tablet sa mogućnošću vibera i whatzapp

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

tablet sa mogućnošću vibera i whatzapp

Post od kefalo »

Imam asus memo pad ali neće da instalira ove aplikacije kaže samo za telefon.

Ja kao mobilni internet koristim one male bjele rutere što VIP daje.
U njemu je sim kartica koja ima neki telefonski broj.

Da li mi je to dovoljno za instalaciju ova dva programa ili mora biti baš telefon?

Drugo .
Ako ovaj moj tablet u toj kombinaciji ne može da instalira viber i whatzapp, da li je to moguće sa tabletom koji ima ugradjenu sim karticu u sebi tipa ovaj
http://www.vipmobile.rs/mobilni-uredjaj ... ifications
odnosno ovo

http://www.gsmarena.com/alcatel_pop_8-5947.php

Više bi volio da imam ovu aplikaciju na tabletu jer već imam internet pretplatu

Hvala.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: tablet sa mogućnošću vibera i whatzapp

Post od bata bogdan »

Moguće je instalirati whatsapp na bilo koji tablet, čak i onaj koji nema slot za sim karticu, treba samo određena verzija whatsapp, licno sam to bio i probao na jednom tabletu. U temi whatsapp i viber sam bas pisao o tome i koja je tačno verzija,ali to možeš samo ukoliko već imaš instaliran whatsapp na mobilnom telefonu, i čim instaliras na tablet, ne mozes da koristiš whatsapp na mobilnom telefonu, znaci samo na jednom uređaju.
Ja imam tab s 8.4 LTE, i nisam mogao takodje sa PS da skinem whatsapp, vec sam morao tu verziju apk da instaliram, a pošto sam restoran tab s, opet potrazi u toj temi koja je verzija whatsapp.
A sto se tice vibera, trebao bi svaki tablet da bez problema instalira viber i to bilo koju verziju i naravno da je viber već instaliran na mobilnom telefonu zbog korisničkog broja.
Nadam se da sam ti pomogao... :)
bata bogdan napisao:Whatsapp za Tablet,verzija 2.11.315. Radi provereno na tablet-u.
Nadjite je na Google. Apk...
Za bilo koji tablet whatsapp verzija, izvoli kefalo
Poslednja izmena od Lobachewsky u Pon, 09. Mar 2015. 03:20, izmenjeno 1 put ukupno.
Rezlog: Nikada ne pisi postove jedan za drugim, koristi opciju izmeni.
Huawei

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: tablet sa mogućnošću vibera i whatzapp

Post od Azimuth »

A da skines sa sajtova obe te aplikacije ili prosto prebacis apk fajl i onda instaliras? Zaobidjes PS i to bi trebalo da bude to.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: tablet sa mogućnošću vibera i whatzapp

Post od bata bogdan »

Još najbolje rešenje ti je app Telegram, na više različitih uređaja može bez problema da se instalira, i na pc i na lap top i na tablet i na koliko god uređaja da imas ali mora biti registrovan sa jednim istim brojem koji već koristiš. I miran si i nemas nikakvih problema.
Probaj ovako što sam napisao u prethodnom postu, ako neće, javi se ovde, resicemo problem i za whatsapp i viber.
Huawei

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: tablet sa mogućnošću vibera i whatzapp

Post od Coni »

bata bogdan napisao: Za bilo koji tablet whatsapp verzija, izvoli kefalo
Može i sa poslednjom verzijom. Probao sam pre nedelju dana.

Odgovori