Kakvu biste aplikaciju zeleli da imate? :)

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Kakvu biste aplikaciju zeleli da imate? :)

Post od JoLoLo »

Da li ste nekad razmisljali o ovome... da li postoji nesto sto niko nije napravio do sada?

DA li postoji neka aplikacija koja bi vama bila veoma korisna, a da je niko do sad nije napravio?

U poslednje vreme se razvijaju igrice koje su povezane sa geolokacijom... pomeraju se neki standardi...

Imate li neke ideje kakve bi aplikacije mogle da se naprave za android a da budu korisne?

Da li vam je ikada ista palo na pamet? :)
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

jazz
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 14:06
:: S7 Edge

Re: Kakvu biste aplikaciju zeleli da imate? :)

Post od jazz »

Zimovanje me podstaklo na razmisljanje o aplikaciji koja bi uz pomoc kamere i GPS-a prepoznavala koje te planine i vrhovi okruzuju, i npr. ispisivala njihovu visinu itd :) Google Maps su poprilicno slabe po tom pitanju, pogotovo sto se tice Srbije.

Nesto poput Mountain Navigator za planine u VB.

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Kakvu biste aplikaciju zeleli da imate? :)

Post od Green »

Posto sam ujedno i auto entuzijasta, voleo bih mnogo vecu interakciju automobila i mobilnog telefona. Hjundai vec nesto testira, sa otkljucavanjem auta pomocu NFC tehnologije i aplikacije u mobilnom telefonu. Jos neki proizvodjaci nude posebne aplikacije za odredjene modele svojih vozila, ali one bas nisu od nekog znacaja...

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

AW: Kakvu biste aplikaciju zeleli da imate? :)

Post od bata bogdan »

Green:-) kad si vec to spomenuo...pouzdano znam da porsche u Stuttgartu to vec uveliko testira...ssvasta nesto preko telefona direktno za auto :-) drug mi jedan radi u porscheu na tesstiranju i sprovodjenju svega toga...svasta mi napricao...zvucalo svee neverovatno aal eto...ocekuje see tako nesto valjda 2015god:-)
Huawei

JoLoLo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 125
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2010. 23:27
:: Motorola RAZR MAXX

Re: Kakvu biste aplikaciju zeleli da imate? :)

Post od JoLoLo »

Uh bre ljudi... za ovu tehnologiju bi mi bio potreban jedan porse u svrhu testiranja aplikacije :D

Ovo sto je jazz predlozio je dosta zanimljivo... ne znam koliko je to moguce sa kamerom, ali definitivno preko GPS bi bilo izvodljivo... samo bi trebalo nabaviti onu mapu sa nadmorskim visinama i povezati je sa google mapama... svidja mi se ova ideja :)

Ako neko ima jos neke predloge izvolite iznesite ih... pa da se bacim na pravljenje moje prve prave android aplikacije :)
Your Phone isn't mobile if its plugged into wall >> Motorola RAZR MAXX >>JB 4.1.2 >> Rooted

jazz
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sre, 06. Jul 2005. 14:06
:: S7 Edge

Re: Kakvu biste aplikaciju zeleli da imate? :)

Post od jazz »

JoLoLo, predlozila :wink: :D u svakom slucaju, imas moju podrsku ako se upustis u pravljenje takve aplikacije, verujem da bi koristila svim zaljubljenicima u planine :)

Odgovori