da ništa nisi shvatio.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Pokémon GO

Post od ~Arkan~ »

Kada se pokemon pojavi na mapi, ti možeš da ga uhvatiš sa poprilično velike udaljenosti, pojavi se čak u drugoj ulici ponekad, tako da je to jurcanje totalno debilno.

I da, ovo je tema o igrici, a ne o njenim dobrim i lošim uticajima, napravite posebnu temu pa tamo raspravljajte, ovo je SAMO za Pokemon Go igrače.

Hvala.

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Pokémon GO

Post od Martin Mystere »

Pa kad neko napiše da je igrica bez veze, glupa ili opasna i to je neko i nečije mišljenje o igrici - ili je zabranjeno na temi pisati ikakve kritike i poželjno je pisati samo hvalospeve!?

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Pokémon GO

Post od bata bogdan »

Auuuuu, sve filozof do filozofa a igraju se pokemona po ulicama... (šala naravno)
A najveća fora što se sami opasni igrači vređaju ako se i napise bilo šta protiv igre... Cccc
Dok vi Vijate te crtane likove, život prolazi bas pored vas na ulici... Žene, devojke, kafane, društvo itd itd....
I dalje cu se smejati samim komentarima ovde a i kolegama sa posla kako komemtarisu samu igru i gde vijaju pokemone, njih par igra a svaki preko 30+....naopako....

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
Huawei

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Pokémon GO

Post od ~Arkan~ »

Napisao sam, napravite posebnu temu pa pljujte i hvalite, ova tema je da se vidi kako igrači sa foruma napreduju.
A ovo život prolazi: Pa ne igram je po ceo dan, odem ujutru s par ortaka na 2 sata i to je, ne zaostajem ni u društvu, ni kod devojaka, nigde. Uživaj. :)

Sent from my GSmart Aku A1 using Tapatalk

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Pokémon GO

Post od bata bogdan »

Blago vama kad imate vreme da 2 h i nešto vijate... Te, sta li su već... :)
I da imam vreme i da sam mladji, ni u ludilu ne bih bacao svoje dragoceno vreme na budalastinu, ima sigurno korisnijih stvari :)
Samo uživajte u hvatanju tih pokemona, i da, malo je 2h dnevno... :)

Huawei Mediapad X2 7.0
Huawei

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Pokémon GO

Post od ~Arkan~ »

Drago mi je da brineš o tome kako ću ja provesti vreme, znači mi baš. :D

via S3 Neo White

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Pokémon GO

Post od bata bogdan »

Hahahaha, da da brinem, kako da ne, ajde idi igraj se pokemona, dobro je to za psihu :) :) :)
Rekoh ja, napisah već, dokoni ljudi se vitlaju sa tom igrom... Al ajde, necu više da vas ometam :)

Huawei Mediapad X2 7.0
Huawei

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Pokémon GO

Post od ~Arkan~ »

Pozdrav za Nemačku, uživaj :D

via S3 Neo White

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Pokémon GO

Post od sugarcoated_ass »

Jbg, i komšijina višnja je kriva što sam ja k'o klinac pao sa nje i slomio ruku. Trebao je njegov deda da razmišlja o tome da će se možda neko dete pentrati po njoj i povrediti se pre nego što ju je posadio.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Pokémon GO

Post od bata bogdan »

Udari te auto dok vitlas ta čuda, ko će ti biti kriv? Ti ili taj što te udario?

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
Huawei

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Pokémon GO

Post od Martin Mystere »

~Arkan~ napisao:Napisao sam, napravite posebnu temu pa pljujte i hvalite, ova tema je da se vidi kako igrači sa foruma napreduju.
Lepo je što imaš želju da privatizuješ temu, ali ako me ovo staračko pamćenje ne vara treba se zove samo i jednostavno Pokemon GO, tako da tvoja teorija šta treba da se piše u njoj a pa ne sme malo (malo više) ne pije vodu.

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Pokémon GO

Post od ~Arkan~ »

Nemam nameru da više gubim vreme na bespotrebnu raspravu, jer koliko kod argumenata da se iznese, vi ste uvek u pravu. Trošite vreme kako hoćete, ja ću kako ja hoću i tako.
Budale će stradati i sa i bez ove igrice.
Prijateljski pozdrav.

via S3 Neo White

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: Pokémon GO

Post od Martin Mystere »

Kad budeš izneo argumenat da ti je bilo ko u ovoj temi rekao da ne možeš/ne smeš da trošiš svoje vreme kako želiš bićeš i ti u pravu... Do tada prijateljski otpozdrav...

iamivan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1167
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 11:11
:: Sexus 6P Graphite
Lokacija: Bor
Kontakt:

Re: Pokémon GO

Post od iamivan »

bata bogdan napisao:Udari te auto dok vitlas ta čuda, ko će ti biti kriv? Ti ili taj što te udario?

Gesendet von meinem HUAWEI M2-A01L mit Tapatalk
Kakve veze ima ovo pitanje sa ovime o čemu pričamo? :)

Logično je - taj što gleda u mob je kriv. A i niko nije ni pomenuo da je suprotno...

Sent from my Sexus 6P using Tapatalk

Odgovori