Automatski Snimac Razgovora - aplikacija za snimanje poziva

programi, sistemski alati, navigacija
Pravila foruma
Prilikom postavljanja nove teme o nekoj aplikaciji, potrudite se da date što kompletniji opis, zajedno sa sličicama.
peaksel
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 20. Mar 2013. 14:17
:: Android
:: iOS

Automatski Snimac Razgovora - aplikacija za snimanje poziva

Post od peaksel »

Automatski Snimac Razgovora je aplikacija koja svima nama ponekad zatreba. :) Nekad nam treba za zezanje, ali ima slucajeva kada je ljudima potrebno da snime razgovor iz nekih ozbiljnijih razloga...
Uglavnom, ne zauzima mnogo memorije na telefonu, a korisno je imati je.

Google Play link: https://play.google.com/store/apps/deta ... gapp&hl=sr

Slika Slika Slika Slika

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: Automatski Snimac Razgovora - aplikacija za snimanje poz

Post od Baraba »

Hvala :)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Automatski Snimac Razgovora - aplikacija za snimanje poz

Post od Azimuth »

Reklame su previše agresivne, ali mane su što ne postoji opcija za promenu lokacije gde će čuvati snimke (imam memorijsku karticu i na nju želim da ih stavljam umesto da trpam u internu), nemam mogućnost filtriranja poziva/kontakata koje želim a koje ne da snimam i nemam opciju da biram kvalitet. Ovo oko kvaliteta može biti jako veliki problem. Probao sam nekoliko aplikacija i sve su isto pokazale. U zavisnosti od promene formata zavisi i kvalitet snimka. Neke snimaju kao da je diktafon pa čuješ i okolinu, neke snimaju direktno i samo razgovor, neke sa a neke i bez čekanja dok se veza ne uspostavi...

U svakom slučaju, dobra ideja, samo je treba doraditi i eventualno malo progledati kroz prste kada su reklame u pitanju (ili barem da ima za par dinara da se kupi Pro verzija vez reklama)...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

peaksel
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Sre, 20. Mar 2013. 14:17
:: Android
:: iOS

Re: Automatski Snimac Razgovora - aplikacija za snimanje poz

Post od peaksel »

Azimuth napisao:Reklame su previše agresivne, ali mane su što ne postoji opcija za promenu lokacije gde će čuvati snimke (imam memorijsku karticu i na nju želim da ih stavljam umesto da trpam u internu), nemam mogućnost filtriranja poziva/kontakata koje želim a koje ne da snimam i nemam opciju da biram kvalitet. Ovo oko kvaliteta može biti jako veliki problem. Probao sam nekoliko aplikacija i sve su isto pokazale. U zavisnosti od promene formata zavisi i kvalitet snimka. Neke snimaju kao da je diktafon pa čuješ i okolinu, neke snimaju direktno i samo razgovor, neke sa a neke i bez čekanja dok se veza ne uspostavi...

U svakom slučaju, dobra ideja, samo je treba doraditi i eventualno malo progledati kroz prste kada su reklame u pitanju (ili barem da ima za par dinara da se kupi Pro verzija vez reklama)...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Cao, Azimuth,

Ti si kralj. Sve ove stvari koje si naveo su zaista dobre za poboljsanje kvaliteta aplikacije, narocito ova karakteristika za filtriranje poziva. Hvala ti na ovim idejama. Skroz su legitimne i tema su za rasmisljanje kada se bude radio update ili neka nova aplikacija.
Hvala jos jednom!
Veliki pozdrav! :D

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Automatski Snimac Razgovora - aplikacija za snimanje poz

Post od Evindzer »

Ne citiraj post direktno iznad svog, podrazumeva se da na njega odgovaraš.

:D :D :D

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Automatski Snimac Razgovora - aplikacija za snimanje poz

Post od Drafer »

Azimuth,
Ovo sve sto si predlozio ima ovaj program kojeg koristim godinama:
Automatic Call Recorder
jedino ako imas neki custom rom koji nema original drajvere se lose snimi zvuk
1 imas filtriranje, stavis na belu listu koga da ne snima
2 imas da biras kvalitet snimanja (arm, mp3, wma...), cuje se odlicno u arm formatu koji najmanje mesta zauzima
3 nema mnogo reklama u besplatnoj verziji (dok ti radi internet) dok u pro verziji nema reklama
4 automatski da snimi ili da te pita uvek na kraju razgovora...
5 moze da snimi direktno na Cloud pa imas nekoliko naloga da izaberes, ima i google account

https://play.google.com/store/apps/deta ... llrecorder
Android 12

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Automatski Snimac Razgovora - aplikacija za snimanje poz

Post od Deksi »

Dali ima da se cuje neki zvuk na pocetku snimanja ili kasnije kao sto je bilo nekad na symbianu?
Ovo je korisno i za one koji prodaju preko niterneta, nema da zapisuju adresu kupca.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Automatski Snimac Razgovora - aplikacija za snimanje poz

Post od Azimuth »

@Deksi, nema, uglavnom su svi to izbacili.
@Drafer, znam, nego sam ovde napisao čoveku šta smatram da bi bilo dobro da napravi u njegovoj verziji aplikacije kako bi bila jednako popularna.

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Automatski Snimac Razgovora - aplikacija za snimanje poz

Post od Drafer »

Deksi, nema ovde tih pištajućih zvukova, tako da druga strana ne čuje da ti snimaš
Azimuth, nisam znao da je on pravio taj program, no eto da se vide ovde opcije koje si naveo na drugom programu
Android 12

Odgovori