KUPI
ISTRAŽI
RAZMENI
PREUZMI
BRZA PRETRAGA
Model telefona
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.

Započni novu temu  Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android aplikacije Strana «  1 ... 15, 16, 17, 18, 19
Autoru Poruka
 гари OffLine V.I.P. MobilniSvet.com - Čet, 15. Avg 2019. 19:38
Korisnikov avatar
Isto kao i Apolo. A s obzirom da sad već skoro sve komuniciram preko Vibera, onda mi SMS aplikacija nije ni bitna, a u nekim retkim prilikama mi je mogućnost kucanja preko kompjutera korisna (pri čemu mi je lakše kad znam da to ide preko Googlovog servera).

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
4649 poruka od Uto, 13. Sep 2016. 17:04
• Novi Sad : • Xiaomi Mi A2 Lite
 PetarVetar OffLine Entuzijasta - Pet, 16. Avg 2019. 10:08
Korisnikov avatar
Green je napisao:
Koristi li neko Messages aplikaciju od Google-a? Na HTC-u iz nekog glupavog im razloga nisam mogao, ali sad na Oppo konacno mogu.
Ekstra sms klijent, iako nema bas mnogo podesavanja. Nedostaje mi recimo opcija za menjanje boje chat "oblacica".
Odlična je. Došla je instalirana kad sam kupio telefon i baš mi se sviđa to što je minimalistička.

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
293 poruka od Pet, 01. Avg 2014. 17:27
• Jagodina : • Honor 8x : • Huawei P9 Lite
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 362 Posta ]  Strana «  1 ... 15, 16, 17, 18, 19

Index boarda » Operativni sistemi » Android OS » Android aplikacije