"Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
Lino
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 279
Pridružio se: Čet, 10. Mar 2011. 14:36
:: Samsung Note 9

Re: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od Lino »

Ogroman minus od mene imaju zbog toga što naplaćuju korišćenje ove aplikacije. Lopovska posla.

majce22
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Uto, 09. Okt 2007. 18:40

Одг: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od majce22 »

Zar nije koriscenje ove usluge besplatno do kraja 2012.godine?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od Ninolina »

majce22, nije...:( Meni naplaćuju 50 dinara mesečno otkako sam je aktivirala, a ima tome skoro godinu dana. Ne sećam se da je i bila besplatna. Aplikacija na Google Play-u jeste besplatna, ali sama usluga - nije.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od Koren »

Ninolina, trenutno imam isti problem koji si ti imala. Instalirao sam novi ROM i samim tim sve aplikacije od nule opet digao i trazi mi novi kod jer je stari vec aktiviran. Da li postoji neki drugi nacin osim odlaska u banku i smaranja sa njima da se ovo resi?

Aktivacija je super stvar jer je to apsolutno jedini bezbednosni korak (a Intesa inace ima ocajnu zastitu online poslovanja) samo ne bi trebalo da je tako komplikovano uzeti novi kod.

PozZ

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od Ninolina »

Koren, pa ako si uradio neki backup aplikacija sa podesavanjima i podacima (recimo preko Tytanium backup aplikacije ili MyBackupPro aplikacije) kad vratis podatke radice ti i aplikacija bez ponovne aktivacije, jer je aktivacija vezana za IMEI broj telefona. Kad sam promenila telefon nije pomoglo ni vraćanje podataka pa sam zato sigurna da aktivaciju vezuju za uredjaj na kom si izvršio aktivaciju.

Ako nekim slucajem nemas backup aplikacija sa podacima, neko je pisao ovde na temi da novi aktivacioni kod moze da se dobije i preko njihovog sajta ali ja to nisam probala.
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Koren
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 670
Pridružio se: Ned, 16. Apr 2006. 09:09
:: Samsung Note 2
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od Koren »

Nisam pravio bekap jer sam hteo clean install svega, zbog dosta problema sa starim softverom. Hvala ti, pogledaću na sajtu a ako ne uspem tu, otići ću do banke.

PozZ

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od Azimuth »

Ajd da ozivimo malo ovu temu.
Iskren da budem, nisam ranije obracao paznju, ali danas sam otisao do banke, dobio novi aktivacioni kod, uneo ga dok sam bio nakacen na wifi i sve je super proslo. Medjutim, kada nisam na wifi nego na data saobracaju, nema sanse da se ulogujem. Mogu, ali tek kada obrisem proxy iz podesavanja.
Ne bih to ni provalio da mi nije kolega koji je u drugoj banci rekao da i on ima istih problema sa njihovom aplikacijom.
Da li imate isti "problem"?

Martin Mystere
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 902
Pridružio se: Ned, 20. Okt 2013. 11:10
:: Samsung Galaxy Note8
:: LG G2, HTC HD2
Lokacija: Beograd, Voždovac

Re: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od Martin Mystere »

Ja ne mogu ni da proverim jer mi stvarno nije jasno zašto ne mogu da aktiviram uslugu na drugom telefonu bez novog aktivacionog koda.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od Azimuth »

Vidis, nisam ih pitao da li mogu da imam 2 aplikacije na 2 telefona a da mi obe budu aktivne istovremeno.

Ma obrisao bih ja proxy, ali znam da ce to znacajno povecati potrosnju baterije. Ne znam ni zasto ni kako, ali znam da hoce.

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od Baraba »

Martin Mystere, isto radi i app komercijalne banke. I na istom telefonu ako ubaciš nov sw i instaliraš novu app ponovo treba kod.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: "Intesa Mobi" i za Android 2.2 ?

Post od Azimuth »

Da li je neko pokusao da unese aktivacioni kod dok je bio na data saobracaju? Sta se onda desava? Pretpostavljam da bi trebala da radi na wifi normalno, ali me buni ovaj deo oko proxy-ja.

Odgovori